KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste A-klassi turniiri Experdi auhindadele võitis Tallinna FC Flora
Tänase teise turniirina toimus tütarlaste A-klassi turniir, kus osales 6 naiskonda. Mängiti üheringiline turniir ja võitja selgus kogutud punktide põhjal. Ühe mängu pikkuseks oli 10 minutit.

Esikohale tuli 13 punktiga Tallinna FC Flora, teine koht läks Nõmme JK Kaljule, järgnesid Viljandi JK Tulevik ja Tallinna FC Levadia. Viiendaks tuli Tartu SK 10 Premium, kuuendaks Lõuna-Läänemaa JK.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Kadre Päri Kaljust, parim väravavaht Gerli Israel ja resultatiivseim mängija Saron Läänmäe esindasid FC Florat. 

Mängud:
11:30 Tallinna FC Flora - SK 10 Premium  1:0 Saron Läänmäe
11:43 FC Levadia - Lõuna-Läänemaa JK  2:0 Ljubov Maksimova, Vlada Kubassova,
11:56 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik  1:0 Kadre Päri
12:09 Tallinna FC Flora - FC Levadia  2:0 Saron Läänmäe, Kelly Rosen
12:22 Lõuna-Läänemaa JK - Nõmme JK Kalju  0:5 Kadre Päri 2, Tuuli Pungas, Ragne Hindrimäe, Rage Hindrimäe
12:35 SK 10 Premium - Viljandi JK Tulevik  1:2 Geili Rehkli - Marge Puru, Triinu Toomsalu
12:48 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora  1:1 Kadre Päri - Liis Lepik
13:01 FC Levadia - SK 10 Premium  1:1 Vlada Kubassova - Kelly Suits
13:14 Viljandi JK Tulevik - Lõuna-Läänemaa JK  0:0
13:27 FC Levadia  - Nõmme JK Kalju  1:1 Vlada Kubassova - Ragne Hindrimäe
13:40 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik  2:0 Saron Läänmäe, Liis Lepik
13:53 SK 10 Premium - Lõuna-Läänemaa JK  3:0 Kelly Suits 2, Andra Kaasik 
14:06 Viljandi JK Tulevik - FC Levadia  2:0 Marge Puru 2
14:19 Lõuna-Läänemaa JK - Tallinna FC Flora  0:4 Saron Läänmäe 2, Liis Lepik, Kelly Rosen
14:32 Nõmme JK Kalju - SK 10 Premium  2:1 Kadre Päri, Ragne Hindrimäe - Geili Rehkli

Parim väravalööja: Saron Läänmäe, Tallinna FC Flora 
Parim väravavaht: Gerli Israel, Tallinna FC Flora 
Parim mängija: Kadre Päri, Nõmme JK Kalju

Paremusjärjestus:

I koht Tallinna FC Flora 13p: Gerli Israel, Kätlyn Ohtla, Birgit Allmere, Saron Läänmäe, Liis Lepik, Kelly Rosen, Mirell Luht, Merliin Vellend, Diana Siimson, Kärt Mere, Heddi Pruul.

II koht Nõmme JK Kalju 11p: Rage Hindrimäe, Ragne Hindrimäe, Gertrud Alatare, Tuuli Pungas, Saara-Merilin Ehman, Meline Sirkel, Kadre Päri, Teele Vilumets. 

III koht Viljandi JK Tulevik 7p: Triin Oper, Margret Talimaa, Kelli Ilisson, Tuuli Liesment, Teele Toomsalu, Triinu Toomsalu, Mari-Liis Rikkinen, Marge Puru, Laura Paas.

IV koht Tallinna FC Levadia 5p: Vlada Kubbasova, Aljona Skubi, Anu Mark, Eret Elen Viidakas, Jana Pipar, Evely Randma, Jekaterina Golubjova, Viktoria Viil, Elvina Boitsov, Jelena Drozdova, Olga Okintšits, Katrin Veerme, Mirell Soasepp, Ljubov Maksimova, Maria Krugljak.

V koht Tartu SK 10 Premium 4p: Alina Mihailova, Kelly Suits, Lisanne Koppel, Geili Rehkli, Agnes Siigur, Andra Kaasik, Teevi Toomsalu, Triin Vridolin, Mirjam Liblik. 

VI koht Lõuna-Läänemaa JK 1p: Kai Simpson, Karin Mänd, Maarja Jalakas, Liset Kuusik, Riina Kopti, Maria Mölder, Triin Roosileht, Agnes Maasing, Anni Ratas, Karmel Üksvärav.

Kõik väravalööjad:
5 Saron Läänmäe, Tallinna FC Flora
5 Kadre Päri, Nõmme JK Kalju
3 Vlada Kubassova, FC Levadia
3 Kelly Suits, SK 10 Premium
3 Marge Puru, Viljandi JK Tulevik
3 Liis Lepik, Tallinna FC Flora
3 Ragne Hindrimäe, Nõmme JK Kalju
2 Kelly Rosen, Tallinna FC Flora
2 Geili Rehkli, SK 10 Premium
1 Ljubov Maksimova, FC Levadia
1 Tuuli Pungas, Nõmme JK Kalju
1 Rage Hindrimäe, Nõmme JK Kalju
1 Triinu Toomsalu, Viljandi JK Tulevik
1 Andra Kaasik, SK 10 Premium
20.12.2011 09:40












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.