KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga turniiri Kuup3 auhindadele võitis FC Puuma
Aastalõputurniir Esiliiga meeskondadele toimus tänasel õhtul. Osalesid kõik kümme tänavust Esiliiga meeskonda, kes olid jagatud kahte viieliikmelisse alagruppi, kust poolfinaalidesse pääsesid kaks parimat, kes selgitasidki lõpuks turniiri võitja.

Finaalis alistas FC Puuma FC Infoneti 4:2. Kolmandaks tuli Pärnu Linnameeskond. Parimaks mängijaks nimetati Egert Heintare FC Puumast, resultatiivseim mängija oli 6 väravaga Aleksandr Kulatšenko Infonetist ja parim väravavaht Hans Naano Pärnu Linnameeskonnast.

Esiliiga turniiri alagrupid:

A alagrupp
: 1. Pärnu Linnameeskond 10p, 2. Tallinna JK Legion 7p, JK Tallinna Kalev 5p, Tallinna FC Flora II 4p, Tallinna FC Levadia II 1p.

B alagrupp: 1. Tallinna FC Infonet 12p, 2. Tallinna FC Puuma 9p, Kiviõli Tamme Auto 6p, Kohtla-Järve FC Lootus 1p, Valga FC Warrior 1p.

Alagrupimängud:
15:00 A Tallinna FC Levadia II - Pärnu Linnameeskond  0:0
15:20 A Tallinna FC Flora II - Tallinna JK Legion  1:5 Karl Ivar Maar - Rauf-Roman Mikailov 2, Maksim Gussev 2, Dmitri Kolcov
15:40 B Kiviõli Tamme Auto - Kohtla-Järve FC Lootus  4:1 Aleksandr Tarassenkov, Dmitri Kirilov, Tõnis Starkopf, Eduard Ratnikov - Andrei Jõgi
16:00 B Tallinna FC Puuma - Valga FC Warrior  1:0 Ilja Antonov
16:20 A Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev  3:2 Envar Lauter 2, Kris Korn - Ionel Armean, Souley
16:40 A Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia II  2:1 Rauf-Roman Mikailov, Rodion Ovsijenko - Vladimir Vassiljev
17:00 B Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Infonet  3:6 Andrei Nazarov, Dmitri Smirnov, Aleksei Petjukevitš - Andrei Timofejev 2, Maksim Rõtškov, Jevgeni Harin, Jevgeni Gurtšioglujants, Aleksandr Kulatšenko
17:20 B Valga FC Warrior - Kiviõli Tamme Auto  1:2 ov. Pavel Apalinski - Deniss Suvorikov, Anatoli Lõsanov
17:40 A Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora II  1:2 Marko Kabel - Raiko Karpov, Roman Sobtšenko
18:00 A JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Legion  2:2 Kristjan Suurjärv, Edwin Stüf - Rauf-Roman Mikailov, Artjom Balahnitšjov
18:20 B Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Puuma  3:4 Tõnis Starkopf 2, Deniss Suvorikov - Maksim Lipin 2, Ilja Antonov, Sten Teino
18:40 B Tallinna FC Infonet - Valga FC Warrior  5:0 Jevgeni Gurtšioglujants 2, Aleksandr Kulatšenko, Aleksandr Kuslap, Aleksei Demutski
19:00 A Tallinna JK Legion - Pärnu Linnameeskond  1:2 Dmitri Kolcov - Envar Lauter, Robert Kirss
19:20 A Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev  1:1 Juri Gavrilov - Kasim Kasim
19:40 B Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus  3:3 Joseph Saliste, Karl Henri Rebane, Juhan Noode - Andrei Jõgi, Aleksei Petjukevitš, Dmitri Gabinet
20:00 B Tallinna FC Puuma - Tallinna FC Infonet  2:3 Sergei Bilinski, Janek Remmelgas - Aleksei Demutski, Anton Aristov, Aleksandr Kulatšenko
20:20 A Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II  2:1 Risto Pärnat, Envar Lauter - Ivo-Henri Pikkor
20:40 A JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia II  3:0 Rejal Alijev, Henri Niinlaub, Edwin Stüf
21:00 B Tallinna FC Infonet - Kiviõli Tamme Auto  4:3 Yaroslav Dmitriev, Aleks Mones, Aleksandr Kulatšenko, ov. Dmitri Kirilov - Aleksandr Tarassenkov 2, Ruslan Gurbanov
21:20 B Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Puuma  0:1 Vsevolods Berzinš
Kohamängud:
21:40 A1 Pärnu Linnameeskond - B2 FC Puuma  2:3 Envar Lauter 2 - Maksim Lipin 2, Janek Remmelgas
22:00 A2 TJK Legion - B1 FC Infonet  1:2 Maksim Gussev - Aleksandr Kulatšenko, Aleks Mones
22:20 III - IV koha mäng Pärnu Linnameeskond - TJK Legion  2:1 Konstantin Voznjuk, Tõnis Vihmoja - Rodion Ovsijenko
22:40 FINAAL FC Puuma - FC Infonet 4:2 Ilja Antonov 2, Maksim Lipin, Janek Remmelgas - Aleksandr Kulatšenko, Jevgeni Harin

