KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga teise turniiri võitis Tallinna FC Absoluut
Aastalõputurniiri laupäevase mängupäeva lõpetasid IV liiga meeskonnad. Poolfinaali pääsesid JK Loo, Tallinna FC Absoluut, JK Leisi ja SK Augur.

Ramirendi karikatele toimunud turniiri finaalis FC Absoluudi ja SK Auguri vahel jäi viigilise normaalaja järel pikaks veninud penaltiseerias peale FC Absoluut tulemusega 7:6. Kolmandaks tuli JK Leisi.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Andres Siska SK Augurist, parim väravavaht oli Tõnis Põlluäär JK Leisist ning resultatiivseim mängija Hans Tiitsmann FC Absoluudist.

IV liiga Teine turniir Ramirendi karikatele 18. detsembril 
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Tallinna FC Absoluut 7p, Pirita JK Reliikvia 4p, JK Suema Cargobus 3p, SK Tääksi 3p.
B: 1. JK Leisi 4p, JK Jalgpallihaigla 3p, Tallinna JK Piraaja II 1p.
C: 1. JK Loo 7p, FC Nõmme 4p, Emmaste JK Dagöplast 2p, Suure-Jaani Rolling Doors 2p.
D: 1. SK Augur 9p, FC Aspen 6p, Ambla Vallameeskond 3p, Nõmme JK Kalju III 0p.

Alagrupimängud:
15:00 C JK Loo - Suure-Jaani Rolling Doors  2:2 (Sven Elenurm, Edwin Stüf - Harli Kullasepp, Tanel Tverdohleb)
15:15 C Emmaste JK Dagöplast - FC Nõmme  0:0
15:30 A SK Tääksi - Tallinna FC Absoluut  0:2 (Hans-Johannes Preegel, Hans Tiitsmann)
15:45 A JK Suema Cargobus - Pirita JK Reliikvia  0:1 (Eduard Slutski)
16:00 C Emmaste JK Dagöplast - JK Loo   1:2 (Janno Johanson - Sven Elenurm, Eerik Elenurm)
16:15 C Suure-Jaani Rolling Doors - FC Nõmme  0:3 (Reiko Keltjärv, Karl-Gunnar Arulaid, Tanel Pruuli)
16:30 A Tallinna FC Absoluut - Pirita JK Reliikvia  1:1 (Fredi Jaaska - Sten-Erik Rättel)
16:45 A SK Tääksi - JK Suema Cargobus  0:1 (Tääksi omavärav)
17:00 C Suure-Jaani Rolling Doors - Emmaste JK Dagöplast  3:3 (Marko Raidväli, Margus Terras, Mario Sergo - Tõnis Sepp, Janno Johanson, Kristjan Kirs)
17:15 C FC Nõmme - JK Loo  0:1 (Edwin Stüf)
17:30 A JK Suema Cargobus - Tallinna FC Absoluut  0:3 (Oskar Pedosk, Hans Tiitsmann, Georg-Rainer Treufeldt)
17:45 A Pirita JK Reliikvia - SK Tääksi  4:6 (Jaanus Põllumees 2, Sten-Erik Rättel, Gregor Sedrik - Ricki Tikas 2, Rasmus Alles, Ainar Alliksaar, Kristo Kalistratov, Sten Kase)
18:00 B JK Leisi - JK Jalgpallihaigla  3:1 (Margus Kuusk 2, Sander Põlluäär - Pavel Jakubov)
18:15 D Nõmme JK Kalju III - SK Augur  0:3 (Indrek Siska, Andres Siska, Martin Stražev)
18:30 D FC Aspen - Ambla Vallameeskond  2:1 (Janar Urbanik, Gaspar Vainula - Dagnar Adrat)
18:45 B Tallinna JK Piraaja II - JK Leisi  0:0
19:00 D SK Augur - Ambla Vallameeskond  2:1 (Igor Sööt, Martin Stražev - Sten Rõngelep)
19:15 D Nõmme JK Kalju III - FC Aspen  1:6 (Martin Tamm - Kalju omavärav, Sander Pild, Tõnis Uiboupin, Johannes Olesk, Janar Urbanik 2)
19:30 B JK Jalgpallihaigla - Tallinna JK Piraaja II  1:0 (Denis Kirilin)
19:45 D FC Aspen - SK Augur  2:4 (Gaspar Vainula 2 - Andres Siska 2, Indrek Siska, Martin Stražev)
20:00 D Ambla Vallameeskond - Nõmme JK Kalju III  3:2 (Margus Porkveli 2, Taavi Neier - Veiko Kampus, Yunfei Ge)

