KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Neidude U19 koondisel toimub treeningkogunemine

21. märtsil kogunevad ühistreeningule tüdrukute U19 koondise kandidaadid, et koos osaleda nii jalgpallitreeningul kui ka füüsilise ettevalmistuse treeningul.

Kogunemisele on kutsutud 27 mängijat:

Väravavahid
Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Ajax
Elis Soodla (03.08.1999) – Tallinna FC Flora
Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Sabina Ahmedova (24.04.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul klubist Tallinna FC Ajax)
Maria Ivanova (05.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Marian Jaarman (01.11.1999) – Tartu JK Tammeka
Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) – Tallinna FC Flora
Liis Karlson (09.02.1999) – Tallinna FC Flora
Mariana Kees (22.06.2000) – Põltsamaa SK Motiiv
Kirke Mähar (05.06.1999) – FC Elva
Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora
Criselle Tennosaar (30.05.1999) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
Astrid Erik (17.01.2000) – Põlva FC Lootos (laenul klubist FC Helios Võru)
Anastasia Ivanova (05.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) – Saku Sporting
Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Suure-Jaani United
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora (laenul klubist Tallinna FC Ajax)
Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
Renita Roopalu (03.06.2000) – Tartu SK 10 Premium
Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora
Alina Terebunskaja (11.01.1999) – Tallinna FC Levadia
Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – Pärnu JK (laenul klubist TJK Legion)

Pildil neidude U19 koondis eelmisel aastal oktoobris EM-valikturniiril
Foto: Jana Pipar

 

09.03.2017 14:37













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.