KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.04 13:00Tallinna FC Levadia (N)Noortekoondis (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 15:30Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)11 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 19:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
15.04 13:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)0 : 10mängu ankeet protokoll
15.04 15:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 20mängu ankeet protokoll
15.04 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
15.04 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
22.04 12:00Pärnu JK (N)Noortekoondis (N)14 : 0*mängu ankeet protokoll
22.04 13:00Põlva FC Lootos (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
22.04 16:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu JK Tammeka (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 18:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
29.04 13:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet
29.04 13:00Noortekoondis (N)Tartu SK 10 Premium (N)Nike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinnmängu ankeet
29.04 16:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinnmängu ankeet
29.04 17:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
V voor
13.05 13:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu SK 10 Premium (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
13.05 13:00Tartu JK Tammeka (N)Noortekoondis (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.05 16:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
13.05 19:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
VI voor
20.05 13:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
20.05 13:00Põlva FC Lootos (N)Noortekoondis (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
20.05 13:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
20.05 13:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
VII voor
30.05 19:00Noortekoondis (N)JK Tallinna Kalev (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
30.05 19:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Levadia (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
30.05 19:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
31.05 19:00Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
VIII voor
03.06 13:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Levadia (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
03.06 13:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
03.06 16:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
03.06 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
IX voor
17.06 13:00Tallinna FC Flora (N)Noortekoondis (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
17.06 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
17.06 16:00Pärnu JK (N)Põlva FC Lootos (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
17.06 16:00Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
X voor
15.07 13:00Noortekoondis (N)Pärnu JK (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
15.07 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Põlva FC Lootos (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
15.07 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.07 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XI voor
22.07 16:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
22.07 16:00Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
22.07 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Noortekoondis (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
22.07 18:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlvamängu ankeet
XII voor
29.07 13:00Noortekoondis (N)Tartu JK Tammeka (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
29.07 16:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
29.07 16:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
29.07 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Levadia (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
XIII voor
12.08 13:00Noortekoondis (N)Põlva FC Lootos (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
12.08 13:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
12.08 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
12.08 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIV voor
19.08 13:00JK Tallinna Kalev (N)Noortekoondis (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
19.08 13:00Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
19.08 13:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
19.08 16:00Tallinna FC Levadia (N)Põlva FC Lootos (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
 













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.