KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Hummeli III liiga Esimese turniiri võitis Tallinna JK Kotkad
Pärast C-klassi noorteturniiri jätkus Aastalõputurniir Hummeli III liiga Esimese turniiriga, kus võidutses Tallinna JK Kotkad võistkond.

Esimestena pääsesid alagruppidest edasi Saue JK ja Paide Kumake, nende eeskuju järgisid Tallinna JK Kotkad ja TJK Legion II.

Esimeses poolfinaalis alistas Saue JK Paide Kumakese 1:0. Teisena pääses finaali Tallinna JK Kotkad, kes sama tulemusega alistas TJK Legion II võistkonna.

Finaalis oli JK Kotkad ülekaal Saue JK üle veenev - lõppseis 4:0. Kolmandaks tuli TJK Legion II.

Kolmapäev, 23.detsember kell 15:00 - 22:00
Hummeli III liiga Esimene turniir 
Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. Saue JK 5p, 2. Tallinna LiVal Sport 5p, 3. Viljandi JK Kotkad 4p, 4. FC Haiba 1p
B: 1. Tallinna JK Kotkad 9p, 2. FC Kose 6p, 3. Tallinna FC EBS Team 3p, 4. Põlva FC Lootos 0p
C: 1. Paide Kumake 7p, 2. Kärdla LM 4p, 3. Jõgeva SK Noorus 96  3p, 4. Maardu Esteve 3p
D: 1. Tallinna JK Legion II 7p, 2. Keskerakonna JK II 3p, 3. FC Otepää 2p, 4. Kernu JK Kadakas 2p

Alagrupimängud:
15:00 A FC Haiba - Saue JK  1:2
15:15 A Tallinna LiVal Sport - Viljandi JK Kotkad  1:0
15:30 C Maardu Esteve - Kärdla LM  1:0
15:45 C Paide Kumake - Jõgeva SK Noorus 96  3:1
16:00 A Saue JK - Viljandi JK Kotkad  1:1
16:15 A FC Haiba - Tallinna LiVal Sport  1:1
16:30 C Kärdla LM - Jõgeva SK Noorus 96  2:0
16:45 C Maardu Esteve - Paide Kumake  0:2
17:00 A Tallinna LiVal Sport - Saue JK  1:1
17:15 A Viljandi JK Kotkad - FC Haiba  5:0
17:30 C Paide Kumake - Kärdla LM  0:0
17:45 C Jõgeva SK Noorus 96 - Maardu Esteve  1:0
18:00 B FC Kose - Põlva FC Lootos  1:0
18:15 B Tallinna JK Kotkad - Tallinna FC EBS Team  3:1
18:30 D FC Otepää - Kernu JK Kadakas  0:0
18:45 D Tallinna JK Legion II - Keskerakonna JK II  3:3
19:00 B Põlva FC Lootos - Tallinna FC EBS Team  0:2
19:15 B FC Kose - Tallinna JK Kotkad  0:1
19:30 D Kernu JK Kadakas - Keskerakonna JK II  0:0
19:45 D FC Otepää - Tallinna JK Legion II  0:2
20:00 B Tallinna JK Kotkad - Põlva FC Lootos  4:0
20:15 B Tallinna FC EBS Team - FC Kose  0:1
20:30 D Tallinna JK Legion II - Kernu JK Kadakas  2:0
20:45 D Keskerakonna JK II - FC Otepää  1:1

Poolfinaalid:
21:00 A1 Saue JK - C1 Paide Kumake  1:0
21:15 B1 Tallinna JK Kotkad - D1 TJK Legion II  1:0

Kohamängud:
21:30 III - IV koha mäng Paide Kumake - TJK Legion II 0:2
21:45 Finaal  Saue JK - Tallinna JK Kotkad 0:4

I koht Tallinna JK Kotkad - Mairon Pihor, Paul Gross, Martin Keba, Marek Poom, Fred-Erik Starkov, Roland Semberk, Lauri Lendalu, Timo E. Huttunen, Rauno Nõmmiko, Tanel Joala, Robert Veskimäe, Rainer Põld, Tauno Laja, Andreas Aru.

II koht Saue JK - Henri Heinsalu, Jaan Koit, Janar Pajo, Kristjan Suurjärv, Joel Leif, Ranner Selge, Roland Tammela, Taavi Olmet, Lauri Esko, Reigo Vatsk, Silver Rätsep, Märt Tammisaar, Jaak Raivo, Jano Järvelaid, Sven Luik, Aleksei Biller, Handro Kõrgesaar.

III koht Tallinna JK Legion II - Miroslav Poptšenko, Mihhail Artjuhhov, Evgeni Suhih, Anatoli Orlov, Vladimir Gorbatov, Nikolai Titov, Sergei Krupa, Evgeni Bnatov, Pavel Rubel, Vjatšeslav Zalmanov, Timur Haliulin, Maksim Savtšenko, Pavel Tšitcanov.

Parim väravalööja: Pavel Rubel (TJK Legion II)
Parim väravavaht: Mairon Pihor (Tallinna JK Kotkad)
Parim mängija: Kristjan Suurjärv (Saue JK)

Võitjate foto: Egon Tintse

Väravalööjate edetabel:
5 Pavel Rubel, Tallinna JK Legion II
3 Kristjan Suurjärv, Saue JK
3 Timo E. Huttunen, Tallinna JK Kotkad
2 Sergei Gerassimov, Tallinna LiVal Sport
2 Allan Kalju, FC Haiba
2 Marek Mäerand, Viljandi JK Kotkad
2 Rainer Peips, Viljandi JK Kotkad
2 Sergei Bilinski, Keskerakonna JK II
2 Ain Platatsis, Tallinna FC EBS Team
2 Lauri Lendsalu, Tallinna JK Kotkad
2 Andreas Aru, Tallinna JK Kotkad
1 Yuriy Fenin, Maardu Esteve
1 Maikel Jätsa, Paide Kumake
1 Chris Lee, Paide Kumake
1 Mairo Tikerberi, Jõgeva SK Noorus 96
1 Maidu Jamnes, Paide Kumake
1 Taavi Lõhmus, Kärdla LM
1 Gregor Sedrik, Kärdla LM
1 Rauno Kiisk, Paide Kumake
1 Rauno Kald, Paide Kumake
1 Kirill Abramov, Tallinna LiVal Sport
1 Janar Pajo, Saue JK
1 Indrek Ilves, Viljandi JK Kotkad
1 Hegert Heil, Viljandi JK Kotkad
1 Mario Tikerberi, Jõgeva SK Noorus 96
1 Lauri Mihkelson, FC Kose
1 Rauno Nõmmiko, Tallinna JK Kotkad
1 Vladimir Gorbatov, Tallinna JK Legion II
1 Roman Agruzov, Keskerakonna JK II
1 Martin Kase, Tallinna FC EBS Team
1 Marek Poom, Tallinna JK Kotkad
1 Jevgeni Suhih, Tallinna JK Legion II
1 Rainer Põld, Tallinna JK Kotkad
1 Tauno Laja, Tallinna JK Kotkad
1 Kalle Mihkelson, FC Kose
1 Anatoli Orlov, Tallinna JK Legion II
1 Indrek Koser, FC Otepää
1 Mikhail Ilin, Keskerakonna JK II
1 Silver Rätsep, Saue JK
1 Tanel Joala, Tallinna JK Kotkad
1 Maksim Savtšenko, Tallinna JK Legion II
1 Robert Veskimäe, Tallinna JK Kotkad
23.12.2009 20:18













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.