KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
t-U11
FCI ja FC Levadia ootavad omavahelisest kohtumisest põnevat mängu

Pärast koondisepausi jätkuvad taas Premium liiga kohtumised. Neljanda vooru esimene mäng on tõeline maiuspala, kui Lasnamäel lähevad vastamisi Tallinna meeskonnad FCI ja FC Levadia.

FCI Tallinn – Tallinna FC Levadia
31. märtsil kell 19:30 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane tn 45, Tallinn)
OTSE: ETV2

FCI on pärast avavoorus saadud kaotust Tammekalt tabelisse kirjutanud kaks võitu, kui esmalt alistati võõral väljakul 2:1 Narva Trans ning seejärel purustati kodus Viljandi Tulevik 5:0. FC Levadia pole sel hooajal kaotust pidanud tunnistama – esimeses kohtumises viigistati Floraga ning seejärel teeniti suured võidud Sillamäe Kalevi ja Paide Linnameeskonna üle. Levadia mängijad troonivad väravaküttide edetabelis – Rimo Hunt asub esikohal nelja väravaga ning talle järgneb Mark Oliver ...

30.03.2017 11:15

Liiga tabel
xx
xx
xx
xx
xx
xx
xx
xx
xx
xx
xx
IV voor

Tüdrukute U11 IV vooru, 1. turniir, toimub 11. septembril, algusega 11:00, Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Levadia (kontakt Stanislava Russakova 5624 8132)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia, Rakvere JK Tarvas, Raplamaa JK, Maardu LM, Pärnu JK Poseidon
Kohtunikud: Igor Kazakov ja Igor Ištšik

Ajakava:
11:00 Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
11:00 Maardu LM - Raplamaa JK, Väljak II
11:45 Rakvere JK Tarvas - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
11:45 Raplamaa JK - Tallinna FC Levadia, Väljak II
12:30 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK, Väljak I
12:30 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak II
13:15 Raplamaa JK - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
13:15 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
14:00 Rakvere JK Tarvas - Maardu LM, Väljak I
14:00 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak II


Tüdrukute U11 IV vooru, 2. turniir, toimub 24. septembril, algusega 13:00, Tartu Sepa tänava staadionil (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri korraldaja Tartu JK Tammeka (kontakt Sirje Roops 5677 5970)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka, Põlva FC Lootos, Tallinna FC Flora, Tallinna JK Legion, Viimis MRJK
Kohtunikud:

Ajakava:
13:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Väljak I
13:00 Põlva FC Lootos - Tallinna JK Legion, Väljak II
13:45 Tallinna FC Flora - Viimsi MRJK, Väljak I
13:45 Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka, Väljak II
14:30 Viimsi MRJK - Tallinna JK Legion, Väljak I
14:30 Tartu JK Tammeka - Põlva FC Lootos, Väljak II
15:15 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora, Väljak I
15:15 Põlva FC Lootos - Viimsi MRJK, Väljak II
16:00 Tallinna FC Flora - Põlva FC Lootos, Väljak I
16:00 Viimsi MRJK - Tartu JK Tammeka, Väljak II
 
III voor


Tüdrukute U11 III vooru, 1. turniir, toimub 20. augustil, algusega 10:00, Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Flora (kontakt Mari-Ann Ploompuu 511 2291)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora, Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Levadia, Maardu LM, Tartu JK Tammeka
Kohtunikud: Daniel Jakob Minkkinen ja Kevin Omelin.

Ajakava:
10:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia, Väljak I
10:00 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
10:45 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Väljak I
10:45 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Flora, Väljak II
11:30 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
11:30 Tallinna FC Flora - Maardu LM, Väljak II
12:15 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak I
12:15 Maardu LM - Tartu JK Tammeka, Väljak II
13:00 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
13:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Väljak II


Tüdrukute U11 III vooru, 2. turniir, toimub 3. septembril, algusega 11:00, Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil (Keskkooli 2, Rapla)
Turniiri korraldaja Raplamaa JK (kontakt Kaido Mägi 5839 7212 )
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Raplamaa JK, Rakvere JK Tarvas, Tallinna JK Legion, Viimsi MRJK, Põlva FC Lootos
Kohtunikud: Taavi Aus ja Alexandra Lehtmets

