KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
LHV panga Meistriliiga turniiri avapäev möödus Tammeka juhtimisel
Kalevi Spordihallis toimuval Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril juhib LHV Panga karikatele peetavat Meistriliiga turniiri avapäeva järel Tartu JK Tammeka.

Tammeka alistas FC Kuressaare ja Paide linnameeskonna tulemusega 3:0, FC Levadiast oldi paremad 1:0 ja Nõmme Kaljust 2:1. Teisel kohal on avapäeva järel FC Flora, kellega sama palju punkte on kogunud ühe mängu enam pidanud Narva Trans ja Sillamäe Kalev. 

Avapäeva järel juhivad väravaküttide edetabelit Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju) ja Albert Prosa (Tartu JK Tammeka), kellel mõlemal kirjas neli tabamust.

Meistriliiga turniir jätkub homme, 30. detsembril kell 15:00, mängud vältavad Kalevi Spordihallis kuni õhtul kella 22:20-ni. Pealtvaatajatele on pääsmed hinnaga 25 krooni müügil kohapeal. Spordihallis on avatud kohvik ning müüakse jalgpallivarustust. 

LHV Panga karikatele toimuv turniir jõuab ka televaatajateni - TV14 vahendab ka homme, 30. detsembril otsepilti alates kella 14-st, mil esmalt näidatakse Viasati karikatele toimuva naiste turniiri kohamänge ning seejärel alates kella 15-st kuni 22:20-ni meeste turniiri teist päeva. Ülekandeid kommenteerivad erinevatel aegadel Ott Järvela, Indrek Zelinski, Aivar Pohlak, Tarmo Lehiste, Aavo Sarap, Miko Pupart ja Dmitri Skiperski. 

LHV panga Meistriliiga turniiri avapäev 29. detsembril
Mänguaeg 1 x 17 min

Punktiseis avapäeva järel: Tartu JK Tammeka 12 (4), Tallinna FC Flora 10 (4), Narva JK Trans 10 (5), JK Sillamäe Kalev 10 (5), Nõmme JK Kalju 8 (5), Viljandi JK Tulevik 6 (5), Paide Linnameeskond 4 (5), Kohtla-Järve FC Lootus 3 (5), Tallinna FC Levadia 1 (4), FC Kuressaare 0 (4).
Avapäeva edukamateks väravalööjateks osutusid 4 väravaga Tarmo Neemelo ja Albert Prosa.

Kolmapäev, 29. detsember

15:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus  2:0 
Väravad: 5:22 Hannes Anier, 5:57 Sander Laht 

15:20 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju  0:4 
Väravad: 3:15 Deniss Vnukov, 13:56, 14:28 pen. Tarmo Neemelo, 16:19 Anti Kõlu

15:40 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev  2:1 
Väravad: 2:19 Igor Ovsjannikov, 9:05 Kirill Nesterov - 0:30 Alexander Nikulin

16:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka  0:3 
Väravad: 0:24 Albert Prosa, 14:58 Mikk Laas, 16:54 Siim Tenno

16:20 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia  0:0 
Väravad: -

16:40 Narva JK Trans - Paide linnameeskond  1:2 
Väravad: 10:43 Marius Bezykornovas - 7:22 Eerik Reinsoo, 16:03 Andres Luga

17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev  1:1
Väravad: 9:01 Hannes Anier - 11:16 Aleksandr Tarassenkov
Eemaldamine: Aleksandr Tarassenkov (jätab mängu Levadiaga vahele)

17:20 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare  2:1 
Väravad: 1:28 Janar Toomet, 11:18 Rait Kasterpalu - 15:11 Urmas Rajaver

17:40 Paide linnameeskond - Tartu JK Tammeka  0:3 
Väravad: 1:17 Albert Prosa, 4:43 Kaarel Torop, 9:51 Kristjan Vomm

18:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia  1:0 
Värav: 9:56 Alexander Nikulin

18:20 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare  2:0 
Väravad: 4:44 Deniss Vnukov, 14:57 Tarmo Neemelo

18:40 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus  1:1 
Väravad: 12:06 Georgi Ivanov - 8:05 Deniss Kulikov

19:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  0:1 
Värav: 2:48 Albert Prosa

19:20 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik  1:0 
Värav: 7:34 Alo Dupikov