Kohamängud:
20:15 A1 Tallinna FC Absoluut - C1 Loo JK  3:2 (Fredi Jaaska, Hans Tiitsmann 2 - Eerik Elenurm 2)
20:30 B1 JK Leisi - D1 SK Augur  1:2 (Sander Põlluäär - Leisi omavärav, Indrek Siska)
20:45 III-IV koha mäng Loo JK - JK Leisi  2:0 (Siim Allmann, Edwin Stüf)
21:00 FINAAL Tallinna FC Absoluut - SK Augur  2:2 (Hans Tiitsmann, Robin Reichardt - Indrek Siska, Andres Siska), pen 7:6

Parim väravalööja: Hans Tiitsmann (Tallinna FC Absoluut)
Parim väravavaht: Tõnis Põlluäär (JK Leisi)
Parim mängija: Andres Siska (SK Augur)

I koht FC Absoluut
10-Hans Tiitsmann 5, 23-Daniel Rüütelmaa, 25-Oskar Pedosk 1, 11-Hans-Johannes Preegel 1, 8-Robin Reichardt 1, 12-Mart Laul, 7-Fredi Jaaska 2, 88-Alfred Baskin, 18-Georg-Rainer Treufeldt 1, 69-Joona Aleksanteri Puustelli.

II koht SK Augur
15-Heigo Väljas, 5-Igor Sööt 1, 12-Marek Sööt, 7-Toomas Kallaste, 10-Indrek Siska 4, 1-Taaniel Laisk, 13-Rauno Pappo, 11-Andres Siska 4, 8-Martin Stražev 3.

III koht JK Loo
9-Priidu Tammeorg, 16-Eerik Elenurm 3, 12-Siim Allmann 1, 10-Sven Elenurm 2, 31-Riho Liiving, 0-Edwin Stüf 3, 1-Vahur Tima, 22-Silver Palu, 1-Jaak Paavel, 0-Anti Schulz, 20-Argo Alaniit, 32-Herkko Hani.

IV koht JK Leisi
1-Tõnis Põlluäär, 3-Reino Hioväin, 7-Kalev Humal, 26-Margus Kuusk 2, 99-Kerdo Torn, 10-Renee Püüa, 18-Kaspar Põlluäär, 24-Ergo Hioväin, 9-Sander Põlluäär 2.
Treener: Margus Kuusk 

Ülejäänud meeskondade koosseisud ja väravalööjad:

Emmaste JK Dagöplast
: 7-Janno Johanson 2, 4-Raul Johanson, 55-Kristjan Kirs 1, 0-Ragnar Kraav, 10-Karel Kõrm, 70-Tõnis Nurk, 2-Meelis Nurmsaar, 17-Andreas Peetre, 23-Tõnis Sepp 1, 1-Janari Spitsõn, 3-Egon Tintse.

FC Nõmme: 13-Greg Jakobson, 16-Ilya Tarasov, 18-Jevgeni Udalov, 1-Oliver Süvari, 6-Sander Talviste, 4-Rainer Lill, 19-Reiko Keltjärv 1, 11-Karl-Gunnar Arulaid 1, 3-Mihkel Piirsalu, 25-Tanel Pruuli 1, 30-Endre Rannaste.
Treener: Peeter Kusma

SK Tääksi: 17-Ainar Alliksaar 1, 8-Kaido Kaljula, 10-Kristo Kalistratov 1, 4-Tauno Rämson, 19-Rasmus Alles 1, 21-Rando Haugas, 5-Robi Tikas, 79-Tauri Tiirmaa, 20-Ricki Tikas 2, 63-Sten Kase 1, 61-Danel Udu, 1-Taavi Aavasalu, 12-Enar Nilp, 16-Mardo Moorats, 74-Priit Vendelin.

