KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Veterande turniiri võitis Augur
Teise turniirina oli täna kavas Veteranide turniir Tallink Hotels auhindadele. Osales 9 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, millede võitjad Augur ja Kohtla-Järve kohtusid omavahel finaalmängus ja võidu pälvis Augur tulemusega 3:0.

Alagruppide teise koha omanikud Tallinna Norma ja FC Infonet aga selgitasid kohamängus kolmanda koha omaniku ning selleks sai pärast 4:0 võitu Infonet.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Oleg Kurotškin K-Järvelt, parim väravavaht oli Riho-Bruno Bramanis August. Parim väravakütt oli Martin Reim samuti Augurist.

Veteranide turniiril osalesid üle 40 aastased mängijad ja mängu pikkuseks alagrupis oli 8 minutit ning finaalides 12 minutit.

Alagrupid:
A: 1. Augur 12p, 2. Tallinna Norma 9p, FC Ühinenud Depood 4p, Baltifo 3p, Keila JK 1p
B: 1. Kohtla-Järve 9p, 2. FC Infonet 6p, FC Štrommi 3p, JK Tondi 0p.
FC M.C.Tallinn loobus turniirist

Alagrupimängud:
12:00 A Augur - FC Ühinenud Depood  1:0  Toomas Krõm
12:10 A Keila JK - Baltifo  0:1 Jüri Garifullin 
12:30 B JK Tondi - Kohtla-Järve  1:2 Marek Lillmaa - Viktor Januškevitš Oleg Kurotškin
12:40 A Tallinna Norma - Augur  0:1 Rafig Adigazalov
12:50 A FC Ühinenud Depood - Keila JK  0:0 
13:10 B FC Infonet - JK Tondi  1:0 Sergei Bragin
13:20 A Keila JK - Tallinna Norma  1:4 Ott Aunver - Enn Läänmäe, Viktor Passikuta, Andrei Borissov, Sergey Dmitriev
13:30 A Baltifo - FC Ühinenud Depood  0:3 Grigori Šumilin, Aimar Kubber
13:40 B JK Tondi - FC Štrommi  0:1 Paul Kirsipuu
13:50 B Kohtla-Järve - FC Infonet  1:0 Oleg Kurotškin
14:00 A Tallinna Norma - Baltifo  3:0 Sergey Dmitriev 2, Mihail Martšenko
14:10 A Augur - Keila JK  4:0 Martin Reim 2, Igor Prins 2
14:20 B FC Štrommi - Kohtla-Järve  0:1 Nikolai Toštšev
14:40 A FC Ühinenud Depood - Tallinna Norma  0:2 Andrei Šapovalov, Viktor Passikuta
14:50 A Baltifo - Augur  0:4 Martin Reim 2, Igor Prins, Heigo Väljas
15:00 B FC Infonet - FC Štrommi  5:0 Eduard Vinogradov 2, Sergei Bragin, Igor Andrejev, Andrei Korešnjak
Kohamängud:
15:20 III-IV koha mäng A2 Tallinna Norma vs. B2 FC Infonet  0:4 Sergei Bragin 2, Eduard Vinogradov, Valeri Tšmil
15:35 FINAAL A1 Augur vs. B1 Kohtla-Järve  3:0 Heigo Väljas 2, Martin Reim

I koht: Augur
II koht: Kohtla-Järve
III koht: FC Infonet

Parim väravalööja: Martin Reim, Augur
Parim väravavaht: Riho-Bruno Bramanis, Augur
Parim mängija: Oleg Kurotškin, Kohtla-Järve

Kõik väravalööjad:
5 Martin Reim, Augur
4 Sergei Bragin, FC Infonet
3 Sergey Dmitriev, Tallinna Norma
3 Igor Prins, Augur
3 Eduard Vinogradov, FC Infonet
3 Heigo Väljas, Augur
2 Grigori Šumilin, FC Ühinenud Depood
2 Oleg Kurotškin, Kohtla-Järve
2 Viktor Passikuta, Tallinna Norma
1 Toomas Krõm, Augur
1 Jüri Garifullin, Baltifo
1 Marek Lillmaa, JK Tondi
1 Viktor Januškevits, Kohtla-Järve
1 Ragif Adigazalov, Augur
1 Ott Aunver, Keila JK
1 Enn Läänmäe, Tallinna Norma
1 Andrei Borissov, Tallinna Norma
1 Aimar Kubber, FC Ühinenud Depood
1 Paul Kirsipuu, FC Štrommi
1 Mihail Martšenko, Tallinna Norma
1 Nikolai Toštšev, Kohtla-Järve
1 Andrei Šapovalov, Tallinna Norma
1 Igor Andrejev, FC Infonet
1 Andrei Korešnjak, FC Infonet
1 Valeri Tšmil, FC Infonet
18.12.2011 13:15













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.