KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Estonian Airi Meistriliiga turniiri võitis FC Flora
Kaks päeva Kalevi Spordihallis kestnud Aastalõputurniiri Estonian Airi Meistriliiga turniir lõppes 16 punkti kogunud Tallinna FC Flora võiduga. Turniir kulges lausa uskumatult tasavägises heitluses, kus FC Flora oleks viimase mängu kaotuse järel leidnud end hoopis viiendalt kohalt.

Teisele kohale tuli Nõmme JK Kalju 15 punktiga, kolmandaks Paide Linnameeskond 14 punktiga. Tiheda rivina järgnesid neile JK Sillamäe Kalev 13 silmaga ning Narva JK Trans, Tallinna FC Levadia, FC Kuressaare ja Tartu JK Tammeka, kõigil 12 punkti.

Viljandi JK Tulevik jäi 10 punktiga 9. kohale. JK Tallinna Kalev kogus vaid 5 punkti, kuid oma ainsa võidu võtsid nad Floralt, kellele oli see jällegi ainsaks kaotuseks!

Väravalööjatest pälvis esikoha Mihail Ištšuk Paidest 6 väravaga, parim mängija oli Sergei Mošnikov FC Florast ning parim väravavaht Daniil Savitski Nõmme Kaljust.

Kõiki Meistriliiga turniiri kohtumisi kandis otsepildis üle TV14, loodetavasti näitavad nad seda ülekannet veel ja veel. Turniir vääriks uuestivaatamist. Otselink TV-pildile internetist on siin

Estonian Airi Meistriliiga turniiri lõplik tabel:
 1. Tallinna FC Flora    9  4 4 1  18:9   16
 2. Nõmme JK Kalju       9  4 3 2   9:7   15
 3. Paide linnameeskond  9  3 5 1  12:8   14
 4. JK Sillamäe Kalev    9  4 1 4  11:15  13
 5. Narva JK Trans       9  3 3 3   7:10  12
 6. Tallinna FC Levadia  9  3 3 3  11:11  12
 7. FC Kuressaare        9  3 3 3  10:12  12
 8Tartu JK Tammeka     9  3 3 3  12:10  12
 9. Viljandi JK Tulevik  9  3 1 5  11:13  10
10. JK Tallinna Kalev    9  1 2 6   9:15   5

Neli meeskonda, kes kogusid 12 punkti on turniiritabelisse asetatud vastavalt omavaheliste mängude tulemustele.

Parim mängija: Sergei Mošnikov (Tallinna FC Flora)
Parim väravavaht: Daniil Savitski (Nõmme JK Kalju)
Parim väravalööja: Mihail Ištšuk (Paide linnameeskond)

