KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Naiste karikavõistlused » UUDISED ()
Naiste karikavõistlustel selgusid poolfinaalide paarid

Naiste karikavõistlustel pääses viimasena poolfinaalidesse Tallinna FC Flora II ning kõik järelejäänud neli naiskonda said teada, kellega minnakse 1/2-finaalides vastamisi.

FC Flora II suutis veerandfinaalis alistada liigakaaslase Tallinna Ajaxi. Mängu normaalaeg lõppes väravateta viigiga. Kohtumise lisaajal suutis Ajax esmalt juhtima minna, kui Valerija Levanova värava lõi. Neli minutit hiljem oli Flora poolelt täpne Sandra Paulberg, kes tõi tabloole viiginumbrid. Rohkem väravaid kumbki naiskond lüüa ei suutnud ning edasipääseja välja selgitamiseks läks vaja penaltiseeriat. Seal saatis edu Florat, kes suutis realiseerida kolm penaltit Ajaxi kahe vastu. Mängu protokoll on nähtav siin.

Ühtlasi loositi naiskonnad ka ...

28.04.2017 12:33
1/4 finaal
Tallinna FC Levadia (N)-Tartu JK Tammeka (N)1 : 0
Põlva FC Lootos (N)-JK Tallinna Kalev (N)1 : 5
Pärnu JK (N)-Tallinna FC Flora (N)0:0 (3:0)
20.04.2017 16:37 Naiste karikasarja esimene poolfinalist on Levadia
18.04.2017 11:26 Naiste karikavõistluste veerandfinaalis lähevad vastamisi Levadia ja Tammeka
29.03.2017 13:38 Naiste karikavõistlustel loositi 1/4-finaalpaarid