KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga turniiri Kuup3 karikatele võitis Lasnamäe FC Ajax
Teisipäeva õhtul selgitasid oma parima kümme Esiliiga klubi. Meeskonnad olid jagatud kahte alagruppi, kust kaks paremat pääsesid poolfinaali ja selgitasid parima. 

A-alagrupist pääsesid edasi Kiviõli Tamme Auto ja Rakvere FC Flora. B-alagrupis pälvis esikoha Lasnamäe FC Ajax, teiseks tuli TJK Legion.

Finaalis alistas Lasnamäe FC Ajax penaltidega Kiviõli Tamme Auto. Kolmandaks tuli Tallinna JK Legion. Turniiri parimaks mängijaks valiti Alari Aunapuu Rakverest, parim väravavaht oli Mihhail Lavrentjev Legionist ning parim väravakütt Sergei Tasso Ajaxist.

Esiliiga turniir Kuup3 karikatele 28. detsembril
Mänguaeg 1 x 17 min

A: 1. Kiviõli Tamme Auto 9, 2. Rakvere FC Flora 9, JK Tallinna Kalev 7, Valga FC Warrior 4, Tallinna FC Levadia II 0
B: 1. Lasnamäe FC Ajax 10, 2. Tallinna JK Legion 8, Pärnu JK Vaprus 4, Tallinna FC Flora II 4, Jõhvi JK Orbiit 1

Alagrupimängud:
15:00 A Kiviõli Tamme Auto - Valga FC Warrior 3:1 (Oleg Maksimov, Andrei Tjunin, Sergei Kostin - Jaan Kekišev)
15:20 A JK Tallinna Kalev - Rakvere FC Flora  0:4 (Joonas Ljaš, Reijo Kuusik, Siim Rannamäe, Jaanus Kaasik)
15:40 B Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus  1:0 (Sergei Tasso)
16:00 B Tallinna JK Legion - Jõhvi JK Orbiit  1:-* (Pavel Dõmov)
16:20 A Tallinna FC Levadia II - Valga FC Warrior  2:3 (Aleksandr Kovaltšuk, Klimentii Boldõrev - Sander Lepik 3)
16:40 A Kiviõli Tamme Auto - Rakvere FC Flora  5:3 (Oleg Maksimov, Andrei Tjunin, Deniss Suvorikov, Dmitri Kirilov, Anton Smetanin - Alar Petrovits, Alari Tovstik, Joonas Ljaš)
17:00 B Tallinna FC Flora II - Pärnu JK Vaprus  0:1 (Robert Kirss)
17:20 B Lasnamäe FC Ajax - Jõhvi JK Orbiit  3:2 (Sergei Tasso, Sergei Kondratenko, Vladimir Gerassimov - Mikhail Kharitanovich, Dmitri Gabinet)
17:40 A JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto  3:1 (Aleksandr Kulikov, Deniss Jõgiste, Sean Whalen - Tõnis Starkopf)
18:00 A Tallinna FC Levadia II - Rakvere FC Flora  3:6 (Nikita Martõnov, Nikita Koger, Rain Aasmäe - Jaanus Kaasik, Alar Petrovits, Alari Aunapuu, Reijo Kuusik, Mihkel Saar, Alari Tovstik)
18:20 B Tallinna JK Legion - Lasnamäe FC Ajax  2:2 (Pavel Rubel, Maksim Gussev - Sergei Tasso, Juri Gaidajenko)
18:40 B Tallinna FC Flora II - Jõhvi JK Orbiit  2:1 (ov Aleksandr Marašov, Sten Somelar - Dmitri Gabinet)
19:00 A Valga FC Warrior - Rakvere FC Flora  0:2 (ov Richard Vald, Reijo Kuusik)
19:20 A Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev  0:2 (Rasmus Tomson 2)
19:40 B Pärnu JK Vaprus - Jõhvi JK Orbiit  1:1 (Indres Põder - Dmitri Gabinet)
20:00 B Tallinna FC Flora II - Tallinna JK Legion  4:4 (Maksim Kisselov, Vladimir Gorbatov, Pavel Iljuhin, Pavel Rubel - Sten Somelar 2, Brent Lepistu, Anton Hmelnitski)
20:20 A JK Tallinna Kalev - Valga FC Warrior  1:1 (Aleksandr Kuslap - Jaan Kekišev)
20:40 A Tallinna FC Levadia II - Kiviõli Tamme Auto  1:4 (Rain Aasmäe - Oleg Maksimov, Sergei Kostin, Tõnis Starkopf, Dmitri Kulikov)
21:00 B Tallinna FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax  0:2 (Sergei Tasso, Šahrijar Abdullajev)
21:20 B Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus  3:0 (Pavel Iljuhhin, Aleksei Titenok, Pavel Rubel)

Kohamängud:
21:40 A1 Kiviõli Tamme Auto - B2 TJK Legion  4:1 (Dmitri Kirilov, Sergei Kostin, Dmitri Kulikov, Tõnis Starkopf - Dmitri Koltsov)

22:00 A2 Rakvere FC Flora - B1 Lasnamäe FC Ajax  1:1 (Alari Aunapuu - Vladimir Gerassimov), pen. 4:5

22:20 III-IV koha mäng TJK Legion - Rakvere FC Flora  5:3 (Maksim Gussev, Aleksei Latõnin, Maksim Kisselov, Aleksei Titenok 2 - Alari Tovstik, Alar Petrovits, Siim Rannamäe)

22:40 FINAAL Kiviõli Tamme Auto - Lasnamäe FC Ajax  1:1 (Dmitri Kulikov - Juri Gaidajenko), pen. 3:4

I koht: Lasnamäe FC Ajax
II koht: Kiviõli Tamme Auto
III koht: Tallinna JK Legion

Parim väravalööja: Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
Parim väravavaht: Mihhail Laventjev (TJK Legion)
Parim mängija: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

*TJK Legioni ja Jõhvi JK Orbiidi mängu tulemus 1:2 on tühistatud, kuna Jõhvi meeskonnas mängis kaasa 1995. aastal sündinud noormängija, mis on reglemendiga keelatud.
28.12.2010 11:55













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.