KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 Eliitliiga turniiri võitis Eesti U-15 koondis
U-17 Eliitliiga turniiril KH Energia-Konsult auhindadele, milles osales 10 meeskonda, võitis Eesti U-15 koondis.

Poolfinaalides kaotas Tallinna FC Flora I Tallinna FC Levadiale 0:1 ning FC Infonet Eesti U-15 koondisele 1:3. Finaalis alistas Eesti U-15 koondis Levadia 2:1. Kolmandaks tuli FC Infonet.

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Kristjan Tamme Levadiast, parim mängija oli Herol Riiberg ja parim väravalööja Mark Oliver Roosnupp, mõlemad Eesti U-15 koondisest.

Alagrupid:
A: 1. Tallinna FC Flora I 8p, 2. FC Infonet 8p, TJK Legion 5p, Kohtla-Järve FC Lootus 5p, Nõmme JK Kalju 0p
B: 1. Eesti U-15 koondis 10p, 2. Tallinna FC Levadia 9p, Tartu JK Tammeka 7p, Tallinna FC Flora II 3p, Pärnu Linnameeskond 0p

Alagrupimängud:
09:00 A FC Infonet - Nõmme JK Kalju  2:1
09:15 B Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia  0:2
09:30 A Tallinna FC Flora I - TJK Legion  2:1
09:45 B Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond  1:0 
10:00 A Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus  0:1 
10:15 B Tallinna FC Levadia - Eesti U-15  1:2 
10:30 A TJK Legion - FC Infonet  0:0
10:45 B Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II  0:2 
11:00 A Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora I  1:3
11:15 B Tallinna FC Flora II - Tartu JK Tammeka  1:2 
11:30 A Kohtla-Järve FC Lootus - FC Infonet  0:1 
11:45 B Eesti U-15 - Pärnu Linnameeskond  3:1
12:00 A TJK Legion - Nõmme JK Kalju  3:1
12:15 B Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  1:0
12:30 A Tallinna FC Flora I - Kohtla-Järve FC Lootus  1:1
12:45 B Eesti U-15 - Tallinna FC Flora II  4:3
13:00 A Kohtla-Järve FC Lootus - TJK Legion  1:1
13:15 B Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia  0:4 
13:30 A FC Infonet - Tallinna FC Flora I  0:0
13:45 B Tartu JK Tammeka - Eesti U-15  3:3
Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Flora I - B2 Tallinna FC Levadia  0:1
14:15 A2 FC Infonet - B1 Eesti U-15 koondis  1:3
14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora I - FC Infonet  1:2
14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia - Eesti U-15 koondis  1:2

I koht: Eesti U-15 koondis
II koht: Tallinna FC Levadia
III koht: FC Infonet

Parim väravalööja: Mark Oliver Roosnupp, Eesti U-15 koondis
Parim väravavaht: Kristjan Tamme, Tallinna FC Levadia
Parim mängija: Herol Riiberg, Eesti U-15 koondis

Kõik väravalööjad:
6 Mark-Oliver Roosnupp, Eesti U-15
5 Herol Riiberg, Eesti U-15
4 Sander Lootus, Tallinna FC Flora I
4 Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
3 Eduard Golovljov, Eesti U-15
3 Priit Peedo, Tartu JK Tammeka
2 Janar Pragi, Tallinna FC Flora I
2 Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora II
2 Joosep Juha, Tallinna FC Flora II
2 German-Guri Lvov, Kohtla-Järve FC Lootus
2 Joonas Laurits, Tallinna FC Levadia
2 Jan Kokla, Eesti U-15
2 Jevgeni Harin, FC Infonet
2 Vadim Aksjonov, FC Infonet
1 Sergei Juhhnevitš, FC Infonet
1 Anti Karumaa, Nõmme JK Kalju
1 Eddie Ever, Tallinna FC Levadia
1 German Šlein, TJK Legion
1 Andrei Antonenko, Kohtla-Järve FC Lootus
1 Gregor Wahl, Tallinna FC Flora I
1 Rasmus Kuber, Nõmme JK Kalju
1 Kaspar Paur, Tartu JK Tammeka
1 Pavel Petrov, FC Infonet
1 Madis Tammsaar, Pärnu Linnameeskond
1 Norman Vihul, Nõmme JK Kalju
1 Aleksei Ivanov, TJK Legion
1 Rauf-Roman Mikailov, TJK Legion
1 Nikita Reinthal, TJK Legion
1 Juhan-Jograf Siim, Tallinna FC Flora II
1 Erki Mõttus, Eesti U-15
1 Sergei Klemenok, TJK Legion
1 Karl Johann Reitalu, Tallinna FC Levadia
1 Gregor Aru, Tallinna FC Levadia
1 Erik Listmann, Tartu JK Tammeka
1 Siim Sillaots, Tartu JK Tammeka
1 Marko Kabel, Tallinna FC Levadia

18.12.2011 22:05












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.