KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri Rahvaliiga turniiri võitis Risti JK
Laupäeva hommikupoolel jätkus Aastalõputurniir Rahvaliiga turniiriga Ramirendi karikatele. Osales 16 võistkonda, kes on jagatud nelja gruppi. Poolfinaali pääsesid alagrupide võitjad JK Taebla, Risti JK, Kiili SK ja SK Roosu/Osula.

Kohamängudes ei olnud vastast Risti JK-le, kes lõi kahes mängus kokku 9 väravat ja pälvis ka Ramirendi karika. Turniiri parim väravavaht ja resultatiivseim mängija olid võitjameeskonnast vastavalt Taavi Kruuspan ja Marko Truusalu.

Parimaks mängijaks nimetati aga Sander Saar Kiili SK-st.

Rahvaliiga turniir 18. detsembril Ramirendi karikatele 
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. JK Taebla 9p, Kohila Püsimatud 6p, Mustamäe Gümnaasiumi Keemik 3p, FC Jott 0p.
B: 1. Kiili SK 6p, FC Taritu 6p, JK Puhja 6p, Askele 0p. 
C: 1. Risti JK 7p, FC Kiired Jalad 6p, Tori Põrgulised 4p, Roosad Pantrid 0p.
D: 1. SK Roosu/Osula 7p, SK Tääksi II 6p, Lümanda 2p, FC Kuremaa 1p.

Alagrupimängud:
08:00 A FC Jott - Mustamäe Gümn.Keemik  0:2
08:15 A JK Taebla - Kohila Püsimatud  2:0
08:30 C FC Kiired Jalad - Roosad Pantrid  1:0
08:45 C Risti JK - Tori Põrgulised  1:1
09:00 A FC Jott - JK Taebla  0:2
09:15 A Mustamäe Gümnaasiumi Keemik - Kohila Püsimatud  0:2
09:30 C Tori Põrgulised - Roosad Pantrid  3:1
09:45 C Risti JK - FC Kiired Jalad  1:0
10:00 A Mustamäe Gümnaasiumi Keemik - JK Taebla  0:6
10:15 A Kohila Püsimatud - FC Jott  4:1
10:30 C FC Kiired Jalad - Tori Põrgulised  4:3
10:45 C Roosad Pantrid - Risti JK  0:3
11:00 B Kiili SK - FC Taritu  0:1
11:15 B JK Puhja - Askele  4:1
11:30 C FC Kuremaa - SK Tääksi II  2:3 
11:45 C Lümanda - SK Roosu/Osula  0:0
12:00 B FC Taritu - Askele  6:1
12:15 B Kiili SK - JK Puhja  2:1
12:30 C SK Tääksi II - SK Roosu/Osula  0:2
12:45 C FC Kuremaa - Lümanda  1:1
13:00 B JK Puhja - FC Taritu  1:0
13:15 B Askele - Kiili SK  1:7
13:30 C Lümanda - SK Tääksi II  1:2
13:45 C SK Roosu/Osula - FC Kuremaa  2:0
Kohamängud

14:00 A1 JK Taebla - C1 Risti JK  0:5
14:15 B1 Kiili SK - D1 SK Roosu/Osula  0:0, pen. 2:3
14:30 III - IV koha mäng  JK Taebla - Kiili SK  3:1
14:45 FINAAL Risti JK - SK Roosu/Osula 4:0

I koht: Risti JK
II koht: SK Roosu/Osula
III koht: JK Taebla

Parim väravalööja: Marko Truusalu (Risti JK)
Parim väravavaht: Taavi Kruuspan (Risti JK)
Parim mängija: Sander Saar (Kiili SK)
18.12.2010 09:24













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.