19:40 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju  0:0 
Väravad: -

20:00 JK Sillamäe Kalev - Paide linnameeskond  2:1 
Väravad: 2:54, 15:38 Aleksandr Kulik - 10:52 Volodja Erdei 

20:20 Narva JK Trans - FC Kuressaare  3:0 
Väravad: 6:26 Marius Bezykornovas, 12:18 Erik Grigorjev, 16:44 Ertetas Biskis

20:40 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka  1:2 
Väravad: 14:57 Tarmo Neemelo - 7:05 Albert Prosa, 12:27 Heiko Tamm

21:00 Tallinna FC Flora - Paide linnameeskond  3:0 
Väravad: 13:26 Sergei Mošnikov, 14:35 pen. Zakaria Beglarišvili, 16:22 Alo Dupikov

21:20 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik  0:1 
Värav: 11:08 Stanislav Goldberg

21:40 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus  2:0 
Väravad: 4:20 Alexander Nikulin, 9:22 Sergei Vihrov

22:00 Nõmme JK Kalju - Paide linnameeskond  0:0 
Väravad: -

22:20 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik  2:1
Väravad: 6:11 Aleksandr Abramenko, 12:32 Ertetas Biskis - 2:25 Jaan Leimann

Kõik avapäeva väravalööjad:
4 Neemelo Tarmo, Nõmme Kalju     
4 Prosa Albert, Tartu Tammeka     
3 Nikulin Alexander, Sillamäe Kalev     
2 Anier Hannes, FC Flora      
2 Vnukov Denis, Nõmme Kalju     
2 Bezkornovas Marius, Trans Narva     
2 Kulik Aleksandr, Sillamäe Kalev     
2 Dupikov Alo, FC Flora     
2 Biskis Ertestas, Trans Narva  
1 Reinsoo Eerik, Paide Linnameeskond    
1 Luga Andres, Paide Linnameeskond    
1 Laas Mikk, Tartu Tammeka     
1 Tenno Siim, Tartu Tammeka     
1 Laht Sander, FC Flora      
1 Kõlu Anti, Nõmme Kalju     
1 Ovsjannikov Igor, Trans Narva     
1 Nesterov Kirill, Trans Narva     
1 Tarassenkov Aleksandr, Sillamäe Kalev     
1 Toomet Janar, Tulevik Viljandi     
1 Kastrpalu Rait, Tulevik Viljandi     
1 Rajaver Urmas, Kuressaare     
1 Torop Kaarel, Tartu Tammeka     
1 Vomm Kristjan, Tartu Tammeka     
1 Kulikov Deniss, K-Järve Lootus     
1 Ivanov Georgi, Trans Narva     
1 Erdei Volodja, Paide Linnameeskond    
1 Grigorjev Erik, Trans Narva         
1 Tamm Heiko, Tartu Tammeka     
1 Mošnikov Sergei, FC Flora     
1 Beglarishvili  Zakaria, FC Flora     
1 Goldberg Stanislav, Tulevik Viljandi     
1 Vihrov Sergei, Sillamäe Kalev     
1 Leimann Jaan, Tulevik Viljandi     
1 Abramenko Aleksandr, Trans Narva

Osalevate võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Flora:
12-Marko Meerits, 1-Siim-Sten Palm, 9-Rauno Alliku, 4-Alo Dupikov, 15-Karl-Eerik Luigend, 13-Zakaria Beglarišvili, 16-Markus Jürgenson, 11-Elvis Liivamägi, 17-Andrei Veis, 20-Hannes Anier, 5-Nikita Baranov, 3-Meelis Peitre, 2-Karol Mets, 6-Bert Klemmer, 8-Andre Frolov, 19-Sander Laht, 14-Henri Anier, 10-Sergei Mošnikov.

Tallinna FC Levadia: 12-Sergei Lepmets, 30-Aleksei Matrossov, 7-Aleksandr Volodin, 19-Aleksandr Kulinitš, 17-Maksim Podholjuzin, 24-Yaroslav Dmitriev, 9-Trevor Elhi, 28-Markus Holst, 25-Artjom Kozlov, 14-Nikolass Zaicevs, 27-Saimonas Burkšaitis, 4-Lukas Martišauskas, 11-Artur Rättel, 18-Taavi Viikna, 6-Aleks Mones, 15-Andreas Raudsepp, 5-Sander Sinilaid, 3-Kabashi Elbasan.

