KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste B-klassi turniiri Experdi auhindadele võitis Tallinna FC Flora
Täna hommikul toimus tütarlaste B-vanuseklassi turniir 8 naiskonna vahel, kes olid jagatud kahte alagruppi. Kohamängudele pääsesid mõlema alagrupi kaks paremat. Ühe mängu pikkuseks oli 10 minutit.

Finaalis alistas Tallinna FC Flora Lasnamäe FC Ajaxi 2:0. Kolmandaks tuli Pärnu JK. Turniiri parimaks mängijaks valiti Sandra Reivik FC Florast, parim väravavaht oli Diana Truu Ajaxist ja resultatiivseim mängija Karoliine Maalinn Pärnu JK-st.

Alagrupid:
A: 1. Pärnu JK 7p, 2. Lasnamäe FC Ajax 6p, Nõmme JK Kalju 2p, Tartu JK Tammeka 1p
B: 1. Tartu SK 10 Premium 7p, 2. Tallinna FC Flora 5p, TJK Legion 3p, Viru-Nigula SK 1p

Alagrupimängud:
08:00 A Lasnamäe FC Ajax - Nõmme JK Kalju  2:0
08:13 B TJK Legion - Tallinna FC Flora  0:2
08:26 A Pärnu JK - JK Tammeka  2:0
08:39 B SK 10 Premium - Viru-Nigula SK  1:0
08:52 A JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax  0:1
09:05 B SK 10 Premium - TJK Legion  2:0
09:18 A Nõmme JK Kalju - Pärnu JK  0:0
09:31 B Viru-Nigula SK - Tallinna FC Flora  0:0
09:44 A Pärnu JK - Lasnamäe FC Ajax  2:0
09:57 B Tallinna FC Flora - SK 10 Premium  0:0
10:10 A JK Tammeka - Nõmme JK Kalju  1:1
10:23 B TJK Legion - Viru-Nigula SK  2:0
Kohamängud:
10:36 A1 Pärnu JK - B2 Tallinna FC Flora  0:1
10:49 A2 Lasnamäe FC Ajax - B1 Tartu SK 10 Premium  1:0
11:02 III-IV koha mäng  Pärnu JK - Tartu SK 10 Premium  2:0
11:15 FINAAL Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax  2:0

I koht Tallinna FC Flora: Kristin Kasak, Sandra Soidla, Ilona Kirst, Monika Kapanen, Sume Värv, Helina Niit, Kätlin Jürgenson, Kristin Riiberk, Raili Lembinen, Liisi Kalinina, Vidri Mägiste, Sandra Reivik.

II koht Lasnamäe FC Ajax: Diana Truu, Alexandra Miljakova, Darja Barsukova, Veronika Lenkutsa, Nastja Dodeltseva, Alina Fitissova, Diana Aleksejeva, Jana Ahven, Anna Mukasei, Erika Blauert, Daria O´Konnel-Bronin, Marina Varša, Sabina Ahmedova, Anna Bulavenko.

III koht: Pärnu JK: Heleri Alliksoo, Ingrid Ignatenko, Gerli Kask, Pille Riin Kuningas, Karoliine Maalinn, Hanna-Eliise Mägi, Sandra Paulberg, Elizaveta Rutkovskaja, Ketlin Saar, Claudia Smirnov, Jennifer Smirnov, Liisa Tammsaar, Britta Tšernova, Linda Osta, Maarja Virula, Paula Värva, Kairi Õisma.

IV koht Tartu SK 10 Premium: Karin Makkar, Kadi Suits, Eleri Pastak, Getriin Strigin, Cathreen Selgis, Mirjam Limbak, Annaliis Strigin, Anastassia Leppelja, Olga Saprunova, Alina Gerassimova, Regina Laur, Grete Uustal.

Parim väravalööja: Karoliine Maalinn, Pärnu JK
Parim väravavaht: Diana Truu, FC Ajax
Parim mängija: Sandra Reivik, FC Flora

Kõik väravalööjad:
3 Karoliine Maalinn, Pärnu JK
2 Cathreen Selgis, SK 10 Premium
2 Olga Pavlova, TJK Legion
2 Nastja Dodeltseva, FC Ajax Lasnamäe
2 Elizaveta Rutkovskaja, Pärnu JK
2 Sandra Reivik, Tallinna FC Flora
1 Diana Aleksejeva, FC Ajax Lasnamäe
1 Alina Fitissova, FC Ajax Lasnamäe
1 Kätlin Jürgenson, Tallinna FC Flora
1 Vidri Mägiste, Tallinna FC Flora
1 Annaliis Strigin, SK 10 Premium
1 Merit Leppik, JK Tammeka
1 Anett Kadastu, Nõmme JK Kalju
1 Ketlin Saar, Pärnu JK
1 Ilona Kirst, Tallinna FC Flora

20.12.2011 08:52












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.