KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tüdrukutest võitsid esikohad Pärnu JK kahel korral ja FC Flora

Täna hommikul võistlesid Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril tüdrukute võistkonnad. Mängiti kolmes erinevas vanuseklassis, igaühes osales 6 naiskonda.

Kõige nooremate C-klassis pääsesid finaali Tartu SK 10 Premium ja Pärnu JK. Tulemusega 1:0 võitis esikoha Pärnu JK. Kolmandaks tuli Lasnamäe FC Ajax.

Vanuseliselt keskmises, B-klassis selgitasid võitja Tallinna FC Flora ja Põltsamaa Tervis. Tallinlannad võitsid esikoha finaalvõiduga 2:0. Kolmanda koha auhinna pälvis Lõuna-Läänemaa JK.

A-klassis aga mängivad esikohale Pärnu JK ja Põlva FC Lootos. Pärnu JK võitis finaalis tulemusega 2:0. Kolmandaks mängis end Tartu SK 10 Premium.

Laupäev, 19. detsember kell 08:00 - 14:20
Expert Tütarlaste turniir

Mänguaeg 1x10 min

A-klassi turniir  
A-alagrupp: 1. Pärnu JK 6p, 2. Viru-Nigula SK 3p, 3. FC Levadia 0p
B-alagrupp: 1. Põlva FC Lootos 6p, 2. SK 10 Premium 1p, 3. JK Tallinna Kalev 1p

B-klassi turniir  
A-alagrupp: 1. Tallinna FC Flora 6p, 2. Põlva FC Lootos 3p, 3. TJK Legion 0p
B-alagrupp: 1. Põltsamaa Tervis 4p, 2. Lõuna-Läänemaa JK 4p, Viljandi JK Tulevik 0p

C-klassi turniir  
A-alagrupp: 1. Lasnamäe FC Ajax 6p, 2. Tartu JK Tammeka 3p, 3. Tallinna FC Flora 0p
B-alagrupp: 1. Pärnu JK 6p, 2. SK 10 Premium 3p, 3. SC Bercy 0p

Alagrupimängud
08:00 C Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora  1:0
08:13 B Tallinna FC Flora - TJK Legion  5:0
08:26 A Pärnu JK - FC Levadia  1:0
08:39 C Pärnu JK - SC Bercy  3:0
08:52 B Põltsamaa Tervis - Lõuna-Läänemaa JK  1:1
09:05 A JK Tallinna Kalev - SK 10 Premium  2:2
09:18 C JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax  1:2
09:31 B FC Lootos - Tallinna FC Flora  0:4
09:44 A Viru-Nigula SK - Pärnu JK  0:4
09:57 C SK 10 Premium - Pärnu JK  1:2
10:10 B Viljandi JK Tulevik - Põltsamaa Tervis  0:3
10:23 A FC Lootos - JK Tallinna Kalev  2:0
10:36 C Tallinna FC Flora-  JK Tammeka  0:2
10:49 B TJK Legion - FC Lootos  0:1
10:52 A FC Levadia - Viru-Nigula SK  0:2
11:05 C SC Bercy - SK 10 Premium  0:2
11:18 B Lõuna-Läänemaa JK - Viljandi JK Tulevik  1:0
11:31 A SK 10 Premium - FC Lootos  0:1

Poolfinaalid
11:44 C A1 Lasnamäe FC Ajax - B2 SK 10 Premium  0:3
11:57 B A1 Tallinna FC Flora - B2 Lõuna-Läänemaa JK  1:1, pen. 3:2
12:10 A A1 Pärnu JK - B2 SK 10 Premium  1:0
12:23 C B1 Pärnu JK - A2 Tartu JK Tammeka  1:0
12:36 B B1 Põltsamaa Tervis - A2 Põlva FC Lootos  1:0
12:49 A B1 Põlva FC Lootos - A2 Viru-Nigula SK  3:0

Kohamängud
13:02 C III-IV koha mäng  Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka  0:0, pen. 2:0
13:15 B III-IV koha mäng  Lõuna-Läänemaa JK - Põlva FC Lootos  1:0
13:28 A III-IV koha mäng  Tartu SK 10 Premium - Viru-Nigula SK  1:0

13:41 C Finaal  Tartu SK 10 Premium - Pärnu JK  0:1
I koht: Pärnu JK
II koht: Tartu SK 10 Premium
III koht: Lasnamäe FC Ajax

Parim mängija: Heleri Alliksoo (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Kertu Abras (Tartu JK Tammeka)
Resultatiivseim mängija: Cathreen Selgis (Tartu SK 10 Premium)

Kõik väravalööjad:
5 Selgis Cathreen, SK 10 Premium 
3 Alliksoo Heleri, Pärnu JK 
2 Maalinn Karoliine, Pärnu JK 
2 Juus Jane, JK Tammeka 
1 Bulavenko Anna, FC Ajax Lasnamäe 
1 Tereštšenkova Laada, FC Ajax Lasnamäe 
1 Kaldmaa Klaarika, FC Ajax Lasnamäe 
1 Iher Mirjam, JK Tammeka 
1 Strigin Getriin, SK 10 Premium 
1 Kask Gerli, Pärnu JK 
1 Saar Ketlin, Pärnu JK 

13:54 B Finaal  Tallinna FC Flora - Põltsamaa Tervis  2:0
I koht: Tallinna FC Flora
II koht: Põltsamaa Tervis
III koht: Lõuna-Läänemaa JK

Parim mängija: Tiina Trutsi (FC Flora)
Parim väravavaht: Helene Leht (Põlva FC Lootos)
Resultatiivseim mängija: Saron Läänmäe 7 (FC Flora)

Kõik väravalööjad:
7 Läänmäe Saron, Tallinna FC Flora
3 Taling Carolin, Põltsamaa Tervis
3 Rummi Piret, Lõuna-Läänemaa JK
3 Toom Merily, Tallinna FC Flora
1 Trutsi Tiina, Tallinna FC Flora
1 Lepik Liis, Tallinna FC Flora
1 Emajõe Riin, Põltsamaa Tervis
1 Goroško Silja, Põltsamaa Tervis
1 Kuldsalu Avely, Lõuna-Läänemaa JK
1 Tamm Lisanne, FC Lootos

14:07 A Finaal  Pärnu JK - Põlva FC Lootos  2:0
I koht: Pärnu JK
II koht: Põlva FC Lootos
III koht: Tartu SK 10 Premium

Parim mängija: Kairi Himanen (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Kirta Talgre (Põlva FC Lootos)
Resultatiivseim mängija: Anete Paulus 5 (Pärnu JK)

Kõik väravalööjad:
5 Paulus Anete, Pärnu JK
3 London Sandra, FC Lootos
2 Vals Eneli, FC Lootos
1 Himanen Kairi, Pärnu JK
1 Limbak Mariliis, SK 10 Premium
1 Viidakas Eret-Elen, JK Tallinna Kalev
1 Logatšova Ljusi, JK Tallinna Kalev
1 Vidaja Kristel, SK 10 Premium
1 Sõrmus Liivi, Pärnu JK
1 Arumäe Reili, Pärnu JK
1 Pärnamets Cathy, Viru-Nigula SK
1 Randoševskaja Annemarie, Viru-Nigula SK
1 Kotkas Kristel, FC Lootos
1 Limbak Mirjam, SK 10 Premium

19.12.2009 12:51












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.