KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri III liiga esimese turniiri võitis PSK Alexela
Neljapäeva õhtul mängisid Aastalõputurniiril Kolmanda liiga esimesel turniiril osalevad meeskonnad. Kokku osales taaskord My Fitness karikatele mängitaval turniiril 16 meeskonda, kes jagati nelja alagruppi.

Esimesena pääsesid nelja parema sekka FC Elva II ja PSK Alexela. Nende eeskuju järgisid Eesti Koondis ja Saue JK Laagri.

Poolfinaal FC Elva II ja Alexela vahel lõppes dramaatilise penaltiseeria järel PSK Alexela 3:2 võiduga. Ka teises poolfinaalis löödi penaltisid, täpsemad olid Saue JK Laagri mängijad samuti 3:2.

Finaalis alistas PSK Alexela Saue JK Laagri 2:0. Kolmas koht kuulus FC Elva II-le, kes alistas Eesti Koondise pikas penaltiseerias 7:6. Turniiri parimaks mängijaks nimetati Anton Vassiljev Alexelast, parim väravavaht oli Karl Bussov FC Elvast. Suurim väravakütt aga Janar Pajo Saue JK Laagrist.

III liiga Esimene turniir My Fitness karikatele 23. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. FC Elva II 7, JK Tallinna Kalev III 5, Tallinna JK Piraaja 4, Saaremaa JK aameraaS 0
B: 1. Eesti Koondis 9, FC Otepää 4, Tallinna LiVal Sport 2, FC Kose 1 
C: 1. PSK Alexela 7, Koeru SK 6, Kuusalu JK Rada 3, Kehtna FC Flora 1
D: 1. Saue JK Laagri 6, FC Maardu 6, Põlva FC Lootos 6, Rapla JK Atli 0

Alagrupimängud:
15:00 A Tallinna JK Piraaja - Saaremaa JK aameraaS  2:0 (Kaarel Berg, Taavo Vainomaa)
15:15 A FC Elva II - JK Tallinna Kalev III  0:0
15:30 C Kehtna FC Flora - PSK Alexela  0:0
15:45 C Koeru SK - Kuusalu JK Rada  1:0 (Artur Müür)
16:00 A Saaremaa JK aameraaS - JK Tallinna Kalev III  1:2 ( Priit Post - ov. Ott Torn, Aleksei Naariste)
16:15 A Tallinna JK Piraaja - FC Elva II  1:3 (Kristjan Loorits - Mihkel Kuresoo, Raido Kuus, Evert Soonberg)
16:30 C PSK Alexela - Kuusalu JK Rada  1:0 (Aleksei Panin)
16:45 C Kehtna FC Flora - Koeru SK  0:2 (Jürmo Jürgen 2)
17:00 A FC Elva II - Saaremaa JK aameraaS  3:1 (Evert Soonberg, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus - Janek Piht)
17:15 A JK Tallinna Kalev III - Tallinna JK Piraaja  1:1 (Ain Platatsis - Ilmar Põhjala) 
A-alagrupist pääses poolfinaali FC Elva II
17:30 C Koeru SK - PSK Alexela  2:3 (Kaarel Kivimägi 2 - Anton Vassiljev 2, Andrei Semenihhin) 
C-alagrupist pääses poolfinaali PSK Alexela
17:45 C Kuusalu JK Rada - Kehtna FC Flora  1:0  (Kevin Kröönström)
18:00 B FC Kose - FC Otepää  0:1 (Martin Teder)
18:15 B Tallinna LiVal Sport - Eesti Koondis  0:2 (Marko Arge, Erko Saviauk)
18:30 D FC Maardu - Saue JK Laagri  3:2 (Ilja Zelentsov 2, Maksim Krivošein - Lauri Esko, Janar Pajo) minut enne lõppu oli seis 0:2 Laagrile
18:45 D Põlva FC Lootos - Rapla JK Atli  3:1 (Margus Mäe 2, Alar Alve - Sander Niit) 
Eemaldamine: Sander Niit (Rapla JK Atli)
19:00 B FC Otepää - Eesti Koondis  1:2 (Ott Meerits - Marko Arge, Jan Õun)
19:15 B FC Kose - Tallinna LiVal Sport  1:1 (Sven-August Tomson - Mark Kolosov)
Eesti Koondis pääses ennetähtaegselt edasi
19:30 D Saue JK Laagri - Rapla JK Atli  4:0 (Janar Pajo 3, Simmo Toome)
19:45 D FC Maardu - Põlva FC Lootos  1:2 (Aleksei Kudrjatsev - Alar Alve 2)
20:00 B Tallinna LiVal Sport - FC Otepää 1:1 (Sergei Safronov - Ott Meerits)
20:15 B Eesti Koondis - FC Kose  2:1 (Alari Lell, Jan Õun - Martin Bukin) 
Eemaldamine: Jaanus Veensalu (Eesti Koondis)
20:30 D Põlva FC Lootos - Saue JK Laagri  1:2 (Tauri Kolk - Janar Pajo, Simmo Toome) 
20:45 D Rapla JK Atli - FC Maardu  0:1 (Ilja Zelentsov) 
Saue JK Laagri pääses edasi

Kohamängud:
21:00 A1 FC Elva II - C1 PSK Alexela  0:0, pen. 2:3 [Karl Bussov+, Evert Soonberg (mööda), Taavi Aasmäe (tõrjus), Veiko Kütt+, Mihkel Kuresoo (tõrjus)  Aleksei Panov+, Anton Vassiljev (mööda), Mihhail Šrubkovski (mööda), Anton Semenihhin+, Meelis Reiss+]

21:15 B1 Eesti Koondis - D1 Saue JK Laagri  1:1 (Jan Õun - Lauri Esko), pen. 2:3
Penaltid: Jan Õun (tõrjub), Enn Läänmäe+, Atko Väikmeri+  Lauri Esko+, Simmo Toome+, Kristjan Suurjärv+

21:30 III - IV koha mäng FC Elva II - Eesti Koondis  2:2 (Taavi Aasmäe, Veiko Kütt(p) - Marko Arge, Alari Lell), pen. 7:6
Penaltid: Karl Bussov (tõrjus), Veiko Kütt+, Rando Kuus+, Raido Kuus+, Taavi Aasmäe+, Mihkel Kuresoo+, Evert Soonberg+, Karl Bussov+ – Jan Õun+, Enn Läänmäe+, Atko Väikmeri (tõrjus), Erko Saviauk+, Arvo Kraam+, Alari Lell+, Toomas Tohver+, Jan Õun (tõrjus)

21:45 FINAAL PSK Alexela - Saue JK Laagri  2:0 (Alexander Petrov 2) 

I koht PSK Alexela
: Dmitri Plotnikov, Eduard Visbek, Meelis Reiss, Igor Ivanov, Aleksandr Krugljakov, Andrei Semenihhin, Mihhail Šrubkovski, Anton Vassiljev, Aleksei Panin, Alexander Petrov, Aleksandrov Igor  

II koht Saue JK Laagri: Kalmar Liiv, Erkki Liiv, Lauri Esko, Urmo Timusk, Janar Pajo, Kristjan Suurjärv, Simmo Toome, Silver Liiv, Siim Suppi, Jaan Koit, Sander Avingo, Lauri Nuuma

III koht FC Elva II: Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus, Rando Kuus, Evert Soonberg, Taavi Aasmäe, Veiko Kütt

Parim väravalööja: Janar Pajo - 5 (Saue JK Laagri)
Parim väravavaht: Karl Bussov (FC Elva II)
Parim mängija: Anton Vassiljev (PSK Alexela)
23.12.2010 13:41













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.