KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 noorteturniir Viasati karikale lõppes Keila JK võiduga
Aastalõputurniiri eelviimase võistluspäeva avasid D-2 klassi noored. Turniiril mängis 16 võistkonda, kes koosnesid 1999. a ja varem sündinutest. Kõige nooremad osalejad turniiril.

Reglement oli ka nende jaoks selline, et edasi poolfinaali pääses iga alagrupi võitja. Edasi pääsesid FC Elva, Tallinna FC Levadia II, Keila JK ja FC Infonet.

Esikoha pälvis lõpuks Keila JK, järgnesid FC Elva ja Tallinna FC Levadia II.

D2-klassi turniir Viasati karikatele 29. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. FC Elva 9, FC Levadia I 6, FCF M. Reimi JK 3, Lõuna-Läänemaa JK 0
B: 1. FC Infonet 7, JK Tallinna Kalev 7, Pärnu JK Vaprus 3, FC Kuressaare 0 
C: 1. Keila JK 7, FC Maardu 6, Haapsalu FC Flora 3, Tamme Auto 1
D: 1. FC Levadia II 7, JK Kotkad 6, Türi Ganvix 2, Nõmme JK Kalju 1

Alagrupimängud:
08:00 A FCF M.Reimi JK - FC Levadia I  0:3 Vaherna 2, Ojassoo
08:15 B FC Infonet - JK Tallinna Kalev  0:0
08:30 C FC Maardu - Keila JK  1:3 Vasilenko - Jürgenson, Veiberg, Puhm
08:45 D JK Kotkad - FC Levadia II  0:2 Voitehovitš, Zanfirov
09:00 A FC Elva - Lõuna-Läänemaa JK  5:2 Liinak 2,Vent, Timm, Kadastik - Oosim, Filippov
09:15 B Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev  0:1 Taraskin
09:30 C Haapsalu FC Flora - Tamme Auto  1:0 Sein
09:45 D Türi Ganvix - Nõmme JK Kalju  2:2 Lengert, Pihelgas - Smoilov, Siimer
10:00 A FC Levadia I - FC Elva  1:3 Roosalu - Lokk, Timm, Liinak
10:15 B FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus  0:2 Ilves, Tammearu
10:30 C Tamme Auto - FC Maardu  2:5 Saar, Smirnov - Vasilenko 4, Babij
10:45 D Türi Ganvix - JK Kotkad  1:2 Lengert - Fedorenko, Kehinde
11:00 A Lõuna-Läänemaa JK - FCF M.Reimi JK  0:7 Säde 3, Maal 3, Meresma
11:15 B FC Infonet - FC Kuressaare  2:1 Kudašev, Leonjev - Miil
11:30 C Keila JK - Haapsalu FC Flora  2:0 Puhm 2
11:45 D Nõmme JK Kalju - FC Levadia II  0:1 Zanfirov
12:00 A FC Elva - FCF M.Reimi JK  2:0 ov Õunapuu, Liinak
12:15 B JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare  1:0 Kurušev
12:30 C Keila JK - Tamme Auto  1:1 Veiberg - Petrov
12:45 D FC Levadia II - Türi Ganvix  1:1 Baikov - Luts
13:00 A FC Levadia I - Lõuna-Läänemaa JK  8:1 Kendla 2, Kuks, Ojassoo, Vaherna 2, Benrot 2 - Nikkel
13:15 B Pärnu JK Vaprus - FC Infonet  0:2 Leonjev, Šved
13:30 C FC Maardu - Haapsalu FC Flora  3:1 Aleksejev 2, Lebedev - Nõlvak
13:45 D JK Kotkad - Nõmme JK Kalju  4:0 Fedorenko 2, Rass, Lapa

Kohamängud:
14:00 A1 FC Elva - C1 Keila JK  0:1 Veiberg
14:15 B1 FC Infonet - D1 Tallinna FC Levadia II  2:1 Lugovoi, Leontjev - Zanfirov
14:30 III - IV koha mäng FC Elva - FC Levadia II  1:0 Lokk
14:45 FINAAL Keila JK - FC Infonet  2:1 Talimaa, Heinoja - Kudašov 
Kuna FC Infonet kasutas mängijat, kes oli juba eile mänginud, siis jääb neile 4. koht

I koht Keila JK:
1-Ergo Veeremaa, 5-Teven Aavik, 3-Kent-Erik Hanga, 4-Kristjan Jürgenson, 7-Jan-Johan Kaarnaväli, 11-Carlos Kuiv, 6-Egert Meriste, 13-Robert Janson, 10-Alex-Sander Puhm, 9-Karl-Markus Veiberg, 2-Fred Heinoja, 1/8-Jaanus Mitter, 20-Tanel Talumaa.

