KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobeti III liiga Teine turniir lõppes FC Štrommi võiduga
Teisipäeva õhtul osalesid Aastalõputurniiril III liiga Teisel turniiri meeskonnad, kes mängisid Triobeti auhindadele. 16 osaleja seast pääsesid poolfinaali FC Štrommi, FC Ühinenud Depood, Keila JK ja Kehtna FC Flora.

Esimeses poolfinaalis saatis edu FC Štrommit, kes alistas FC Ühinenud Depood 1:0. Teisena pääses finaali Kehtna FC Flora samuti 1:0 eduga Keila JK üle.

Finaalis oli 3:1 edukam FC Štrommi, kellele kuulus ka Triobeti esikohaauhind. Järgnesid Kehtna FC Flora ja Keila JK, kes alistas kolmanda koha mängus FC Ühinenud Depood 4:2.

Turniiri parim mängija oli Andrei Suvorov FC Ühinenud Depoodest, parim väravavaht Mart-Mattis Niinepuu Keila JK-st ja parim väravalööja Deniss Vnukov FC Štrommist.

Teisipäev, 22.detsember kell 15:00 - 22:00
Triobeti III liiga Teine turniir
Mänguaeg 1 x 12 min

A - 1. FC Štrommi 7p, 2. RSK Kuuse 4p, 3. FC Kiyv 3p, 4. FC Elva II 2p
B - 1. Keila JK 5p, 2-3. Kaitseliit Kalev II ja Tallinna JK Piraaja 3p, 4. Kohila JK Püsivus 2p
C - 1. FC Ühinenud Depood 6p, 2. Rapla JK Atli 4p, 3. Koeru SK 4p, 4. FCF Järva-Jaani SK 3p
D - 1. Kehtna FC Flora 9p, FC A&A Kinnisvara, TÜ Fauna, FC Hansa United 3p

Alagrupimängud:
15:00 A FC Kiyv - FC Štrommi  1:3
15:15 A FC Elva II - RSK Kuuse  1:1
15:30 C FCF Järva-Jaani SK - Koeru SK  1:2
15:45 C Rapla JK Atli - FC Ühinenud Depood  2:0
16:00 A FC Štrommi - RSK Kuuse  2:0
16:15 A FC Kiyv - FC Elva II  2:1
16:30 C Koeru SK - FC Ühinenud Depood  0:3
16:45 C FCF Järva-Jaani SK - Rapla JK Atli  1:0
17:00 A FC Elva II - FC Štrommi  0:0
17:15 A RSK Kuuse - FC Kiyv  3:1
17:30 C Rapla JK Atli - Koeru SK  1:1
17:45 C FC Ühinenud Depood - FCF Järva-Jaani SK  3:0
18:00 B Kaitseliit Kalev II - Kohila JK Püsivus  0:0
18:15 B Keila JK - Tallinna JK Piraaja  0:0
18:30 D FC A&A Kinnisvara - FC Hansa United  1:2
18:45 D Kehtna FC Flora - TÜ Fauna  1:0
19:00 B Kohila JK Püsivus - Tallinna JK Piraaja  0:0
19:15 B Kaitseliit Kalev II - Keila JK  0:0
19:30 D FC Hansa United - TÜ Fauna  0:1
19:45 D FC A&A Kinnisvara - Kehtna FC Flora  0:3
20:00 B Keila JK - Kohila JK Püsivus  3:0
20:15 B Tallinna JK Piraaja - Kaitseliit Kalev II  2:2
20:30 D Kehtna FC Flora - FC Hansa United  2:0
20:45 D TÜ Fauna - FC A&A Kinnisvara  0:1

Poolfinaalid:
21:00 A1 FC Štrommi - C1 FC Ühinenud Depood  1:0
21:15 B1 Keila JK - D1 Kehtna FC Flora  0:1

Kohamängud:
21:30 III - IV koha mäng  FC Ühinenud Depood - Keila JK  2:4
21:45 Finaal  FC Štrommi - Kehtna FC Flora  3:1

I koht: FC Štrommi - Ivan Orehhovski, Eduard Ustinov, Urmas Sorga, Sergei Zakin, Aleksandr Belostokov, Deniss Vnukov, Viktor Buzõkin, Pavel Dõmov, Sergei Dõmov, Vitali Platonov, Igor Kvasnevski, Vadim Bestšastnõi, Artjom Sevastjanov, Arvidas Rukšenas, Roman Bujanov, Konstantin Kolesnik, Charles Larin, Ilja Kisel.

