KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste II liiga/Rahvaliiga mõõduvõtu võitis Tartu SK 10 Premium
Reedese, Aastalõputurniiri avapäeva lõpetuseks mängisid oma turniiri Tallink Hotels karikatele II liiga ja Rahvaliiga naiskonnad. Mängud toimusid kahes alagrupis ja osales 8 naiskonda, neist Rahvaliigat esindas Kuusalu Lauritsa FC. 

Nelja edukama hulka pääsesid Kohtla-Järve FC Lootus, Tartu JK Tammeka II, EVL Saku Sporting ja Tartu SK 10 Premium. Esikohamängus alistas Tartu SK 10 Premium EVL Saku Sportingu 1:0. Kolmandale kohale tuli Tartu JK Tammeka II.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Marje Arro EVL Saku Sportingust, parima väravavahi ja väravalööja auhinnad läksid võitjanaiskonna mängijatele Olja Fominale ja Cathreen Selgisele.


Naiste II liiga ja naiste Rahvaliiga turniir 17. detsembril Tallink Hotels karikatele:
Mänguaeg 1X12 min

A alagrupp: 1. Kohtla-Järve FC Lootus 7p, 2. Tartu JK Tammeka II 6p, 3. Kuusalu Lauritsa FC 3p, 4. Tallinna FC Levadia II 1p

B alagrupp: 1. EVL Saku Sporting 6p, 2. Tartu SK 10 Premium 6p, 3. Valga FC Warrior 3p, 4. Rakvere FC Flora 3p

Alagrupimängud:
18:00 A FC Lootus - Kuusalu Lauritsa FC  1:0 (Alina Jegorova)
18:15 A FC Levadia II - JK Tammeka II  0:3 (Merle Alupere, Maria Sootak, Tiina Lind)
18:30 B EVL Saku Sporting - FC Warrior  1:0 (Siret Purga)
18:45 B SK 10 Premium - Rakvere FC Flora  2:0 (Cathreen Selgis, Getriin Strigin)
19:00 A Kuusalu Lauritsa FC - JK Tammeka II  0:1 (Maria Sootak)
19:15 A FC Lootus - FC Levadia II  0:0
19:30 B FC Warrior - Rakvere FC Flora  1:0 (Jana Kesvatera)
19:45 B EVL Saku Sporting - SK 10 Premium  1:0 (Meline Sirkel)
20:00 A FC Levadia II - Kuusalu Lauritsa FC  0:1 (Katrina Narusk)
20:15 A JK Tammeka II - FC Lootus  0:2 (Valerija Tihhomirova, Maria Hürri)
20:30 B SK 10 Premium - FC Warrior  2:0 (Mirjam Limbak, Cathreen Selgis)
20:45 B Rakvere FC Flora - EVL Saku Sporting  2:0 (Annegrete Peek, Kristel Viira)
Kohamängud:
21:00 A1 Kohtla-Järve FC Lootus - B2 Tartu SK 10 Premium  0:1 (Cathreen Selgis)
21:15 A2 Tartu JK Tammeka II - B1 EVL Saku Sporting  1:2 (Maria Sootak - Raili Tiits, Ragne Rae)
21:30 III-IV koha mäng K-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka II  0:2 (Kristi Hausenberg, Merle Alupere)
21:45 FINAAL Tartu SK 10 Premium - EVL Saku Sporting 1:0 (Cathreen Selgis)

Parim väravalööja: Cathreen Selgis (Tartu SK 10 Premium) - 4 väravat
Parim väravavaht: Olja Fomina (Tartu SK 10 Premium)
Parim mängija: Marje Arro (EVL Saku Sporting)

I koht Tartu SK 10 Premium
33-Olja Fomina, 16-Mariliis Limbak 1, 35-Alina Mihailova, 11-Geili Rehkli, 75-Kätlin Läne, 2-Mirjam Liblik, 5-Kelly Suits, 13-Kadi Suits, 20-Getriin Strigin 1, 17-Cathreen Selgis 4, 4-Mirjam Limbak, 21-Astra Puusepp, 60-Ade Aasmäe, 85-Lisanne Koppel, 45-Keidi Kõiv, 66-Teevi Toomsalu, 50-Reine Raud, 8-Kärt Puuraid.
Treener: Kalev Kajak

II koht EVL Saku Sporting
31-Gertu Soosaar, 5-Marje Arro, 14-Siret Purga 1, 11-Anni Madisson, 2-Ragne Rae 1, 9-Merilin Korpe, 8-Meline Sirkel 1, 4-Raili Tiits 1, 16-Erika Menno, 21-Laura Sillamaa.
Treener: Gunnar Kure 

III koht Tartu JK Tammeka II
1-Kertu Abras, 3-Kaija Jõeveer, 4-Merle Alupere 2, 5-Kerli Kõiv, 6-Maria Sootak 3, 8-Kristi Hausenberg 1, 11-Airit Alumets, 15-Teele Saarestik, 16-Merilin Merilain, 18-Kerli Pedel, 27-Tiina Lind 1, 45-Ethel Soome.
Treenerid: Aleksandra Ševoldajeva, Andrus Lukjanov

Ülejäänud naiskondade koosseisud ja väravalööjad:

4. Kohtla-Järve FC Lootus: 93-Yana Dubakina, 1-Tatiana Petrova, 13-Oksana Gaišukova, 23-Nadežda Tallerma, 17-Viktorija Draguntseva, 11-Valerija Dorofejeva, 5-Karolin Kaivoja, 19-Olga Smirnova, 21-Diana Kallas, 4-Maria Hürri 1, 7-Darja Kapp, 9-Valerija Tihhomirova 1, 20-Alina Jegorova 1.

Kuusalu Lauritsa FC: 8-Pille Plakk, 9-Reesi Kuslap, 1-Kelly Rosen, 17-Katrin Sõstra, 10-Jette Rindesalu, 26-Elerin Armväärt, 19-Katrina Narusk 1, 7-Renate Kiigske, 16-Kristi Gross, 2-Kristi Viltrop, 24-Evelyn Rutškin, 21-Getter Külmsaar, 14-Mari Tamm.
Treener: Sander Piibemann

Valga FC Warrior: 4-Kelly Krull, 14-Jaanika Bergman, 10-Jana Kesvatera 1, 41-Anu-Reet Samulin, 6-Kärolin Raudsepp, 17-Marielle Jõgi, 21-Terje Daniel, 24-Ethel Heidi Sepp, 36-Birgit Pruus, 16-Helen Elias.
Treener: Meelis Kuivits

Rakvere FC Flora: 2-Natalja Hrabrova, 5-Janne-Riin Sahkur, 7-Gertu Kendra, 10-Kristel Viira 1, 4-Annegrete Peek 1, 14-Helen Mirt, 8-Kristi Raudlepp, 1-Äly Teras.
Treener: Alar Peek

Tallinna FC Levadia II: 12-Maria Papunova, 6-Nadežda Ivanova, 14-Viktoria Viil, 28-Vlada Kubassova, 30-Merilin Maarits, 21-Aljona Skubi, 24-Sandra-Kristin Noot, 19-Anu Hark, 11-Jelena Drozdova, 23-Elvina Boitsov, 25-Jekaterina Golubjova, 3-Riina Truupõld, 16-Ingrid Jakovleva, 5-Olga Okintšits, 4-Galina Bugrova.
Treener: Anatoli Orlov
17.12.2010 16:10












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.