KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
LHV panga Meistriliiga turniiri võitjaks tuli Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka tuli Aastalõputurniiril LHV Panga karikatele mängitud Meistriliiga turniiri võitjaks.

Avapäeva võitnud Tammeka kaotas teisel päeval küll FC Florale, kuid teenis lõpuks lisaks sellele seitse võitu ja ühe viigi, mis tagas esikoha Flora ja Narva Transi ees.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Albert Prosa Tammekast, kes osutas 7 väravaga ka parimaks väravalööjaks. Parimaks väravavahiks nimetati Marko Meerits Tallinna FC Florast.

Esimese päeva tulemused.

LHV panga Meistriliiga turniiri teine päev 30. detsembril
Mänguaeg 1 x 17 min

15:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare  1:0 
Värav: 1:43 Yaroslav Dmitriev

15:20 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka  2:1
Väravad: 2:43 Markus Jürgenson, 5:12 Rauno Alliku - 8:25 Albert Prosa

15:40 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus  0:1
Värav: 6:42 Deniss Tjapkin

16:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev  2:1 
Väravad: 0:53 Maksim Paponov, 16:54 Ken Kallaste - 10:16 Roman Nesterovski 

16:20 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka  1:2
Väravad: 3:01 Kirill Nesterov - 4:27 Reio Laabus, 12:11 Albert Prosa

16:40 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond  0:0
Väravad: -

17:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  2:2
Väravad: 10:19 pen. Sergei Mošnikov, 12:14 Markus Jürgenson - 2:32 Margus Rajaver, 14:43 Amor Luup 

17:20 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik  0:2
Värav: 11:49, 12:30 Janar Toomet

17:40 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus  2:1
Väravad: 6:27 Siim Valtna, 12:45 Mikk Laas - 13:28 Jegor Rudomin

18:00 Paide linnameeskond - FC Kuressaare  1:0 
Värav: 16:47 Rauno Kald

18:20 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  2:1
Väravad: 4:53 Sander Sinilaid, 11:01 Aleksandr Volodin - 16:58 Ken Kallaste

18:40 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans  0:1
Värav: 16:59 Sergei Leontovitš
Alo Dupikov lõi viimasel minutil penalti latti

19:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik  3:1
Väravad: 3:32 Albert Prosa, 4:18 Reio Laabus, 16:24 Siim Roops - 13:31 Silver Lätt

19:20 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus  0:0 
Väravad: -

19:40 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare  3:0 
Väravad: 2:05 Alexander Nikulin, 10:54 Aleksandr Tarassenkov, 15:38 Igor Aleksandrov 

20:00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans  0:1 
Värav: 10:15 Kirill Nesterov

20:20 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  5:0 
Väravad: 6:12 Rauno Alliku, 7:23 Karl-Eerik Luigend, 12:39 Hannes Anier, 15:03 Sander Laht, 16:28 Alo Dupikov 

20:40 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus  3:2
Väravad: 14:12 Elari Valmas, 15.27 pen. Margus Rajaver, 16:57 Martti Pukk - 5:08 Jegor Rudomin, 10:59 Sergey Paltsev

21:00 Viljandi JK Tulevik - Paide linnameeskond  2:4
Väravad: 1:50 Jaan Leimann, 7:12 Janar Toomet - 4:53 Richard Leht, 5:40 Andres Luga, 9:50 Lauri Ellram, 12:18 Volodja Erdei 

21:20 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka  1:1
Väravad: 9:30 Aleksandr Kulik - 12:45 Siim Roops

21:40 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju  3:2
Väravad: 2:58 Rustam Gurbanov, 5:13 Ertetas Biskis, 13:40 Marius Bezykornovas - 0:58 Ats Sillaste, 8:38 Maksim Paponov 

22:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia  2:1
Väravad: 0:53 Sergei Mošnikov, 9:38 Zakaria Beglarišvili - 7:18 Kabashi Elbasan

Parim väravalööja: Albert Prosa 7 (Tartu JK Tammeka)
Parim väravavaht: Marko Meerits (Tallinna FC Flora)
Parim mängija: Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)

I koht Tartu JK Tammeka: 7-1-1; 18:7; 22p
16-Mait Toom, 31-Ats Kutter, 3-Siim Roops 2, 19-Siim Valtna 1, 7-Siim Tenno 1, 32-Heiko Tamm 1, 13-Reio Laabus 2, 10-Kristjan Vomm 1, 88-Kaspar Kaldoja, 17-Mikk Laas 2, 99-Albert Prosa 7, 20-Kristjan Tüür, 11-Ando Hausenberg, 15-Martin Haljak, 9-Kaarel Torop 1, 22-Kaarel Kallandi. 

