KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
02.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Flora II (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
02.04 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Ajax (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaaremängu ankeet
02.04 16:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinnmängu ankeet
02.04 17:00Pärnu JK II (N)FC Elva (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
II voor
16.04 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK II (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
16.04 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora II (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
16.04 15:00FC Kuressaare (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
16.04 17:00Tallinna FC Ajax (N)FC Elva (N)Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
III voor
23.04 12:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
23.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Ajax (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
23.04 13:00Nõmme Kalju FC (N)FC Kuressaare (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
23.04 17:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
IV voor
30.04 13:00FC Kuressaare (N)Pärnu JK II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
30.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Nõmme Kalju FC (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
30.04 13:00Tallinna FC Ajax (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
30.04 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
V voor
14.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
14.05 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Ajax (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
14.05 13:00Pärnu JK II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
14.05 15:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
VI voor
21.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Elva (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
21.05 13:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK II (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
21.05 15:00FC Kuressaare (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond
21.05 15:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Flora II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
VII voor
28.05 13:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
28.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
28.05 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Ajax (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
28.05 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
VIII voor
04.06 12:00FC Elva (N)Pärnu JK II (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
04.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
04.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
04.06 15:00Tallinna FC Ajax (N)FC Kuressaare (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
IX voor
18.06 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Ajax (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
18.06 13:00Pärnu JK II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
18.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Nõmme Kalju FC (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
18.06 15:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Kuressaare (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
X voor
16.07 13:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
16.07 13:00Tallinna FC Ajax (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
16.07 15:00FC Kuressaare (N)Nõmme Kalju FC (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond
16.07 15:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XI voor
30.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Ajax (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
30.07 13:00Nõmme Kalju FC (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
30.07 13:00Pärnu JK II (N)FC Kuressaare (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
30.07 15:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XII voor
02.08 18:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond
02.08 19:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Pärnu JK II (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
02.08 19:00Tallinna FC Ajax (N)Nõmme Kalju FC (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
02.08 19:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XIII voor
06.08 12:00FC Elva (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
06.08 13:00Pärnu JK II (N)Nõmme Kalju FC (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
06.08 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajax (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
06.08 15:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Kuressaare (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
XIV voor
13.08 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond
13.08 15:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
13.08 15:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.08 17:00Tallinna FC Ajax (N)Pärnu JK II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.