II koht FC Elva:
1-Erik Vaarmann, 2-Hans-Hendrik Karro, 3-Jarmo Pähklamäe, 4-Roland Liinar, 6-Kristjan Vent, 8-Kristo Kolesnitšenko, 13-Carl Robert Kadastik, 15-Romet Pastak, 11-Markus Lokk, 17-Remi Kõivik, 62-Tarvo Timm.

III koht Tallinna FC Levadia II:
1-Daniel Vardanjan, 11-Mart Suursoo, 22-Kristjan Suursoo, 8-Kristjan Baikov, 10-Vladislav Zanfirov, 0-Evgeni Voitehovitš, 9-Ruslan Kolesnikov, 17-Pavel Dmitrijev.

IV koht Tallinna FC Infonet:
1-Aleksandr Kissõlyov, 19-Valeri Lazarev, 7-Aleksei Šved, 16-Artjom Volkov, 20-Eduard Kudažev, 8-Andrei Grigorjev, 4-Mikhail Belensov, 21-Aleksei Provalski, 10-Kirill Leonjev, 11-Artjom Lugovoi.

Parim väravalööja: Dmitri Vasilenko (FC Maardu)
Parim väravavaht: Ergo Veeremaa (Keila JK)
Parim mängija: Roland Liinar (FC Elva)

Kõik väravalööjad:
5 Dmitri Vasilenko, FC Maardu 
4 Roland Liinar, FC Elva 
4 Markus Vaherna, FC Levadia I 
3 Sten Säde, FCF M.Reimi JK 
3 Marko Maal, FCF M.Reimi JK 
3 Alex-Sander Puhm, Keila JK 
3 Pavel Fedorenko, JK Kotkad 
3 Karl-Markus Veiberg, Keila JK 
3 Vladislav Zanfirov, FC Levadia II 
3 Kirill Leonjev, FC Infonet 
2 Tarvo Timm, FC Elva 
2 Aldo Lengert, Türi Ganvix 
2 Karl Joonas Kendla, FC Levadia I 
2 Fred Ojassoo, FC Levadia I 
2 Kermo Benrot, FC Levadia I 
2 Viktor Aleksejev, FC Maardu 
2 Markus Lokk, FC Elva 
2 Eduard Kudašev, FC Infonet 
1 Kristjan Jürgenson, Keila JK 
1 Evgeni Voitehovitš, FC Levadia II 
1 Rivo Oosim, Lõuna-Läänemaa JK 
1 Kristjan Vent, FC Elva 
1 Kauri Filippov, Lõuna-Läänemaa JK 
1 Carl Robert Kadastik, FC Elva 
1 Anton Taraskin, JK Tallinna Kalev 
1 Miko Sein, Haapsalu FC Flora 
1 Andre Smoilov, Nõmme JK Kalju 
1 Kermo Pihelgas, Türi Ganvix 
1 Kristo Siimer, Nõmme JK Kalju 
1 Alex Roosalu, FC Elva 
1 Rasmus Ilves, Pärnu JK Vaprus 
1 Siim Tammearu, Pärnu JK Vaprus 
1 Veniamin Babij, FC Maardu 
1 Raivo Saar, Tamme Auto 
1 Eduard Smirnov, Tamme Auto 
1 Kristofer Kehinde, JK Kotkad 
1 Markus Meresma, FCF M.Reimi JK 
1 Mairo Miil, FC Kuressaare 
1 Rasmus Kurušev, JK Tallinna Kalev 
1 Marko Petrov, Tamme Auto 
1 Joosep Luts, FC Levadia II 
1 Kristjan Baikov, FC Levadia II 
1 Robert Kuks, FC Levadia I 
1 Rasmus Nikkel, Lõuna-Läänemaa JK 
1 Aleksei Šved, FC Infonet 
1 Danil Lebedev, FC Maardu 
1 Eeno Nõlvak, Haapsalu FC Flora 
1 Oliver Rass, JK Kotkad 
1 Kristen Lapa, JK Kotkad 
1 Artjom Lugovoi, FC Infonet 
1 Tanel Talumaa, Keila JK 
1 Fred Heinoja, Keila JK 
ov. Uku Õunapuu FCF M.Reimi JK
29.12.2010 10:26












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.