II koht Tallinna FC Flora: 6-2-1; 18:6; 20p
12-Marko Meerits, 1-Siim-Sten Palm, 9-Rauno Alliku 2, 4-Alo Dupikov 3, 15-Karl-Eerik Luigend 1, 13-Zakaria Beglarišvili 2, 16-Markus Jürgenson 2, 11-Elvis Liivamägi, 17-Andrei Veis, 20-Hannes Anier 3, 5-Nikita Baranov, 3-Meelis Peitre, 2-Karol Mets, 6-Bert Klemmer, 8-Andre Frolov, 19-Sander Laht 2, 14-Henri Anier, 10-Sergei Mošnikov 3.

III koht Narva JK Trans: 6-1-2; 15:9; 19p
1-Mantas Galdikas, 15-Stanislav Kitto, 11-Sergei Leontovitš 1, 7-Marius Bezykornovas 3, 4-Viktor Plotnikov, 3-Igor Ovsjannikov 1, 13-Vladislav Fjodorov, 18-Aleksandr Abramenko 1, 2-Dmitri Šiškin, 12-Nikolai Tšerkasov, 14-Kirill Nesterov 3, 5-Ertetas Biskis 3, 17-Georgi Ivanov 1, 8-Erik Grigorjev 1, 6-Maksim Lipin, 16-Rustam Gurbanov 1, 20-Aleksei Jagudin.

IV koht JK Sillamäe Kalev: 4-2-3; 12:9; 14p
1-Mihhail Starodubtsev, 30-Artjom Levizi, 12-Igor Dudarev, 27-Pavel Aleksejev, 2-Alexey Cherkasov, 13-Igor Aleksandrov 1, 11-Arut Nalbandyan, 77-Vitali Sergejev, 17-Sergei Vihrov 1, 7-Aleksandr Tarassenkov 2, 5-Aleksandr Kulik 3, 18-Roman Nesterovski 1, 23-Ivan Lihhatšov, 14-Alexander Nikulin 4, 9-Nikita Kolyaev, 10-Irfan Ametov.

V koht Paide Linnameeskond: 3-3-3; 8:11; 12p
1-Kaido Koppel, 1-Mart-Mattis Niinepuu, 12-Erdei Volodia 2, 19/24-Janek Kalda, 8-Ervin Kõll, 4-Rauno Kõõp, 13-Andre Mägi, 30-Silver Neemelo, 9-Lauri Ellram 1, 17/26-Andres Luga 2, 77/11-Rauno Kald 1, 22-Tiit Tikenberg, 18-Margus Reinaru, 17-Eerik Reinsoo 1, 3-Carl Tubarik, 20-Vahur Vahtramäe, 7-Richard Leht 1, 5-Martin Ustaal.

VI koht Nõmme JK Kalju: 3-2-4; 12:13; 11p
69-Kert Kütt, 31-Mairon Pihor, 3-Ken Kallaste 2, 4-Armand Naris, 8-Maksim Paponov 2, 9-Ats Sillaste 1, 10-Juri Jevdokimov, 11-Bianco, 12-Andres Koogas, 13-Tarmo Neemelo 4, 14-Mario Hansi, 15-Denis Vnukov 2, 16-Tanel Tammemäe, 17-Kouadio, 18-Dmitri Kovtunovitš, 19-Anti Kõlu 1, 22-Christian Kõrtsmik, 23-Dmitri Jegorov.

VII koht Viljandi JK Tulevik: 3-0-6; 9:16; 9p
12-Aiko Orgla, 1-Alan Ventsel, 17-Karl Mööl, 3-Joel Indermitte, 11-Rait Kasterpalu 1, 22-Rauno Tutk, 19-Jaan Leimann 2, 21-Marten Mütt, 15-Stanislav Goldberg 1, 26-Sander Karu, 4-Silver Lätt 1, 9-Janar Toomet 4, 5-Mikk Sillaste.

VIII koht Tallinna FC Levadia: 2-2-5, 4:7; 8p
12-Sergei Lepmets, 30-Aleksei Matrossov, 7-Aleksandr Volodin 1, 19-Aleksandr Kulinitš, 17-Maksim Podholjuzin, 24-Yaroslav Dmitriev 1, 9-Trevor Elhi, 28-Markus Holst, 25-Artjom Kozlov, 14-Nikolass Zaicevs, 27-Saimonas Burkšaitis, 4-Lukas Martišauskas, 11-Artur Rättel, 18-Taavi Viikna, 6-Aleks Mones, 15-Andreas Raudsepp, 5-Sander Sinilaid 1, 3-Kabashi Elbasan 1.