Rolling Doors: 8-Margo Lepik, 7-Margus Terras 1, 12-Sergei Teppan, 22-Teemo Toomsalu, 9-Tanel Tverdohleb 1, 18-Mario Sergo 1, 1-Aleksandr Golovko, 23-Märt Mäger, 17-Marko Raidväli 1, 11-Harli Kullasepp 1, 20-Kaido Heinsalu, 31-Sergei Vassiljev.

Pirita JK Reliikvia: 6-Jan Loktionov, 24-Ivan Egorov, 28-Jaanus Hoogma, 10-Sten-Erik Rättel 2, 7-Gregor Sedrik 1, 71-Bruno Roosnurm, 16-Kevin Sooaluste, 15-Eduard Slutski 1, 31-Jaanus Põllumees 2, 18-Marmor, 12-Margus Teterin, 0-Edgar Reindla.

JK Suema Cargobus: 24-Andrus Arbeiter, 49-Keir Veskiväli, 77-Mauri Veskimeister, 31-Kaarel Rebase, 1-Kaspar Lõhmus, 13-Rasmus Sinivee, 99-Pärtel Tani, 33-Märt Vassiljev, 16-Frank Sumberg, 20-Raul Ojassaar, 8-Karl Linde.
Treener: Hendrik Osula

JK Jalgpallihaigla: 16-Priit Kübar, 8-Dejan Selišek, 40-Heiki Martinoff, 2-Jaanek Puu, 11-Toomas Eenlo, 27-Pavel Jakubov 1, 77-Denis Kirilin 1, 7-Sander Pavlov, 12-Joel Siniallik, 25-Tarmo Koppel. Treener: Madis Hallimäe

Tallinna JK Piraaja II: 2-Kuldar Hansen, 5-Margus Nigul, 6-Marti Laidre, 25-Karmo Raudver, 27-Allan Lepik, 28-Remo Tiigirand, 31-Jürgen Masing, 35-Erik Tamre, 37-Andrei Adissov, 39-Edvin Härgin, 44-Taavi Kaarma, 49-Virgo Laansoo, 50-Mattias Traublum, 53-Margus Evart.
Treener: Ilmar Põhjala

FC Aspen: 1-Viljar Kuljus, 96-Jürgen Kuljus, 0-Sander Pild 1, 3-Alar Trumm, 22-Andrei Tšugunov, 18-Janar Urbanik 3, 12-Johannes Olesk 1, 21-Tõnis Uiboupin 1, 65-Richard Kazak, 17-Gaspar Vainula 3, 4-Mihkel Kõiv

Nõmme JK Kalju III: 9-Lenno Tohv, 20-Rene Kulev, 10-Randy Pius, 5-Tõnis Tippel, 30-Yunfei Ge 1, 15-Feliks Gluško, 31-Andrei Saveljev, 6-Lars-Erik Tiitre, 14-Veiko Kampus 1, 25-Fredo Getulio Aurelio, 8-Martin Tamm 1, 4-Hans-Cris Loime.
Treener: Artjom Aleksejev

Ambla Vallameeskond: 27-Leino Avi, 11-Aron Kütismaa, 30-Lenno Kütismaa, 17-Dagnar Adrat 1, 23-Marko Kõiv, 10-Sten Rõngelep 1, 7-Margus Porkveli 2, 69-Alar Heinsaar, 4-Siim Susi, 8-Taavi Neier 1, 9-Elari Jõendi, 3-Urmet Jeltsov, 13-Arnold Põllu, 6-Rauno Tikko.
18.12.2010 13:19












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.