KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Estonian Airi turniiri C2-klassi poistele võitis Nõmme United

Aasta viimast nädalat alustasid Aastalõputurniiril oma turniiriga C2 vanuseklassi noored. Süsteem võitja selgitamiseks oli endine, alagruppide võitjad selgitasid üldvõitja.

Poolfinaali pääsesid Tallinna FC Flora, Viljandi JK Tulevik, Nõmme United ja Tartu JK Tammeka. Finaali edenesid neist Nõmme United ja Viljandi JK Tulevik.

Finaal oli ühepoolne, Nõmme United alistas Tuleviku 5:1 ja pälvis esikoha. Kolmandaks tuli Tartu JK Tammeka.

C2-klassi turniir Estonian Airi karikatele 27. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Nõmme United 9, FC Infonet 6, Tallinna JK Kotkad 3, Lasnamäe FC Ajax
B: 1. Tallinna FC Flora 6, FC Levadia 3, JK Tallinna Kalev  
C: 1. Tartu JK Tammeka 6, TJK Legion IŠ 3, Nõmme JK Kalju
D: 1. Viljandi JK Tulevik 7, Pärnu JK 4, FC Elva 4, Haapsalu FC Flora 1

Alagrupimängud:
08:00 A Nõmme United - Lasnamäe FC Ajax  5:0  Mark-Oliver Roosnupp 2, Mart Paul Preiman 3
08:15 B Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  3:1 Herol Riiberg, Mart Veerus, Egert Urva - Henri Liiver
08:30 C TJK Legion IŠ - Nõmme JK Kalju  1:0  Andrei Klimtšuk
08:45 D Pärnu JK - Haapsalu FC Flora 4:2  Anželo Kutepov 3, Valeri Makarov - Mikk Päeske 2
09:00 A FC Infonet - JK Kotkad  5:1  Eduard Golovljov 3, Timur Bulavkin 2 - Harri Heinamets
09:15 B FC Levadia - Võru JK ei toimunud
09:30 C FC Tartu Olümpia - JK Tammeka  ei toimunud
09:45 D Viljandi JK Tulevik - FC Elva  1:0  Rihard Reimaa
10:00 A Lasnamäe FC Ajax - JK Kotkad  0:3  Harri Heinamets, Marek Konsa, Mark Rõõmussaar
10:15 B FC Levadia - Tallinna FC Flora  0:1  Teet Kaasik
10:30 C Nõmme JK Kalju - JK Tammeka  0:5  Peeter Pungar, Rasmus Tauts, Johannes Kollist, Siim Kask 2
10:45 D Haapsalu FC Flora - FC Elva  0:2  Gero Mekk, Andris Altsaar
11:00 A Nõmme United - FC Infonet  4:0  Mark-Oliver Roosnupp, Mart Paul Preiman, Kennet Kukk (p), ov. Viktor Bahtinov
11:15 B Võru JK - JK Tallinna Kalev  ei toimu
11:30 C TJK Legion IŠ - FC Tartu Olümpia  ei toimu
11:45 D Pärnu JK - Viljandi JK Tulevik  0:1 Kermo Raudsepp
12:00 A FC Infonet - Lasnamäe FC Ajax  3:0  Artjom Tšernov, Nikita Tjumentsev, Eduard Golovljov
12:15 B JK Tallinna Kalev - FC Levadia  0:2  Henri Reinvald 2
12:30 C FC Tartu Olümpia - Nõmme JK Kalju  ei toimu
12:45 D Viljandi JK Tulevik - Haapsalu FC Flora  2:2  Algis Roog, Roger Teor - Martin Salt, Markus Rouhiainen
13:00 A JK Kotkad - Nõmme United 2:3 Oliver Karlson, Mark Rõõmussaar - Mark-Oliver Roosnupp, Mart Paul Preiman 2
13:15 B Tallinna FC Flora - Võru JK  ei toimu
13:30 C JK Tammeka - TJK Legion IŠ 3:1 Johannes Kollist 2, ov. Andrei Klimtšuk - Andrei Sadovoi
13:45 D FC Elva - Pärnu JK  0:0
Kohamängud
:
14:00 A1 Nõmme United - C1 Tartu JK Tammeka  2:1 Jan Kokla, ov. Siim Kask - Martin Miller
14:15 B1 Tallinna FC Flora - D1 Viljandi JK Tulevik  1:1 Teet Kaasik - Roger Teor, pen. 3:4
14:30 III - IV koha mäng Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora  3:0  Martin Miller, Rasmus Tauts, Silver Potašenkov
14:45 FINAAL Nõmme United - Viljandi JK Tulevik  5:1 Jan Kokla, Mark-Oliver Roosnupp 2, Kennet Kukk, Martin Paul Preiman - Roger Teor