IX koht Kohtla-Järve FC Lootus: 1-4-4; 5:10; 7p
22-Valeri Smelkov, 13-Maksim Pozjabin, 5-Dmitri Smirnov, 10-Nikolay Khvalov, 4-Sergey Paltsev 1, 3-Deniss Kulikov 1, 15-Jegor Rudonin 2, 11-Deniss Komšin, 19-Aleksei Petjukevitš, 14-Deniss Tjapkin 1. Teisel päeval mängis eriloaga väravas Mihhail Lavrentjev, kuna Valeri Smelkov sai vigastada.

X koht FC Kuressaare: 1-1-7; 6:19; 4p
30-Priit Pikker, 5-Argo Aava, 11-Rene Aljas, 6-Pelle Pohlak, 9-Martti Pukk 1, 15-Urmas Rajaver 1, 4-Kaarel Saar, 10-Elari Valmas 1, 14-Endrik Jäger, 13-Margus Rajaver 2, 7-Tõnu Ilves, 12-Albert Taar, 3-Sander Seeman, 8-Amor Luup 1.

Kõik väravalööjad:
7 Albert Prosa, Tartu JK Tammeka
4 Alexander Nikulin, JK Sillamäe Kalev
4 Tarmo Neemelo, Nõmme JK Kalju
4 Janar Toomet, Viljandi JK Tulevik
3 Sergei Mošnikov, FC Flora
3 Hannes Anier, FC Flora
3 Alo Dupikov, FC Flora
3 Marius Bezykornovas, Narva JK Trans
3 Ertestas Biskis, Narva JK Trans
3 Kirill Nesterov, Narva JK Trans
3 Aleksandr Kulik, JK Sillamäe Kalev
2 Mikk Laas, Tartu JK Tammeka
2 Reio Laabus, Tartu JK Tammeka
2 Siim Roops, Tartu JK Tammeka
2 Rauno Alliku, FC Flora
2 Markus Jürgenson, FC Flora
2 Zakaria Beglarishvili, FC Flora
2 Sander Laht, FC Flora
2 Deniss Vnukov, Nõmme JK Kalju
2 Ken Kallaste, Nõmme JK Kalju
2 Maksim Paponov, Nõmme JK Kalju
2 Jaan Leiman, Viljandi JK Tulevik 
2 Aleksandr Tarassenkov, JK Sillamäe Kalev
2 Andres Luga, Paide Linnameeskond
2 Volodja Erdei, Paide Linnameeskond
2 Margus Rajaver, FC Kuressaare
2 Jegor Rudomin, K-Järve FC Lootus
1 Eerik Reinsoo, Paide Linnameeskond
1 Elari Valmas, FC Kuressaare
1 Rait Kasterpalu, Viljandi JK Tulevik
1 Stanislav Goldberg, Viljandi JK Tulevik
1 Silver Lätt, Viljandi JK Tulevik
1 Igor Ovsjannikov, Narva JK Trans
1 Georgi Ivanov, Narva JK Trans
1 Erik Grigorjev, Narva JK Trans
1 Aleksandrs Abramenko, Narva JK Trans
1 Kristjan Vomm, Tartu JK Tammeka
1 Kaarel Torop, Tartu JK Tammeka
1 Siim Tenno, Tartu JK Tammeka
1 Heiko Tamm, Tartu JK Tammeka
1 Siim Valtna, Tartu JK Tammeka 
1 Sergei Vihrov, JK Sillamäe Kalev
1 Rauno Kald, Paide Linnameeskond
1 Richard Leht, Paide Linnameeskond
1 Lauri Ellram, Paide Linnameeskond
1 Anti Kõlu, Nõmme JK Kalju
1 Sillaste Ats, Nõmme JK Kalju
1 Sergei Leontovitš, Narva JK Trans
1 Rustam Gurbanov, Narva JK Trans
1 Urmas Rajaver, FC Kuressaare
1 Amor Luup, FC Kuressaare
1 Deniss Tjapkin, K-Järve Lootus
1 Deniss Kulikov, K-Järve Lootus
1 Paltsev Sergey, K-Järve Lootus
1 Roman Nesterovski, JK Sillamäe Kalev
1 Igor Aleksandrov, JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Volodin, FC Levadia
1 Yaroslav Dmitriev, FC Levadia
1 Sander Sinilaid, FC Levadia
1 Martti Pukk, FC Kuressaare 
1 Karl-Eerik Luigend, FC Flora
1 Elbasan Kabashi, FC Levadia

Turniiril osalenud võistkondade keskmised vanused:
Paide Linnameeskond 23,6
Narva JK Trans 23,2
JK Sillamäe Kalev 22,2
FC Kuressaare 22,0
Nõmme JK Kalju 21,7
Tartu JK Tammeka 20,6
Kohtla-Järve FC Lootos 20,5
Viljandi JK Tulevik 20,3
Tallinna FC Flora 19,5
Tallinna FC Levadia 19,2

30.12.2010 13:29













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.