KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Narva Trans3 : 0mängu ankeet protokoll
02.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu FC Santos2 : 2mängu ankeet protokoll
03.03 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Kohtla-Järve JK Järve7 : 0mängu ankeet protokoll
05.03 18:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U156 : 3mängu ankeet protokoll
05.03 20:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC Levadia0 : 6mängu ankeet protokoll
II voor
08.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion3 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Nõmme United0 : 7mängu ankeet protokoll
12.03 15:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveEesti U150 : 4mängu ankeet protokoll
12.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Pärnu JK Vaprus7 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 19:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
16.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme United2 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
18.03 15:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Kohtla-Järve JK Järve5 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
16.05 17:00Eesti U15U-17 Tartu FC SantosEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinnmängu ankeet
IV voor
24.03 18:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC Flora2 : 1*mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 JK Narva TransU-17 FC Nõmme United2 : 2*mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu FC Santos6 : 1*mängu ankeet protokoll
26.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Kohtla-Järve JK Järve5 : 0*mängu ankeet protokoll
01.04 14:00U-17 Tallinna JK LegionEesti U15Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet
V voor
11.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna JK LegionKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
11.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 JK Narva TransPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaEesti U15Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
11.04 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC FloraTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
11.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VI voor
25.04 17:00U-17 JK Narva TransEesti U15Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
25.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu FC SantosKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
25.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC Nõmme UnitedPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
25.04 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC LevadiaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
25.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VII voor
09.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedEesti U15Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
09.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Kohtla-Järve JK JärveNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
09.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC LevadiaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
09.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Pärnu JK VaprusWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
09.05 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tartu JK TammekaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
VIII voor
23.05 17:00Eesti U15U-17 Pärnu JK VaprusEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
23.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC LevadiaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
23.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu FC SantosNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
23.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Kohtla-Järve JK JärveSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK TammekaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
IX voor
06.06 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK LegionMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
06.06 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu JK TammekaNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
06.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC LevadiaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
06.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U15Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
06.06 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Pärnu JK VaprusTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
X voor
13.06 17:00Eesti U15U-17 Tartu JK TammekaEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
13.06 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC FloraNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
13.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 FC Nõmme UnitedKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
13.06 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna JK LegionTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
13.06 18:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Pärnu JK VaprusMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
XI voor
01.08 17:00Eesti U15U-17 Kohtla-Järve JK JärveEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
01.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu FC SantosMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
01.08 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu JK TammekaPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
01.08 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Narva TransMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
01.08 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC FloraWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XII voor
05.08 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC FloraMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
05.08 14:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna JK LegionNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
05.08 14:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Pärnu JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
05.08 14:00U-17 Tartu FC SantosEesti U15Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
05.08 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC LevadiaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIII voor
29.08 14:00Eesti U15U-17 Tallinna JK LegionEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
29.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Narva TransMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
29.08 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu JK TammekaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
29.08 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Pärnu JK VaprusSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
29.08 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC LevadiaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
05.09 17:00Eesti U15U-17 Tallinna FC LevadiaEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
XIV voor
05.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK TammekaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
05.09 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Pärnu JK VaprusNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
05.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC SantosSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
05.09 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Kohtla-Järve JK JärveWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XV voor
19.09 17:00Eesti U15U-17 JK Narva TransEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
19.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Pärnu JK VaprusMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
19.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
19.09 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK LegionMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
19.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Kohtla-Järve JK JärveTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
XVI voor
03.10 17:00Eesti U15U-17 FC Nõmme UnitedEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
03.10 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 JK Narva TransKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
03.10 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna JK LegionPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
03.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC FloraMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
03.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC SantosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVII voor
04.11 14:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC FloraKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
04.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusEesti U15Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
04.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
04.11 14:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Narva TransTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
04.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK LegionTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVIII voor
11.11 14:00Eesti U15U-17 Tallinna FC FloraSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
11.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu FC SantosPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Kohtla-Järve JK JärveMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Narva TransTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.