KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Põneval naiste turniiril saavutas esikoha Tallinna FC Flora
Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril saavutas naiste võistkondade konkurentsis Viasati karikatele peetud turniiril esikoha Tallinna FC Flora, kes oli põnevas finaalis parem Tallinna FC Levadiast alles penaltiseerias. 

Poolfinaalis alistas Flora kindlalt Põlva FC Lootose, Levadia aga sai pärast 1:1 viigiga lõppenud matši penaltitega 2:0 jagu Pärnu Jalgpalliklubist. Finaalis jäid väravad löömata, aga Flora poolelt realiseerisid penaltid Kethy Õunpuu, Liis Emajõe ja Saron Läänmäe, Levadia poolel said samaga hakkama Margarita Žernosekova ja Inna Zlidnis, kuid Aljona Sasova löögi tõrjus Getter Laar. 

3.-4. koha kohtumine Pärnu ja Põlva vahel lõppes 2:2, penaltiseerias oli Põlva parem tulemusega 3:2.

Turniiri parimaks väravalööjaks tõusis Liis Pello (FC Flora), parimaks väravavahiks Getter Laar (FC Flora) ja parimaks mängijaks Aljona Sasova (FC Levadia). 

Otsustavatest kohamängudest tegi otseülekande telekanal TV14.

Naiste Meistri- ja Esiliiga turniir Viasat karikatele 30. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Pärnu JK 12, 2. Põlva FC Lootos 7, Tallinna FC Flora II 7, Tartu JK Tammeka 3, FC Kuressaare 0
B: 1. Tallinna FC Flora 10, 2. Tallinna FC Levadia 7, JK Tallinna Kalev 4, Pärnu JK II 3, Nõmme JK Kalju 2

Alagrupimängud:
09:00 B Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  1:0
09:15 B Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  1:0
09:30 A Pärnu JK - Tallinna FC Flora II  1:0
09:45 A Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka  4:0
10:00 B Tallinna FC Flora - Pärnu JK II  1:1
10:15 B JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju  0:0
10:30 A Tartu JK Tammeka - Pärnu JK  0:3
10:45 A Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare  2:0
11:00 B Pärnu JK II - JK Tallinna Kalev  1:2
11:15 B Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  1:2
11:30 A Põlva FC Lootos - FC Kuressaare  4:0
11:45 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora II  0:1
12:00 B JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia  0:1
12:15 B Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II  1:1
12:30 A FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka  0:2
12:45 A Pärnu JK - Põlva FC Lootos  1:0
13:00 B Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora  1:3
13:15 B Pärnu JK II - Tallinna FC Levadia  0:0
13:30 A Tallinna FC Flora II - Põlva FC Lootos  1:1
13:45 A FC Kuressaare - Pärnu JK  1:5

Kohamängud
:
14:00 A1 Pärnu JK - B2 Tallinna FC Levadia  1:1, pen. 0:2 
Väravad: Olga Ivanova - Annika Tikk
Penaltid realiseerisid Margarita Žernosekova ja Inna Zlidnis, Liivi Sõrmuse löögi tõrjus vv Annika Tikk ja Kaire Palmaru lõi latti.

14:15 A2 Põlva FC Lootos - B1 Tallinna FC Flora  0:5 
Väravad: Liis Emajõe 2, Saron Läänmäe, Maarija Mikiver, Tiina Trutsi

14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK - Põlva FC Lootos  2:2, pen. 2:3 
Väravad: Kairi Himanen, Olga Ivanova - Ave Pajo, Signy Aarna
Pärnulannadest realiseerisid penaltid Olga Ivanova ja Kaire Palmaru, Anete Paulus aga lõi mööda. Lootose eest lõid täpselt Kirta Targre, Signy Aarna ja Kristel Kotkas.

14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  0:0, pen 2:3 
Väravad: -
Täpselt lõid penaltisid Margarita Žernosekova, Inna Zlidnis, Kethy Õunpuu, Liis Emajõe ja Saron Läänmäe. Aljona Sasova löögi tõrjus Getter Laar.

I koht Tallinna FC Flora I
Getter Laar, Liis Pello, Pille Raadik, Kethy Õunpuu, Liis Saharov, Liis Emajõe, Maarija Mikiver, Gerli Israel, Hannaliis Jaadla, Tiina Trutsi, Saron Läänmäe, treener Allan Soomets

II koht Tallinna FC Levadia
Annika Tikk, Stanislava Russakova, Inna Zlidnis, Aljona Sasova, Maria Krugljak, Margarita Zernosekova, Oksana Zõkina, Natalija Plištš, Kaidi Jekimova, Helis Rõuk, treener M.Rõtškov, A.Orlov, P.Pletškov.

III koht Põlva FC Lootos:
Kristel Kotkas, Sabine Cervenaka, Kadi Einola, Grete Kolbakov, Mari Abel, Sixtina Ladva, Geete Paulus, Kirta Talgre, Signy Aarna, Riin Emajõe, Sandra London, Raili Pärt, Keidi Käis, Ave Pajo, treener Kaido Kukli.

Parim väravalööja: Liis Pello (Tallinna FC Flora I)
Parim väravavaht: Getter Laar (Tallinna FC Flora I)
Parim mängija: Aljona Sasova (Tallinna FC Levadia)

Kõik väravalööjad:
4 Liis Pello, Tallinna FC Flora 
4 Kaire Palmaru, Pärnu JK 
4 Olga Ivanova, Pärnu JK 
3 Liivi Sõrmus, Pärnu JK 
3 Liis Emajõe, Tallinna FC Flora 
3 Ave Pajo, Põlva FC Lootos 
2 Margarita Žernosekova, Tallinna FC Levadia 
2 Karina Kesvatera, Tartu JK Tammeka 
2 Mari Abel, Põlva FC Lootos 
2 Lea Saapar, Tallinna FC Flora II 
2 Saron Läänmäe, Tallinna FC Flora 
2 Maarija Mikiver, Tallinna FC Flora 
2 Kairi Himanen, Pärnu JK  
2 Signy Aarna, Põlva FC Lootos 
1 Sixtina Ladva, Põlva FC Lootos 
1 Liis Ude, Pärnu JK II 
1 Miina Kallas, Tallinna FC Flora II 
1 Pirjo Peterson, JK Tallinna Kalev 
1 Kateriin Pani, Pärnu JK II 
1 Pille Parre, JK Tallinna Kalev 
1 Maria Krugljak, Tallinna FC Levadia 
1 Kristel Kotkas, Põlva FC Lootos 
1 Grete Kolbakov, Põlva FC Lootos 
1 Sandra London, Põlva FC Lootos 
1 Kätlyn Ohtla, Tallinna FC Flora II 
1 Ragne Hindrimäe, Nõmme JK Kalju 
1 Kati Liibak, Pärnu JK II 
1 Sirle Romanenko, Nõmme JK Kalju 
1 Gete Grahv, FC Kuressaare 
1 Annika Tikk, Tallinna FC Levadia 
1 Tiina Trutsi, Tallinna FC Flora
29.12.2010 22:26












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.