KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri U-17 Eliitliiga meeskondadele võitis Tartu Linnameeskond
Täna alanud 2010. aasta Aastalõputurniiril olid esimestena võistlustules U-17 Eliitliiga võistkonnad. Tallink Hotels karikale toimuva turniiri võitjaks tuli Tartu Linnameeskond. Lisaks mängivad täna oma turniiri C-klassi tüdrukud ja naiste II liiga võistkonnad.

Poolfinaali pääsesid TJK Legion, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju, Tallinna FC Levadia I ja Tartu Linnameeskond. Turniiri parimaks mängijaks valiti Roman Sirotkin TJK Legionist, parim väravakütt oli Nikita Koger Levadia I-st ja parim väravavaht Silver Saluste Tallinna Kalev Nõmme Kaljust.

U-17 Eliitliiga turniir Tallink Hotels karikatele:
Mänguaeg 1X12 min   
A alagrupp: 1. TJK Legion 10p, 2. Tartu Linnameeskond 7p, Viljandi JK Tulevik 5p, Tallinna FC Flora II 5p, Tallinna FC Levadia II 0p.
B alagrupp: 1. Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 10p, 2. Tallinna FC Levadia I 9p, Tallinna FC Flora I 6p, Eesti U-15 2p, FC Ajax Lasnamäe 1p. 

Alagrupimängud:
08:00 B Tallinna FC Flora I - Eesti U-15 4:0
08:15 A Tallinna FC Levadia II - TJK Legion  0:4
08:30 B Tallinna Kalev/Nõmme Kalju - Lasnamäe FC Ajax  1:0
08:45 A Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik  0:0
09:00 B Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Flora I  2:1
09:15 A TJK Legion - Tallinna FC Flora II  3:2
09:30 B Eesti U-15 - Tallinna Kalev/Nõmme Kalju  1:1
09:45 A Viljandi Tulevik - Tartu Linnameeskond  1:2
10:00 B Tallinna Kalev/Nõmme Kalju - Tallinna FC Levadia I  2:1
10:15 A Tartu Linnameeskond - TJK Legion  1:3
10:30 B Lasnamäe FC Ajax - Eesti U-15  1:1
10:45 A Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia II  3:1
11:00 B Tallinna FC Levadia I - Lasnamäe FC Ajax  4:0
11:15 A TJK Legion - Viljandi JK Tulevik  1:1
11:30 B Tallinna FC Flora I - Tallinna Kalev/Nõmme Kalju  0:2
11:45 A Tallinna FC Levadia II - Tartu Linnameeskond  1:2
12:00 B Eesti U-15 - Tallinna FC Levadia I  0:4
12:15 A Viljandi Tulevik - Tallinna FC Levadia II  3:1
12:30 B Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora I  1:2
12:45 A Tartu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II  0:0
Poolfinaalid
:
13:00 A1 TJK Legion - B2 Tallinna FC Levadia I  1:2
13:15 A2 Tartu Linnameeskond - B1 Tallinna Kalev/Nõmme Kalju  0:0, pen. 3:2
13:30 III-IV koha mäng  TJK Legion - Tallinna Kalev/Nõmme Kalju  0:1
13:45 FINAAL Tartu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia I  2:2, pen. 3:1

I koht: Tartu Linnameeskond
Sander Kadastik, Martin Jõgi, Priit Peedo, Pearu Praakle, Karl-Martin Uiga, Tristan Koskor, Robin Saluoks, Erik Listmann, Eduard Uljanov, Andre Paju, Kaspar Paur
 
II koht: Tallinna FC Levadia I  
Henri Valma, Mikk Jürisson, Karl Reitalu, Nikita Koger, Lauri Välja, Oliver Heliste, Vincent Lambin, Harles Läst, Joonas Laurits, Erik Kallas, Anders Allandi

III koht: Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
Mark Kolk, Juhanlov Lilleorg, Jevgeni Udalov, Ilya Tarasov, Innar Paal, Timo Paal, Bogdan Vaštšuk, Mike Kõiv, Kenneth Tomingas, Daniil Mõškin, Silver Saluste

Parim väravalööja: Nikita Koger (Tallinna FC Levadia I)
Parim väravavaht: Silver Saluste (Tallinna Kalev Nõmme Kalju)
Parim mängija: Roman Sirotkin (TJK Legion)

Kõik väravalööjad
:
6  Nikita Koger, Tallinna FC Levadia I 
5  Roman Sirotkin, TJK Legion 
5  Lauri Välja, Tallinna FC Levadia I 
4  Roman Sobtšenko, TJK Legion 
3  Kaspar Paur, Tartu LM 
2  Erkki Kubber, Tallinna FC Flora I 
2  Kevin Aloe, Tallinna FC Flora II 
2  Tom Brazier, Tallinna FC Levadia II 
2  Juhan Noode, Tallinna FC Flora I 
2  Maario Laansoo, Viljandi JK Tulevik 
2  Harles Läst, Tallinna FC Levadia I 
2  Andre Paju, Tartu LM 
1  Karl-Henri Rebane, Tallinna FC Flora I 
1  Sten Somelar, Tallinna FC Flora I 
1  Artjom Lastochkin, TJK Legion 
1  Gleb Sinitsin, TJK Legion 
1  Stefan Tšendei, TJK Legion 
1  Ilja Tarasov, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Jevgeni Udalov, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Stefan Ojasoo, Eesti U-15 
1  Janar Õunap, Viljandi JK Tulevik 
1  Bogdan Vaštšuk, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Timo Paal, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Martin Jõgi, Tartu LM 
1  Pavel Petrov, Eesti U-15 
1  Nikita Brõlin, FC Ajax Lasnamäe 
1  Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora II 
1  Janar Pragi, Tallinna FC Flora II 
1  Ants Jaakson, Tallinna FC Flora II 
1  Joonas Laurits, Tallinna FC Levadia I 
1  Mike Kõiv, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Juhan Lilleorg, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 
1  Erik Listmann, Tartu LM 
1  Oliver Heliste, Tallinna FC Levadia I 
1  Karel Kübar, Viljandi JK Tulevik 
1  Mauri Levandi, Tallinna FC Levadia II 
1  Sander Loigo, Viljandi JK Tulevik 
1  Kaarel Treubladt, Tallinna FC Flora I 
1  Vladislav Ogorodnik, FC Ajax Lasnamäe 
1  Erik Gornostajev, Tallinna Kalev/Nõmme Kalju 


Eesti U-15 koondise koosseis:
Pavel Petrov, FC Infonet
Nikita Tokaitšuk, Narva JK Trans
Martin Mägi, Nõmme JK Kalju
Stefan Ojassoo, Nõmme JK Kalju
Magnus Karofeld, SC Real
Andry Liiva, SC Real
Andre Järva, SC Real
Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora
Eddie Ever, Tallinna FC Levadia
Nikita Reinthal, TJK Legion AK
German Šlein, TJK Legion AK
Aleksei Ivanov, TJK Legion AK
17.12.2010 08:05













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.