Ajakava:
11:00 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion, Väljak I
11:00 Viimsi MRJK - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
11:45 Tallinna JK Legion - Põlva FC Lootos, Väljak I
11:45 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa JK, Väljak II
12:30 Põlva FC Lootos - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
12:30 Raplamaa JK - Viimsi MRJK, Väljak II
13:15 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion, Väljak I
13:15 Viimsi MRJK - Põlva FC Lootos, Väljak II
14:00 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK, Väljak I
14:00 Põlva FC Lootos - Raplamaa JK, Väljak II


II voor

Tüdrukute U11 II vooru, 1. turniir, toimub 19. juunil, algusega 9:30, Viimsi Pargi palliplatsi staadionil (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri korraldaja Viimsi MRJK (kontakt Signe Pärtel 5341 0560)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia, Rakvere JK Tarvas, Maardu LM, Põlva FC Lootos
Kohtunikud: Daniel Jakob Minkkinen ja Mooses Leinštrep

Ajakava:
9:30 Viimsi MRJK - Tallinna FC Levadia, Väljak I
9:30 Maardu LM - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
10:15 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos, Väljak I
10:15 Rakvere JK Tarvas - Viimsi MRJK, Väljak II
11:00 Põlva FC Lootos - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
11:00 Viimsi MRJK - Maardu LM, Väljak II
11:45 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia, Väljak I
11:45 Maardu LM - Põlva FC Lootos, Väljak II
12:30 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
12:30 Põlva FC Lootos - Viimsi MRJK, Väljak II


Tüdrukute U11 II vooru, 2. turniir, toimub 13. augustil, algusega 11:00, Sindi Gümnaasiumi staadionil (Kooli 9, Sindi)
Turniiri korraldaja Pärnu JK Poseidon (kontakt Martin Kuldmägi 5649 2025)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Flora, Raplamaa JK, Tallinna JK Legion, Tartu JK Tammeka
Kohtunikud:

Ajakava:
11:00 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Flora
11:25 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion
11:50 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
12:15 Tallinna JK Legion - Pärnu JK Poseidon
12:40 Raplamaa JK - Tartu JK Tammeka
13:05 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora
13:30 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK
13:55 Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion
14:20 Tallinna FC Flora - Raplamaa JK
14:45 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon


I voor

Tüdrukute U11 I vooru, 1. turniir, toimub 4. juunil, algusega 9:30, Wismari staadionil (Wismari 15A, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna JK Legion (kontakt Boriss Fedorenko 5559 9491)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Legion, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Flora, Viimsi MRJK, Raplamaa JK
Kohtunikud: Laada Tereštšenkova, Alina Tarassenko, Valeria Tšumakova

Ajakava:
9:30 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora, Väljak I
9:30 Viimsi MRJK - Raplamaa JK, Väljak II
10:15 Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
10:15 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion, Väljak II
11:00 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa JK, Väljak I
11:00 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK, Väljak II
11:45 Raplamaa JK - Tallinna FC Flora, Väljak I
11:45 Viimsi MRJK - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
12:30 Tallinna FC Flora - Viimsi MRJK, Väljak I
12:30 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion, Väljak II


Tüdrukute U11 I vooru, 2. turniir, toimub 4. juunil, algusega 11:00, Lootospark (Piiri 1a, Põlva)
Turniiri korraldaja Põlva FC Lootos (kontakt Indrek Käo 505 5713 )
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Põlva FC Lootos, Tartu JK Tammeka, Maardu LM, Tallinna FC Levadia, Pärnu JK Poseidon
Kohtunikud: Rauno Rammo ja Margus Nemvalts

Ajakava:
11:00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC Levadia, Väljak I
11:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
11:45 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
11:45 Pärnu JK Poseidon - Põlva FC Lootos, Väljak II
12:30 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
12:30 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka, Väljak II
13:15 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak I
13:15 Tartu JK Tammeka - Maardu LM, Väljak II
14:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Väljak I
14:00 Maardu LM - Põlva FC Lootos, Väljak II

30.03.2017 09:58 Karel Voolaid: meeskonna pühendumine avaldas muljet
30.03.2017 10:55 Saaremaa saaliliiga tiitel kuulub FC Torgule
30.03.2017 10:11 Illuka koolis ei saanud lapsed enam pidama
30.03.2017 10:04 Elva naiste lahtiste meistrivõistluste esimesel etapil oli edukas Männilinna noored
30.03.2017 09:51 Debüüdid | Kolm närvilist debütanti
ARHIIV












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.