Kõik väravalööjad:
6
 Mihhail Ištšuk, Paide Linnameeskond
5 Aleksandr Kulatšenko, Viljandi JK Tulevik
5 Siim Luts, Tallinna FC Flora
4 Rauno Alliku, Tallinna FC Flora
3 Sergei Mošnikov, Tallinna FC Flora
3 Karl Mööl, Tallinna FC Flora
3 Hiroyuri Mitsuyama, Nõmme JK Kalju
3 Ilja Monakov, Tallinna JK Kalev
2 Alo Dupikov, Tallinna FC Flora
2 Bruno Gomes, Nõmme JK Kalju
2 Ken Kallaste, Nõmme JK Kalju
2 Lauri Ellram, Paide Linnameeskond
2 Eduard Ratnikov, JK Sillamäe Kalev
2 Pavel Aleksejev, JK Sillamäe Kalev
2 Sergei Starovoitov, JK Narva Trans
2 Vladislav Ivanov, Tallinna FC Levadia
2 Vitali Leitan, Tallinna FC Levadia
2 Martti Pukk, FC Kuressaare
2 Mikk Laas, Tartu JK Tammeka
2 Marko Sonn, Tartu JK Tammeka
2 Timo Teniste, Tartu JK Tammeka
2 Karl-Eerik Luigend, Viljandi JK Tulevik
2 Mati Lember, JK Tallinna Kalev
2 Rasmus Tomson, JK Tallinna Kalev
1 Albert Taar, Tallinna FC Flora
1 Christian Kõrtsmik, Nõmme JK Kalju
1 Tiagu Sala, Nõmme JK Kalju
1 Lauri Varendi, Paide Linnameeskond
1 Silver Neemelo, Paide Linnameeskond
1 Urmas Rooba, Paide Linnameeskond
1 Meelis Rooba, Paide Linnameeskond
1 Maksim Gruznov, JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Dubõkin, JK Sillamäe Kalev
1 Dmitri Lipartov, JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Kulik, JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Bõkov, JK Sillamäe Kalev
1 Sergei Vihrov, JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandras Romašovas, Narva JK Trans
1 Sergei Leontoviš, Narva JK Trans
1 Sergei Mitin, Narva JK Trans
1 Stanislav Kitto, JK Narva Trans
1 Pulius Smaryginas, JK Narva Trans
1 Tomi Saarelma, Tallinna FC Levadia
1 Aleksander Kulinitš, Tallinna FC Levadia
1 Vitali Gussev, Tallinna FC Levadia
1 Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia
1 Arturas Rimkevicius, Tallinna FC Levadia
1 Igor Subbotin, Tallinna FC Levadia
1 Aleksandr Volodin, Tallinna FC Levadia
1 Alar Petrovits, FC Kuressaare
1 Sander Laht, FC Kuressaare
1 Margus Rajaver, FC Kuressaare
1 Elari Valmas FC Kuressaare
1 Joonas Ljaš, FC Kuressaare
1 Kaarel Saar, FC Kuressaare
1 Reijo Kuusik, FC Kuressaare
1 Mark Švets, FC Kuressaare
1 Kristian Paapsi, Tartu JK Tammeka
1 Reio Laabus, Tartu JK Tammeka
1 Kaarel Torop, Tartu JK Tammeka
1 Heiko Tamm, Tartu JK Tammeka
1 Kaarel Kiidron, JK Tammeka
1 Siim Tenno, JK Tammeka
1 Janek Kalda, Viljandi JK Tulevik
1 Rasmus Luhakooder, Viljandi JK Tulevik
1 Elvis Liivamägi, Viljandi JK Tulevik
1 Vladislav Tšurilkin, JK Tallinna Kalev
1 Vahur Kiis, JK Tallinna Kalev
ov. Kaarel Saar, FC Kuressaare (JK Sillamäe Kalevi kasuks)
ov. Lukas Butskis, JK Trans (JK Tuleviku kasuks)

Estonian Airi Meistriliiga turniiri teine mängupäev, 30. detsember:

15:00 FC Kuressaare - JK Tammeka  2:1 
Väravad: 6.22 Joonas Ljaš, 16.27 Kaarel Saar - 16.14 Heiko Tamm

15:20 JK Tulevik - FC Flora  1:3  
Väravad: 15.20 Karl-Eerik Luigend - 9.54 Albert Taar, 13.51 Alo Dupikov, 16.51 Sergei Mošnikov

15:40 JK Trans - Paide linnameeskond  0:0 
Väravad: -
Hoiatused: 1.39 Sergei Starovoitov, 15.32 Sergei Mitin, 16.43 Sergei Leontovitš

16:00 JK Tammeka - FC Levadia  0:1 
Värav: 13.25 Igor Subbotin 

16:20 FC Flora - JK Tallinna Kalev  1:2 
Väravad: 6.37 Karl Mööl - 9.50 Vahur Kiis, 11.50 Ilja Monakov
Hoiatused: 15.40 Albert Taar - 3.25 Aleksandr Kuslap

16:40 JK Tulevik - JK Trans  1:1 
Väravad: 16.17 ov. Lubas Bulskis- 14.41 pen. Sergei Starovoitov
Hoiatused: 14.05 Elvis Liivamägi

17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare  2:1  
Väravad: 5.16 Aleksandr Kulik, 6.34 ov. Kaarel Saar - 0.37 Martti Pukk

17:20 Nõmme JK Kalju - Paide linnameeskond  0:2 
Väravad: 0.03 Meelis Rooba, 5.24 Mihail Ištšuk