I koht: FC Puuma
II koht: FC Infonet
III koht: Pärnu Linnameeskond

Parim mängija: Egert Heintare, FC Puuma
Parim väravavaht: Hans Naano, Pärnu Linnameeskond
Parim väravalööja: Aleksandr Kulatšenko, FC Infonet

Väravalööjad:
6 Kulatšenko, Aleksandr  FC Infonet
6 Lauter, Envar  Pärnu LM
5 Lipin, Maksim  FC Puuma
4 Mikailov Rauf-Roman  TJK Legion
4 Antonov Ilja  FC Puuma
3 Starkopf, Tõnis  Tamme Auto
3 Gurtšioglujants, Jevgeni  FC Infonet
3 Tarassenkov, Aleksandr  Tamme Auto
3 Gussev Maksim  TJK Legion
3 Remmelgas, Janek  FC Puuma
2 Timofejev, Andrei  FC Infonet
2 Suvorikov, Deniss  Tamme Auto
2 Kolcov, Dmitri  TJK Legion
2 Jõgi, Andrei  K.-J. FC Lootus
2 Petjukevitš, Aleksei  K.-J. FC Lootus
2 Demutski, Aleksei  FC Infonet
2 Stüf, Edvin  Tallinna Kalev
2 Ovsienko, Rodion  TJK Legion
2 Harin, Jevgeni  FC Infonet
2 Mones, Aleks  FC Infonet
1 Maar, Karl Ivar  FC Flora II
1 Ratnikov, Eduard  Tamme Auto
1 Armean, Ionel  Tallinna Kalev
1 Souley  Tallinna Kalev
1 Korn, Kris  Pärnu LM
1 Vassiljev, Vladimir  FC Levadia II
1 Rõtškov, Maksim  FC Infonet
1 Nazarov, Andrei  K.-J. FC Lootus
1 Smirnov, Dmitri  K.-J. FC Lootus
1 Lõsanov, Aanatoli  Tamme Auto
1 Kabel, Marko  FC Levadia II
1 Karpov, Raiko  FC Flora II
1 Sobtšenko, Roman  FC Flora II
1 Suurjärv, Kristjan  Tallinna Kalev
1 Balahnitsejev, Artjom  TJK Legion
1 Teino, Sten  FC Puuma
1 Kuslap, Aleksandr  FC Infonet
1 Kirss, Robert  Pärnu LM
1 Kasim, Kasim  Tallinna Kalev
1 Gavrilov, Juri  FC Flora II
1 Saliste, Joseph  Valga Warrior
1 Gabinet, Dmitri  K.-J. FC Lootus
1 Rebane, Karl Henri  Valga Warrior
1 Noode, Juhan  Valga Warrior
1 Bilinski, Sergei  FC Puuma
1 Aristov, Anton  FC Infonet
1 Pärnat, Risto  Pärnu LM
1 Pikkor, Ivo Henri  FC Flora II
1 Alijev, Rejal  Tallinna Kalev
1 Niinlaub, Henri  Tallinna Kalev
1 Gurbanov, Ruslan  Tamme Auto
1 Dmitriev, Yaroslav   FC Infonet
1 Berzinš, Vsevolods  FC Puuma
1 Voznjuk, Konstantin  Pärnu LM
1 Vihmoja, Tõnis  Pärnu LM
1 Kirilov, Dmitri  Tamme Auto
ov. Kirilov, Dmitri  Tamme Auto
ov. Apalinski, Pavel  Tamme Auto
28.12.2011 13:00












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.