KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 Eliitliiga turniiril võitis esikoha Tallinna FC Flora

Kalevi Spordihallis 11 päeva vältav Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniir minijalgpallis sai täna avapaugu, kui U-17 Eliitliiga turniiri võitjaks tõusis Tallinna FC Flora.

KH Energia Konsult karikatele peetud turniir kulges tasavägiselt. Poolfinaali pääsesid Tallinna ja Rakvere FC Flora, Viljandi JK Tulevik ning Tallinna FC Levadia.

Esimeses poolfinaalis alistas Rakvere FC Flora Viljandi JK Tuleviku pärast 2:2 viigiga lõppenud normaalaega penaltitega 2:1. Penalteid löödi ka teises poolfinaalis, kus Tallinna FC Floral õnnestus võita FC Levadiat 5:4.

Pronksimängus saatis edu Tallinna FC Levadiat, kes võitis Tulevikku teist korda turniiri jooksul, seekord 2:1. Finaalis väravaid ei löödud ning mängujärgsetes penaltites saatis edu Tallinna FC Florat, kes võitis Rakveret tulemusega 5:4.

Parimaks mängijaks tunnistati Marek Šatov (Rakvere FC Flora) ning parimaks väravavahiks Vadim Gurnik (Tallinna FC Flora). Turniiri edukaim väravakütt oli Mikk Metsa (Viljandi JK Tulevik, 5 väravat).

Reede, 18. detsember kell 08:30 - 15:00
KH Energia Konsult U-17 Eliitliiga turniir

Mänguaeg 1x12 min 
A: 1. Viljandi JK Tulevik 9p, 2. Tallinna FC Levadia 8p, 3. Eesti U-15 5p, 4. JK Tallinna Kalev 3p, 5. Valga FC Warrior 2p
B: 1. Tallinna FC Flora 8p, 2. Rakvere FC Flora 7p, 3. FC Levadia II 5p, 4. TJK Legion/FC Ajax 4p, 5. FC Elva 3p

Alagrupimängud
08:30 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion/FC Ajax  0:0
08:45 Tallinna FC Flora - Rakvere FC Flora  1:1
09:00 Eesti U-15 - Tallinna FC Levadia  0:0
09:15 JK Tallinna Kalev - Valga FC Warrior  2:1
09:30 Rakvere FC Flora - Tallinna FC Levadia II  0:1
09:45 TJK Legion/FC Ajax - FC Elva  2:0
10:00 Viljandi JK Tulevik - Valga FC Warrior  3:0
10:15 Eesti U-15 - JK Tallinna Kalev  3:0
10:30 TJK Legion/FC Ajax - Tallinna FC Flora  0:1
10:45 FC Elva - Tallinna FC Levadia II  2:1
11:00 Valga FC Warrior - Eesti U-15  1:1
11:15 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik  2:0
11:30 Tallinna FC Flora - FC Elva  1:0
11:45 Rakvere FC Flora - TJK Legion/FC Ajax  4:0
12:00 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev  4:0
12:15 Viljandi JK Tulevik - Eesti U-15  2:1
12:30 FC Elva - Rakvere FC Flora  0:2
12:45 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora  0:0
13:00 JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik  1:2
13:15 Valga FC Warrior - Tallinna FC Levadia  2:2

Poolfinaalid
13:40 A1 Viljandi JK Tulevik - B2 Rakvere FC Flora  2:2, pen. 1:2
14:00 A2 Tallinna FC Levadia - B1 Tallinna FC Flora  0:0, pen. 4:5

Kohamängud

14:20 III-IV koha mäng Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia  1:2
14:40 Finaal Rakvere FC Flora - Tallinna FC Flora  0:0, pen. 4:5

I koht - Tallinna FC Flora - Vadim Gurnik, Anton Hmelnitski, Sander Mikk, Elton Brauer, Märten Pajunurm, Oskar Kaldvee, Ivo-Henri Pikkor, Bert Klemmer, Hannes Anier, Karl Ivar Maar, Brent Lepistu, Kevin Mataloja, Karl Henri Rebane, Kimmo Ploompuu, Taavi Trasberg. Treener Zaur Tšilingarašvili.

II koht - Rakvere FC Flora - Stanislav Tokarev, Marek Šatov, Roman Sobtšenko, Maksim Babjak, Pavel Jablokov, Ervin Rätsep, Evgeni Zukovski, Dmitri Knjazev, Jüri Gavrilov, Aleksandr Malaštšuk, Semen Turok, Vselovods Berzinš, Dan Grankin. Treener Viktor Passikuta.

III koht - Tallinna FC Levadia - Sander Jenk, Krister Kaspar Rannamaa, Juhan Jakobson, Mati Oolo, Valjo Kütt, Nikita Martõnov, Martin Ustaal, Kevin Ingermann, Jaan Sinka, Sander Lepik, Trevor Elhi, Andreas Raudsepp, Frank Leander Saunanen, Sergei Sorokin. Treener Urmas Hepner.

Parim mängija: Marek Šatov (Rakvere FC Flora)
Parim väravavaht: Vadim Gurnik (Tallinna FC Flora)
Resultatiivsem mängija: Mikk Metsa 5 (Viljandi JK Tulevik)

Parimad väravalööjad
5 Mikk Metsa, Viljandi JK Tulevik
4 Dmitri Knjazev, Rakvere FC Flora
3 Marek Šatov, Rakvere FC Flora
3 Artur Rättel, Tallinna FC Levadia
2 Pavel Tšitškanov, TJK Legion
2 Kaspar Paur, Eesti U-15
2 Bert Klemmer, Tallinna FC Flora
2 Roman Sobtšenko, Rakvere FC Flora
2 Martin Kase, JK Tallinna Kalev
2 Rasmus Värk, Valga FC Warrior
2 Valjo Kütt, FC Levadia
2 Albert Anissimov, Viljandi JK Tulevik
2 Andreas Raudsepp, FC Levadia
1 Jevgeni Udalov, JK Tallinna Kalev
1 Nikita Koger, Tallinna FC Levadia II
1 Karol Mets, Viljandi JK Tulevik
1 Kevin Kauber, Eesti U-15
1 Toomas Kristal, FC Elva
1 Rasmus Raidla, Tallinna FC Levadia II
1 Egert Tober, FC Elva
1 Hindrek Ojamaa, Eesti U-15
1 Sten Somelar, Valga FC Warrior
1 Kevin Ingermann, Tallinna FC Levadia
1 Karl Ivar Maar, Tallinna FC Flora
1 Krister Kaspar Rannamaa, FC Levadia
1 Kevin Aloe, Eesti U-15
1 Dan Tõnus, Valga FC Warrior
1 Trevor Elhi, Tallinna FC Levadia
1 Gerth Kaas, Viljandi JK Tulevik
1 Robert Kirss, Viljandi JK Tulevik

18.12.2009 11:49












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.