I koht Nõmme United
Sten-Marten Vahi, Robert Valge, Randin Rande, Jan Kokla, Mark-Oliver Roosnupp, Mart Paul Preiman, Henrik Kummer, Robert Matthias Mägi, Kennet Kukk, Michael Lilander, Peeter Klein

II koht Viljandi JK Tulevik
Janno Kikojan, Kaur Koppel, Kristjan-Kuldar Kurg, Kristo Leemet, Illimar Loigo, Rauno Loit, Sander Luik, Arnold Merendi, Mikk Milvek, Karl-Romet Nõmm, Hendrik Nälk, Karl Pärn, Kermo Raudsepp, Rihard Reimaa, Algis Roog, Reiko Rosenberg, Roger Teor

III koht Tartu JK Tammeka
Karl Vaabel, Silver Potašenkov, Martin Miller, Rasmus Tauts, Siim Kask, Peeter Pungar, Johannes Kollist, Rasmus Linde, Hannes Gregor Galkin, Mihkel Ustav

Parim väravalööja: Mart Paul Preiman (Nõmme United)
Parim väravavaht: Karl Vaabel (Tartu JK Tammeka)
Parim mängija: Mark-Oliver Roosinupp (Nõmme United)

Kõik väravalööjad:
7 Mart Paul Preiman, Nõmme United 
6 Mark-Oliver Roosnupp, Nõmme United 
4 Eduard Golovljov, FC Infonet 
3 Anželo Kutepov, Pärnu JK 
3 Johannes Kollist, JK Tammeka 
2 Mikk Päeske, Haapsalu FC Flora 
2 Timur Bulavkin, FC Infonet 
2 Harri Heinamets, JK Kotkad 
2 Siim Kask, JK Tammeka 
2 Henri Reinvald, FC Levadia 
2 Mark Rõõmussaar, JK Kotkad 
2 Roger Teor, Viljandi JK Tulevik 
2 Teet Kaasik, Tallinna FC Flora 
2 Martin Miller, JK Tammeka 
2 Rasmus Tauts, JK Tammeka 
2 Jan Kokla, Nõmme United 
2 Kennet Kukk, Nõmme United 
1 Herol Riiberg, Tallinna FC Flora 
1 Henri Liiver, JK Tallinna Kalev 
1 Mart Veerus, Tallinna FC Flora 
1 Egert Urva, Tallinna FC Flora 
1 Andrei Klimtšuk, TJK Legion IŠ 
1 Valeri Makarov, Pärnu JK 
1 Rihard Reimaa, Viljandi JK Tulevik 
1 Marek Konsa, JK Kotkad 
1 Peeter Pungar, JK Tammeka 
1 Gero Mekk, FC Elva 
1 Andris Altsaar, FC Elva 
1 Kermo Raudsepp, Viljandi JK Tulevik 
1 Artjom Tšernov, FC Infonet 
1 Nikita Tjumentsev, FC Infonet 
1 Markus Rouhiainen, Haapsalu FC Flora 
1 Martin Salt, Haapsalu FC Flora 
1 Algis Roog, Viljandi JK Tulevik 
1 Oliver Karlson, JK Kotkad 
1 Andrei Sadovoi, TJK Legion IŠ 
1 Silver Potašenkov, JK Tammeka  

27.12.2010 08:36












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.