II koht: Kehtna FC Flora - Gert Remmel, Raigo Noode, Hindrek Teder, Tenno Samuel, Mihkel Reino, Tanel Oeselg, Kalev Kungla, Raido Karjane, Viljo Sinikas, Karl Tamme, Kaupo Kantsik, Kristjan Kutser, Jesper Puusepp, Ott Madisson.

III koht: Keila JK - Mart-Mattis Niinepuu, Alor Lass, Kaspar Kivistik, Kristo Leemets, Raido Leokin, Henry Rohtla, Erkki Kuriks, Jako Arikainen, Jagnar Jakobson, Markko Moisaar, Toomas Kelo, Targo Kaldoja.

Parim väravalööja: Deniss Vnukov, FC Štrommi
Parim väravavaht: Mart-Mattis Niinepuu, Keila JK
Parim mängija: Andrei Suvorov, FC Ühinenud Depood

Võitjameeskonna foto: Egon Tintse

Väravalööjate edetabel:
4 Deniss Vnukov, FC Strommi
2 Pavel Iljuhhin, FC Ühinenud Depood
2 Aleksandr Stanevichus, FC Kiyv
2 Vladimir Semjonov, FC Ühinenud Depood
2 Henry Rohtla, Keila JK
2 Raido Leokin, Keila JK
2 Kristo Leemets, Keila JK
2 Vitali Platonov, FC Strommi
2 Sergei Dõmov, FC Strommi
1 Sander Avingo, RSK Kuuse
1 Kaarel Tani, FC Elva II
1 Tarvo Kärgenberg, FCF Järva-Jaani
1 Marion Adusoo, Koeru SK
1 Alor Jürgen, Koeru SK
1 Oleg Glivenko, Rapla JK Atli
1 Erkki Seeder, Rapla JK Atli
1 Urmas Sorga, FC Strommi
1 Raido Kuus, FC Elva II
1 Juri Ovtsharik, FC Kiyv
1 Vitali Kosterev, FC Kiyv
1 Marko Mitt, FCF Järva-Jaani
1 Silver Liiv, RSK Kuuse
1 Argo Alaväli, RSK Kuuse
1 Simmo Toome, RSK Kuuse
1 Sander Niit, Rapla JK Atli
1 Elgar Kõll, Koeru SK
1 Andrei Suvorov, FC Ühinenud Depood
1 Grigori Sumilin, FC Ühinenud Depood
1 Leho Saaremägi FC Hansa United
1 Mait Metsaküla FC A&A Kinnisvara
1 Henri Kuusk FC Hansa United
1 Tenno Samuel Kehtna FC Flora
1 Mart Naris TÜ Fauna
1 Hindrek Teder Kehtna FC Flora
1 Tanel Oeselg Kehtna FC Flora
1 Janek Tehvanus Kaitseliit Kalev II
1 Priit Taalmann Tallinna JK Piraaja
1 Martti Klaus Tallinna JK Piraaja
1 Taavi Viik Kaitseliit Kalev II
1 Karl Tamme Kehtna FC Flora
1 Viljo Sinikas Kehtna FC Flora
1 Raimo Laid FC A&A Kinnisvara
1 Raido Karjane Kehtna FC Flora
1 Markko Moisaar Keila JK
1 S. Dmitriev, FC Ühinenud Depood
1 D. Golubev, FC Ühinenud Depood
1 Ott Madisson, Kehtna FC Flora
ov Mait Metsaküla, FC A&A Kinnisvara
22.12.2009 21:43












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.