KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-19 Eliitliiga turniiri Viking Line karikale võitis FC Flora
Pühapäeva hommikul toimus Kalevi Spordihallis peetaval Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril U-19 Eliitliiga turniir 8 meeskonna vahel Viking Line karikatele.

Kuna JK Sillamäe Kalev loobus turniiril osalemast, siis pani Tallinna FC Flora välja ka oma teise võistkonna ja mõlemad pääsesid ka edasi poolfinaali. Teisest alagrupist said edasi Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare ja Paide Linnameeskond.

Kui esimene poolfinaal FC Flora ja Vapruse vahel oli ühepoolne, floralased said 3:0 võiduga finaali, siis teises läks tarvis mängujärgseid penaltisid, milles olid edukamad Paide Linnameeskonna mängijad, kes võitsid FC Flora II meeskonda 6:5.

Kolmandale kohale tõusis Vapruse/FC Kuressaare meeskond, penaltidega oldi 5:4 üle FC Flora II võistkonnast.

Finaalis asus Paide Linnameeskond FC Flora esimese meeskonna vastu 1:0 juhtima, kuid floralaste surve kandis mängu lõpus vilja ja Silver Lätt ning Erkki Junolainen tõid oma väravatega Florale järjekorras kolmanda esikoha Aastalõputurniiril.


Pühapäev, 20. detsember kell 08:00 - 13:30
Viking Line U-19 Eliitliiga turniir
Mänguaeg 1x17 min 

A-alagrupp: 1. Tallinna FC Flora 7p, 2. Tallinna FC Flora II 6p, 3. Valga FC Warrior 4p, 4. Tallinna JK Legion 0p
B-alagrupp: 1. Paide Linnameeskond 6p, 2. Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare 6p, 3. Nõmme JK Kalju 4p, 4. JK Tallinna Kalev 1p

Alagrupimängud
08:00 Tallinna FC Flora - Valga FC Warrior  1:1
08:20 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora II  0:1
08:40 JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju  0:0
09:00 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare  2:0
09:20 Tallinna FC Flora II - Valga FC Warrior  1:0 
09:40 Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion  4:0
10:00 Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev  1:0
10:20 Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju  2:0
10:40 Valga FC Warrior - Tallinna JK Legion  8:1
11:00 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Flora  1:3
11:20 Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev  1:0
11:40 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond  4:2

Poolfinaalid:
12:00 A1 Tallinna FC Flora - B2 Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare  3:0
12:20 A2 Tallinna FC Flora II - B1 Paide Linnameeskond  0:0, pen. 5:6

Kohamängud:

12:40 III-IV koha mäng Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II  1:1, pen. 5:4
13:00 Finaal Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond  2:1

I koht: Tallinna FC Flora
II koht: Paide Linnameeskond
III koht: Pärnu JK Vaprus/FC Kuressaare

Parim mängija: Rauno Kald (Paide Linnameeskond)
Parim väravavaht: Marko Meerits (Tallinna FC Flora)
Parim väravalööja: Karl Mööl (Tallinna FC Flora)

Kõik väravalööjad:
4 Mööl Karl, Flora
3 Lätt Silver, Flora
3 Junolainen Erkki, Flora
2 Tali Kristian, Warrior
2 Jätsa Maikel, Paide Linnameeskond
2 Kaarlimäe Kaarel, Pärnu Vaprus
2 Lipin Maksim, Warrior
2 Antonov Ilja, Warrior
2 Kiisk Rauno, Paide Linnameeskond
2 Vnukov Denis, Kalju
2 Kaarjärv Martin, FCF II
2 Roosimets Janno, Flora
1 Luga Andres, Paide Linnameeskond
1 Sillamaa Kaspar, Flora
1 Karu Sander, Flora
1 Lendsalu Lauri, Warrior
1 Poom Marek, Warrior
1 Samberg Roland,  Warrior
1 Paavo Kevin, FCF II
1 Velikanov Jevgeni, Pärnu Vaprus
1 Kovtunovitš Dmitri, Kalju
1 Lagvilava Levani, Kalju
1 Könninge Greger, Pärnu Vaprus
1 Kald Rauno, Paide Linnameeskond
ov  Warrior
20.12.2009 11:18













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.