KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste turniiri Myfitnessi karikatele võitis Pärnu JK
Kalevi Spordihallis toimuva EJLi Aastalõputurniiri viimasel mängupäeval 16 võistkonna osavõtul MyFitnessi karikatele peetud naiste turniiri võitis Pärnu JK.

Nelja parema hulka pääsesid Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora, Pärnu JK ja Tartu JK Tammeka.

Poolfinaalides olid edukad Pärnu JK ja FC Flora. Kolmanda koha mängus selgus võitja penaltiseeria järel, kus peale jäi tulemusega 3:2 Levadia.

Finaalis võitis Pärnu JK Tallinna FC Flora 2:0.

MyFitnessi Naiste turniir
Kolmapäev, 30.detsembril kell 8:00 - 15:00

Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Tallinna FC Levadia 7, 2. Tallinna FC Flora II 6, 3. FC Kuressaare 4, 4. Sillamäe JK 0
B: 1. Tallinna FC Flora 9, 2. Nõmme JK Kalju 6, 3. Pärnu JK II 1, 4. Lasnamäe FC Ajax 1
C: 1. Pärnu JK 9, 2. JK Tallinna Kalev 6, 3. Pärnu JK Vaprus 3, 4. Saku Sporting 0
D: 1. Tartu JK Tammeka 9, 2. Põlva FC Lootos 6, 3. Kohtla-Järve FC Lootus 3, 4. Valga FC Warrior 0

Alagrupimängud
08:00 B Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax 3:0
08:15 B Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II 2:0
08:30 C JK Tallinna Kalev - Saku Sporting 3:0
08:45 C Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK 0:4
09:00 B Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II 2:2
09:15 B Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 5:0
09:30 C Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus 0:3
09:45 C Pärnu JK - JK Tallinna Kalev 3:2
10:00 B Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax 3:1
10:15 B Pärnu JK II - Tallinna FC Flora 0:5
10:30 C Pärnu JK - Saku Sporting 4:0
10:45 C JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 3:0
11:00 A Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK 3:0
11:15 A FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II 0:2
11:30 D Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior 3:1
11:45 D Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1:0
12:00 A Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II 1:3
12:15 A Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1:1
12:30 D Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus 0:1
12:45 D Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:1
13:00 A FC Kuressaare - Sillamäe JK 1:0
13:15 A Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia 0:5
13:30 D Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior 3:0
13:45 D Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos 0:3

Poolfinaalid:
14:00 Tallinna FC Levadia - Pärnu JK 1:3
14:15 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 2:0

Kohamängud:
14:30 III - IV koha mäng Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  0:0, pen 3:2
14:45 Finaal Pärnu JK - Tallinna FC Flora  2:0
Väravad: Kaire Palmaru ja Anastassia Morkovkina

I koht Pärnu JK: Elis Meetua, Andra Karpin, Liisa Lilleste, Anastassia Morkovkina, Nele Nittim, Kaire Palmaru, Anete Paulus, Kairi Himanen, Marve Markson, Saskia Sonnberg, Varje Tugim.

II koht Tallinna FC Flora: Annika Pajupuu, Triinu Esken, Maarija Mikiver, Tiina Trutsi, Saron Läänmäe, Katrin Loo, Pille Raadik, Monika Vehlmann, Ingrid Pihela, Liis Pello, Liis Saharov.

III koht Tallinna FC Levadia: Ekaterina Paškevitš, Anželika Ahmetšina, Anna Grigorjeva, Kaidi Jekimova, Svetlana Khvatova, Maria Krugljak, Aljona Malets, Ave Pajo, Natalia Plištš, Stanislava Russakova, Aljona Sasova, Tatjana Živatova, Inna Zlidnis, Annika Tikk, Anu Hark, Margarita Žernošekova, Valeria Korotkova, Marina Karžetskaja  

IV koht Tartu JK Tammeka: Imbi Hoop, Liis Ott, Kristi Hausenberg, Kärt Kaseorg, Sirje Roops, Aleksandra Ševoldajeva, Hannaliis Jaadla, Maria Sootak, Karina Kesvatera, Olga Tšuiko, Tiina Tasa, Kristel Uuspalu.

Parim väravalööja: Anastassia Morkovkina (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Annika Pajupuu (FC Flora)
Parim mängija: Kaire Palmaru (Pärnu JK)

Kõik väravalööjad:
5 Anastassia Morkovkina, Pärnu JK
4 Saron Läänmäe, FC Flora
4 Signy Aarna, FC Lootos
4 Ave Pajo, FC Levadia
4 Kaire Palmaru, Pärnu JK
3 Lea Saapar, FC Flora II
3 Liis Saharov, FC Flora
2 Liis Ude, Pärnu JK II
2 Kristel Eier, Pärnu JK Vaprus
2 Katre Tekkel, Nõmme JK Kalju
2 Katrin Loo, FC Flora
2 Ingrid Pihela, FC Flora
2 Kätlin Hein, JK Tallinna Kalev
2 Olga Tšuiko, JK Tammeka
2 Hannaliis Jaadla, JK Tammeka
2 Kairi Himanen, Pärnu JK
2 Pille Raadik, FC Flora
1 Monika Vehlmann, FC Flora
1 Liisi Sakala, Nõmme JK Kalju
1 Kati Liibak, JK Tallinna Kalev
1 Helena Pruul, JK Tallinna Kalev
1 Pille Parre, JK Tallinna Kalev
1 Nele Nittim, Pärnu JK
1 Andra Karpin, Pärnu JK
1 Anna Belchenkova, Lasnamäe FC Ajax
1 Kristina Matvejeva, Lasnamäe FC Ajax
1 Grete Ojala, Pärnu JK Vaprus
1 Merlyn Mletsin, JK Tallinna Kalev
1 Nele Nõgisto, Lasnamäe FC Ajax
1 Tiiu Kull, Nõmme JK Kalju
1 Katrin Tuse, Nõmme JK Kalju
1 Tiina Trutsi, FC Flora
1 Marve Markson, Pärnu JK
1 Liisa Lilleste, Pärnu JK
1 Andra Karpin, Pärnu JK
1 Maarit Sarjas, JK Tallinna Kalev
1 Kaire Kimsen, JK Tallinna Kalev
1 Aljona Malets, FC Levadia
1 Kristel Kotkas, FC Lootos
1 Heleen Jääger, FC Warrior
1 Maria Tšaika, Sillamäe JK
1 Kaire Tekku, FC Flora II
1 Gete Grahv, FC Kuresaare
1 Anu Hark, FC Levadia
1 Valerija Dorofejeva, FC Lootus
1 Liis Lepik, FC Kuresaare
1 Kaidi Jekimova, FC Levadia
1 Anna Grigorjeva, FC Levadia
1 Anželika Ahmetšina, FC Levadia
1 Annika Tikk, FC Levadia
1 Karina Kesvatera, JK Tammeka
1 Eneli Vals, FC Lootos
ov Liisi Salong, FC Kuressaare
30.12.2009 12:05












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.