KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
AMPS Maakoolide turniiri võitis Vändra Gümnaasium
Jõulupuhkus on lõppenud ja täna hommikul jätkus täie hooga Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatav Aastalõputurniir Kalevi spordihallis. Kell 10:00 algas Maakoolide turniir AMPS auhindadele.

Alagrupimängude järel tagasid edasipääsu poolfinaali Vändra, Pühajärve ja Palamuse Gümnaasiumid ning Raasiku Põhikool. Poolfinaalides saatis edu Vändra ja Palamuse Gümnaasiumi, kes pääsesid ka finaali.

Finaalis oli 1:0 võidukas Vändra, järgnesid Palamuse ja Raasiku. Parimaks mängijaks nimetati Getriin Strigin Palamuselt, parim väravavaht oli Mart-Hannes Reinfeldt Vändrast ning parim väravalööja Taavi Soodla jällegi Palamuse Gümnaasiumist.

Laupäev, 26.detsember kell 10:00 - 15:00
AMPS Maakoolide turniir   

Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. Vändra Gümnaasium 3p, 2. Tääksi PK 0p, Kiili Gümnaasium (loobus)
B: 1. Raasiku PK 3p, 2. Palupera PK 0p, Viimsi/Püünsi PK (loobus)
C: 1. Pühajärve Põhikool 6p, 2. Koeru KK 3p, 3. Puhja Gümnaasium 0p
D: 1. Palamuse Gümnaasium 9p, 2. Väike-Maarja Gümnaasium 6p, 3. Puka KK 3p, 4. Risti PK 0p

Alagrupimängud:
10:00 D Palamuse Gümnaasium - Väike-Maarja Gümnaasium  3:1
10:15 C Pühajärve PK - Koeru KK  5:0
10:29  Leinaseisak 
10:30 D Puka KK - Risti PK  4:0
10:45 A Vändra Gümnaasium - Tääksi PK  6:0
11:00 D Väike-Maarja Gümnaasium - Risti PK  2:0
11:15 B Raasiku PK - Viimsi/Püünsi PK  +:-
11:30 C Puhja Gümnaasium - Pühajärve PK  0:1
11:45 D Palamuse Gümnaasium - Puka KK  2:0
12:00 A Kiili Gümnaasium - Vändra Gümnaasium  -:+
12:15 B Viimsi/Püünsi PK - Palupera PK  -:+
12:30 C Koeru KK - Puhja Gümnaasium  3:1
12:45 D Puka KK - Väike-Maarja Gümnaasium  0:4
13:00 A Tääksi PK - Kiili Gümnaasium  +:-
13:15 B Palupera PK - Raasiku PK  0:2
13:30 D Risti PK - Palamuse Gümnaasium  0:3

Poolfinaalid:
13:45 A1 Vändra Gümnaasium - C1 Pühajärve Põhikool  1:0
14:00 B1 Raasiku Põhikool - D1 Palamuse Gümnaasium  1:1, pen. 1:3

Kohamängud:
14:15 III - IV koha mäng Pühajärve Põhikool - Raasiku Põhikool  1:3
14:30 Finaal Vändra Gümnaasium - Palamuse Gümnaasium  2:1

I koht: Vändra Gümnaasium
II koht: Palamuse Gümnaasium
III koht: Raasiku Põhikool

Võitjameeskonna foto - Egon Tintse

Parim väravalööja: Taavi Soodla (Palamuse Gümnaasium)
Parim väravavaht: Mart-Hannes Reinfeldt (Vändra Gümnaasium)
Parim mängija: Getriin Strigin (Palamuse Gümnaasium)

Kõik väravalööjad:
4 Taavi Soodla, Palamuse G
4 Madis Vihmann, Pühajärve PK
3 Pärt Kuvvas, Puka KK
3 Joosep Järs, Palamuse G
3 Gert Kivistik, Vändra
3 Silver Kruusalu, Koeru
3 Indrek Basmanov, Väike-Maarja
3 Herol Riiberg, Raasiku
2 Mihkel Jürgenstein, Vändra
2 Marko Lukka, Vändra
2 Sten Randmaa, Väike-Maarja
1 Gen Alev, Pühajärve PK
1 Arnold Sumberg, Pühajärve PK
1 Raimo Teder, Pühajärve PK
1 Karel Sarv, Puka KK
1 Rainis Kööp, Väike-Maarja
1 Getriin Strigin, Palamuse G
1 Cathreen Selgis, Palamuse G
1 Richard Vesselov, Vändra
1 Jarko Pert, Vändra
1 Kert Laanemägi, Väike-Maarja
1 Marko Unt, Palamuse G
1 Karl Markus, Põldmaa Puhja
1 Janar Pragi, Raasiku
1 Renno Soosaar, Raasiku
1 ov. 
26.12.2009 12:30













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.