Narva JK Trans: 1-Mantas Galdikas, 15-Stanislav Kitto, 11-Sergei Leontovitš, 7-Marius Bezykornovas, 4-Viktor Plotnikov, 3-Igor Ovsjannikov, 13-Vladislav Fjodorov, 18-Aleksandr Abramenko, 2-Dmitri Šiškin, 12-Nikolai Tšerkasov, 14-Kirill Nesterov, 5-Ertetas Biskis, 17-Georgi Ivanov, 8-Erik Grigorjev, 6-Maksim Lipin, 16-Rustam Gurbanov, 20-Aleksei Jagudin.

Nõmme JK Kalju: 69-Kert Kütt, 31-Mairon Pihor, 3-Ken Kallaste, 4-Armand Naris, 8-Maksim Paponov, 9-Ats Sillaste, 10-Juri Jevdokimov, 11-Bianco, 12-Andres Koogas, 13-Tarmo Neemelo, 14-Mario Hansi, 15-Denis Vnukov, 16-Tanel Tammemäe, 17-Kouadio, 18-Dmitri Kovtunovitš, 19-Anti Kõlu, 22-Christian Kõrtsmik, 23-Dmitri Jegorov.

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev, 30-Artjom Levizi, 12-Igor Dudarev, 27-Pavel Aleksejev, 2-Alexey Cherkasov, 13-Igor Aleksandrov, 11-Arut Nalbandyan, 77-Vitali Sergejev, 17-Sergei Vihrov, 7-Aleksandr Tarassenkov, 5-Aleksandr Kulik, 18-Roman Nesterovski, 23-Ivan Lihhatšov, 14-Alexander Nikulin, 9-Nikita Kolyaev, 10-Irfan Ametov.

Tartu JK Tammeka: 16-Mait Toom, 31-Ats Kutter, 3-Siim Roops, 19-Siim Valtna, 7-Siim Tenno, 32-Heiko Tamm, 13-Reio Laabus, 10-Kristjan Vomm, 88-Kaspar Kaldoja, 17-Mikk Laas, 99-Albert Prosa, 20-Kristjan Tüür, 11-Ando Hausenberg, 15-Martin Haljak, 9-Kaarel Torop, 22-Kaarel Kallandi.

Viljandi JK Tulevik: 12-Aiko Orgla, 1-Alan Ventsel, 17-Karl Mööl, 3-Joel Indermitte, 11-Rait Kasterpalu, 22-Rauno Tutk, 19-Jaan Leimann, 21-Marten Mütt, 15-Stanislav Goldberg, 26-Sander Karu, 4-Silver Lätt, 9-Janar Toomet, 5-Mikk Sillaste.

Paide Linnameeskond: 1-Kaido Koppel, 1-Mart-Mattis Niinepuu, 0-Erdei Volodia, 19/24-Janek Kalda, 8-Ervin Kõll, 4-Rauno Kõõp, 13-Andre Mägi, 30-Silver Neemelo, 9-Lauri Ellram, 17/26-Andres Luga, 77/11-Rauno Kald, 22-Tiit Tikenberg, 18-Margus Reinaru, 17-Eerik Reinsoo, 3-Carl Tubarik, 20-Vahur Vahtramäe, 12/7-Richard Leht, 5-Martin Ustaal.

FC Kuressaare: 30-Priit Pikker, 5-Argo Aava, 11-Rene Aljas, 6-Pelle Pohlak, 9-Martti Pukk, 15-Urmas Rajaver, 4-Kaarel Saar, 10-Elari Valmas, 14-Endrik Jäger, 13-Margus Rajaver, 7-Tõnu Ilves, 12-Albert Taar, 3-Sander Seeman, 8-Amor Luup.

Kohtla-Järve FC Lootus: 22-Valeri Smelkov, 13-Maksim Pozjabin, 5-Dmitri Smirnov, 10-Nikolay Khvalov, 4-Sergey Paltsev, 3-Deniss Kulikov, 15-Jegor Rudonin, 11-Deniss Komšin, 19-Aleksei Petjukevitš, 14-Deniss Tjapkin.

29.12.2010 19:01













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.