17:40 JK Tammeka - JK Tallinna Kalev  3:2 
Väravad: 4.48 Kaarel Kiidron, 12.22 pen. Marko Sonn, 16.41 Siim Tenno - 0:40 Ilja Monakov, 5.55 Rasmus Tomson
Hoiatus: 11.50 Mati Lember

18:00 JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev  1:0 
Värav: 8.15 Aleksandr Kulatšenko
Hoiatus: 8.45 Daniil Ratnikov
Eemaldamine: 14.39 Vassili Kulik

18:20 JK Kalju - FC Kuressaare  0:1 
Värav: 6.40 Reijo Kuusik
Hoiatus: 13.55 Argo Aava

18:40 FC Levadia - Paide linnameeskond  0:2  
Väravad: 3.37 Mihail Ištšuk, 11.41 Lauri Ellram

19:00 FC Flora - JK Trans  4:0 
Väravad: 3.34 Sergei Mošnikov, 7.11 Karl Mööl, 8.07 Siim Luts, 10.42 Rauno Alliku
Hoiatused:
Eemaldamised: 15.23 Alo Dupikov - 15.23 Sergei Starovoitov

19:20 Nõmme JK Kalju - JK Tulevik  1:0 
Värav: 4.57 Tiago Sala
Hoiatus: 8.50 Tanel Võtti

19:40 FC Levadia - FC Kuressaare  1:1 
Väravad: 14.57 Aleksandr Volodin - 16.14 Mark Švets

20:00 JK Tammeka - Paide linnameeskond  1:1
Väravad: 13.30 Timo Teniste - 16.40 Mihail Ištšuk

20:20 FC Flora - JK Sillamäe Kalev  1:1 
Väravad: 16.19 Siim Luts - 12.55 Aleksandr Bõkov
Hoiatused: 2.56 Sergei Mošnikov - 5.10 Aleksandr Bõkov

20:40 JK Tallinna Kalev - JK Trans  0:1
Väravad: 13.28 Stanislav Kitto 

21:00 Paide linnameeskond - JK Tulevik  2:1 
Väravad: 0.48, 7.38 Mihail Ištšuk - 4.35 Elvis Liivamägi
Hoiatused:

21:20 JK Trans - JK Sillamäe Kalev  2:3 
Väravad: 2.10 Paulius Smarvginas, 3.32 Sergei Starovoitov - 9.54 Sergei Vihrov, 13.29, 15.58 Eduard Ratnikov

21:40 JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju  0:1  
Värav: 15.32 Hiroyuri Mitsuyama

22:00 FC Levadia - FC Flora  1:2  
Väravad: 12:36 Vladislav Ivanov - 2.30 Siim Luts, 4.29 Karl Mööl

Meeskondade kooseisud vastavalt kohtadele turniiritabelis:

1. Tallinna FC Flora
: 1-Marko Meerits, 12-Rasmus Armas, 5-Mikk Reintam, 18-Meelis Peitre, 16-Markus Jürgenson, 3-Sander Sinilaid, 4-Aleksei Jahhimovitš, 2-Andrei Veis, 7-Sergei Mošnikov, 9-Sander Rõivassepp, 11-Andre Frolov, 10-Alo Dupikov, 14-Rauno Alliku, 17-Siim Luts, 8-Aleksandr Abašidze, 15-Albert Taar, 6-Karl Mööl.

2. Nõmme JK Kalju: 1-Daniil Savitski, 1-Leon Fernando, 3-Tiago Sala, 4-Alan Arruda, 6-Adriel Ochoa, 9-Bruno Gomes, 10-Hiroyuri Mitsuyama, 12-Martin Tšegodajev, 13-Rait Kuusk, 14-Ken Kallaste, 15-Juri Jevdokimov, 16-Tanel Võtti, 17-Dmitri Kovtunovitš, 19-Deniss Jõgiste, 22-Christian Kõrtsmik, 23-Tiit Tikenberg, 24-Anti Kõlu, 25-Greg Jakobson.

3. Paide Linnameeskond: 21-Allar Toom, 3-Carl Tubarik, 14-Urmas Rooba, 17/12-Meelis Rooba, 30-Silver Neemelo, 9-Lauri Ellram, 4-Rauno Kööp, 46-Andre Mägi, 8-Ervin Kõll, 25/22-Lauri Varendi, 6-Martin Saar, 7-Mihhail Ištšuk, 15-Priit Raal, 12/16-Keio Oja, 18-Margus Reinaru, Mait Nõmme.

4. JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev, 5-Aleksandr Kulik, 18-Roman Nesterovski, 15-Ivan Lihhatšov, 19-Andrei Gornev, 14-Vassili Kulik, 7-Dmitri Lipartov, 17-Sergei Vihrov, 13-Aleksandr Dubõkin, 21-Eduard Ratnikov, 9-Pavel Aleksejev, 99-Maksim Gruznov, 10-Danil Ratnikov, 8-Aleksandr Bõkov.

5. Narva JK Trans: 15-Stanislav Kitto, 3-Sergei Starovoitov, 10-Sergei Leontoviš, 5-Sergei Kazakov, 1-Sergei Ussoltsev, 4-Aleksei Gorškov, 12-Kirill Eder, 9-Armando Dos Santos, 7-Marius Bezkornovas, 13-Paulius Smarvginas, 33-Modestas Stonys, 17-Aleksandras Romašovas, 8-Lukas Butskis, 6-Sergei Mitin.

6. Tallinna FC Levadia:  1-Oskari Forsman, 12-Sergei Lepmets, 3-Artjom Artjunin, 5-Vitali Leitan, 6-Aleks Mones, 7-Aleksandr Volodin, 9-Vitali Gussev, 10-Vladislav Ivanov, 11-Maksim Poponov, 13-Arttur Seppälä, 15-Tomi Saarelma, 17-Aleksandr Kulinitš, 20-Andero Pebre, 23-Tarmo Neemelo, 24-Arturas Rimkevicius, 25-Eino Puri, 28-Igor Subbotin, 16-Andreas Raudsepp, 30-Martin Kaalma.

7. FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 3-Jaanis Kriska, 15-Urmas Rajaver, 5-Argo Aava, 20-Joonas Ljaš, 9-Martti Pukk, 7-Mark Švets, 8-Kaarel Saar, 17-Alari Tovstik, 27-Alar Petrovits, 11-Reijo Kuusik, 2-Elar Tovstik, 23-Alari Aunapuu, 26-Sander Laht, 19-Margus Rajaver, 10-Elari Valmas, Dmitri Skiperski.

8. Tartu JK Tammeka: 16-Mait Toom, 1-Rain Blauberg, 3-Jaanus Võrno, 22-Kaarel Kallandi, 6-Martin Haljak, 21-Kaspar Kaldoja, 7-Siim Tenno, 11-Marko Sonn, 45-Timo Teniste, 23-Kristjan Paapsi, 17-Mikk Laas, 32-Heiko Tamm, 13-Reio Laabus, 99-Albert Prosa, 9-Kaarel Torop, 20-Kaarel Kiidron, 18-Jürgen Kuresoo.

9. Viljandi JK Tulevik: 12-Alan Ventsel, 25-Andres Koogas, 22-Rauno Tutk, 27-Martin Taska, 5-Mikk Sillaste, 21-Janek Kalda, 13-Eerik Reinsoo, 20-Rasmus Luhakooder, 19-Aleksandr Kulatšenko, 14-Markko Kudu, 11-Rait Kasterpalu, 2-Mihkel Gull, 16-Rasmus Muskind, 3-Joel Indermitte, 26-Ott Ottis, 4-Mikk Pärt, 28-Karl-Eerik Luigend, 24-Elvis Liivamägi.

10. JK Tallinna Kalev: 1-Mart Kaljuste, 33-Grigori Ošomkov, 2-Henri Külm, 3-Aleksei Savitski, 4-Mati Lember, 6-Aleksandr Kuslap, 5-Aleksei Demutski, 7-Igor Koroljov, 8-Ervin Stüf, 9-Rasmus Tomson, 10-Ilja Monakov, 19-Vladislav Tšurilkin, 12-Reimo Oja, 13-Mario Mõistlik, 14-Tanel Vähesoo, 15-Vahur Kiis, 16-Andrei Šadrin, vv Sander Reelo.
30.12.2009 17:18












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.