KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Esimese turniiri Viking Line karikale võitis Tamme Auto III
Täna õhtul toimus IV liiga Esimene turniir Viking Line'i karikale. Osales 16 meeskonda neljanda liiga tugevamate meeskondade seast.

Esimestena pääsesid poolfinaali Kiviõli Tamme Auto III ja Kuusalu JK Rada II. Kahes ülejäänud alagrupis selgusid edasipääsejad hiljem. Nendeks osutusid Tabasalu Palliklubi II ja Trummi SK.

Kui mõlemad poolfinaalid lõppesid penaltilöömistega ja finaali pääsesid Kiviõli Tamme Auto III ning Tabasalu PK II, siis finaalimängud olid ühepoolsed. Esikohale tuli Tamme Auto III 7:0 võiduga ja kolmandaks sai Trummi SK 4:1 võiduga.

Pühapäev 20. detsember kell 15:00 - 22:00
Viking Line IV liiga Esimene turniir
Mänguaeg 1x12 min   

A-alagrupp: 1. Kiviõli Tamme Auto III  9p, 2. FC Toompea 1994  6p, 3. JK Welco Elekter 3p, 4. Tartu Quattromed 0p
B-alagrupp: 1. Tabasalu Palliklubi II 7p, 2. Viimsi FC Igiliikur 6p, 3. Tallinna SK Mercury 3p, 4. SK Tääksi 1p
C-alagrupp: 1. Kuusalu JK Rada II  7p, 2. FC Aspen 5p, 3. Tallinna FC Ahtamar 4p, 4. Märjamaa Kompanii 0p
D-alagrupp: 1. Trummi SK 7p, 2. SK Tapa 6p, FC Metropool Pärnu 4p, 4. Rolling Doors 0p

Alagrupimängud
15:00 A JK Welco Elekter - Tartu Quattromed  2:0
15:15 A Kiviõli Tamme Auto III - FC Toompea 1994  2:1
15:30 C FC Aspen - Märjamaa Kompanii  1:0
15:45 C Tallinna FC Ahtamar - Kuusalu JK Rada II  0:1
16:00 A Tartu Quattromed - FC Toompea 1994  0:6
16:15 A JK Welco Elekter - Kiviõli Tamme Auto III  1:2
16:30 C Märjamaa Kompanii - Kuusalu JK Rada II  0:4
16:45 C FC Aspen - Tallinna FC Ahtamar  1:1
17:00 A Kiviõli Tamme Auto III - Tartu Quattromed  6:0
17:15 A FC Toompea 1994 - JK Welco Elekter  2:1
17:30 C Tallinna FC Ahtamar - Märjamaa Kompanii  3:0
17:45 C Kuusalu JK Rada II - FC Aspen  0:0
18:00 B Tallinna SK Mercury - Viimsi FC Igiliikur  0:2
18:15 B SK Tääksi - Tabasalu Palliklubi II  0:0
18:30 D SK Tapa - Trummi SK  1:2
18:45 D FC Metropool Pärnu - Rolling Doors  1:0
19:00 B Viimsi FC Igiliikur - Tabasalu Palliklubi II  0:2
19:15 B Tallinna SK Mercury - SK Tääksi  1:0
19:30 D Trummi SK - Rolling Doors  4:0
19:45 D SK Tapa - FC Metropool Pärnu  4:1
20:00 B SK Tääksi - Viimsi FC Igiliikur  0:3
20:15 B Tabasalu Palliklubi II - Tallinna SK Mercury  1:0
20:30 D FC Metropool Pärnu - Trummi SK  1:1
20:45 D Rolling Doors - SK Tapa  0:3

Poolfinaalid:
21:00 A1 Kiviõli Tamme Auto III - C1 Kuusalu JK Rada II  1:1, pen. 4:3
21:15 B1 Tabasalu Palliklubi II - D1 Trummi SK  1:1, pen. 4:2

Kohamängud:
21:30 III - IV koha mäng  Trummi SK - Kuusalu JK Rada II  4:1
21:45 Finaal  Kiviõli Tamme Auto III - Tabasalu Palliklubi II  7:0

I koht Kiviõli Tamme Auto III
II koht Tabasalu Palliklubi II
III koht Trummi SK

Parim väravalööja:  Viktor Fjodorov Kiviõli Tamme Auto 
Parim väravavaht:  Marek Lillmaa Tabasalu Palliklubi 
Parim mängija:  Hans Talgre Trummi SK 

Väravalööjate edetabel:
6 Viktor Fjodorov, Tamme Auto III 
5 Hans Talgre, Trummi SK 
4 Juri Avdonin, Tamme Auto III 
3 Sergei Akimov, SK Tapa 
3 Ralf Rogov, Trummi SK 
3 Roman Potjomkin, Kuusalu Rada II 
3 Marat Doszanov, Tamme Auto III 
2 Urmas Kirs,  FC Toompea 94 
2 Roman Laidinen, Kuusalu Rada II 
2 Mikk Valtna, Welco Elekter 
2 Marko Kristal, FC Toompea 94 
2 Ilja Slobodjan, Ahtamar FC 
2 Marko Mesipuu, Viimsi FC Igiliikur 
2 Hannes Kivilo, FC Metropol Pärnu 
2 Maksim Šatalov, SK Tapa 
2 Mart Jürgenson, Viimsi FC Igiliikur 
2 Janno Abner, SK Tapa 
2 Ari Gorjainov, Tamme Auto III 
1 Silver Jalumees, Welco Elekter 
1 Aaro Mõttus, FC Toompea 94 
1 Kahar Omari, FC Aspen 
1 Kristjan Kisselkov, Kuusalu Rada II 
1 Priit Pavelson, FC Toompea 94 
1 Ivar Jurtšenko, FC Toompea 94 
1 Oliver Väärtnõu, FC Toompea 94 
1 Andres  Reiljan, Welco Elekter 
1 Jürgen Kaur, FC Aspen 
1 Avetik Airapetjan, Ahtamar FC 
1 Dmitri Smirnov, Tamme Auto III 
1 Norman Öövel, FC Toompea 94 
1 Tšopikjan Mkrtõch, Ahtamar FC 
1 Sergei Aniskin, SK Tapa 
1 Rene Peekmann, Tabasalu Palliklubi II 
1 Marek Rebmann, Tabasalu Palliklubi II 
1 Paul Peljo, SK Mercury 
1 Ragnar Ein, Trummi SK 
1 Mihkel Sillaots, Viimsi FC Igiliikur 
1 Märt Mere, Tabasalu Palliklubi II 
1 Ivo Kuter, FC Metropol Pärnu 
1 Aleksandr Makarov, Tamme Auto III 
1 Margus Kröönström, Kuusalu Rada II 
1 Raimo Rand, Tabasalu Palliklubi II 
1 Indrek Bachman, Trummi SK 
1 Rafig Adigazagov, Trummi SK 
1 Erko Kookla, Trummi SK 
1 Jevgeni Afonin, Tamme Auto III 
20.12.2009 15:57













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.