KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Teise turniiri võitis JK Tallinna Kalev Juunior
Täna õhtul mängisid IV liiga Esimesel turniiril Triobeti auhindadele 16 meeskonda, kes olid jagatud 4 alagruppi. Ühe mängu pikkuseks 12 minutit.

Nelja parema hulka pääsesid JK Tallinna Kalev Juunior, Võru JK II, Ambla Linnameeskond ja FC Otepää II. Finaalis võitis JK Tallinna Kalev Juunior Ambla Vallameeskonna 1:0. Kolmandaks tuli FC Otepää II.

Turniiri parim väravalööja ja väravavaht olid Robert Otto ja Silver Joa Kalevist, parim mängija aga Volodja Erdei Amblast.

Alagrupid:
A: 1. JK Tallinna Kalev Juunior 7p, SK Tääksi 4p, Läänemaa Jalgpalliklubi 3p, Nõmme JK Kalju III 2p
B: 1. Ambla Vallameeskond 7p, FC Haiba 4p, JK Jalgpallihaigla 3p, Tõrva FC Warrior 1p
C: 1. Võru JK II 6p, Saku Sporting 6p, Kristiine JK 4p, SK Tapa 1p
D: 1. FC Otepää II 7p, Lihula JK 4p, Viimsi FC Igiliikur 4p, FC Soccernet 1p

Alagrupimängud:
15:00 A SK Tääksi - JK Tallinna Kalev Juunior  0:1 Richard Küttis
15:15 A Nõmme JK Kalju III - Läänemaa Jalgpalliklubi  0:1 Martin Viilma
15:30 C Kristiine JK - Võru JK II  1:0 Kaupo Heinma
15:45 C Saku Sporting - SK Tapa  2:1 Andreas Solom 2 - Sergei Aniskin
16:00 A JK Tallinna Kalev Juunior - Läänemaa Jalgpalliklubi  1:0 Robert Otto
16:15 A SK Tääksi - Nõmme JK Kalju III  2:2 Rainer Kongas, Mart Vingissar - Azeez Ibisomi, Sander Talviste
16:30 C Võru JK II - SK Tapa  2:0 Keit Joakit, Vjatšeslav Vassilenko
16:45 C Kristiine JK - Saku Sporting  0:2 Andres Märso, Jaanus Kaiva
17:00 A Nõmme JK Kalju III - JK Tallinna Kalev Juunior  1:1 Karl Arulaid - Robert Otto
17:15 A Läänemaa Jalgpalliklubi - SK Tääksi  1:2 Martin Viilma - Kaido Kaljula, Rasmus Alles
17:30 C Saku Sporting - Võru JK II  0:1 Andrei Kiš
17:45 C SK Tapa - Kristiine JK  1:1 Andrei Demidjuk - Ingmar Sau
18:00 B FC Haiba - Ambla Vallameeskond  0:1 Taavi Neier
18:15 B Tõrva FC Warrior - JK Jalgpallihaigla  0:0
18:30 D FC Otepää II - FC Soccernet  1:1 Taavi Lassmann - Veiko Kampura
18:45 D Viimsi FC Igiliikur - Lihula JK 1:1 Andres Berens - Andro Aavik
19:00 B Ambla Vallameeskond - JK Jalgpallihaigla  0:0
19:15 B FC Haiba - Tõrva FC Warrior  1:0 Bert Jõeveer
19:30 D FC Soccernet - Lihula JK 2:4 Martin Laanus 2 - Madis Sibul 2, Andro Aavik, Rasmus Paulus 19:45 D FC Otepää II - Viimsi FC Igiliikur  2:1 Mihkel Kivimäe, Martin Raid - Märt Mere
20:00 B Tõrva FC Warrior - Ambla Vallameeskond  2:4 Oliver Suur, Juhan Kondike - Volodja Erdei 2, Urmas Raaper, Marko Kõiv
20:15 B JK Jalgpallihaigla - FC Haiba  1:1 Jaanus Rannit - Marko Narits
20:30 D Viimsi FC Igiliikur - FC Soccernet  2:0 Aleksandr Vassiljev, Arli Salm
20:45 D Lihula JK - FC Otepää II  0:1 Mihkel Kivimäe
Kohamängud:
21:00 A1 JK Tallinna Kalev Juunior - C1 Võru JK II  0:0, pen. 3:2
21:15 B1 Ambla Vallameeskond - D1 FC Otepää II  1:0 Margus Porkveli
21:30 III - IV koha mäng Võru JK II - FC Otepää II  2:2, pen. 2:3 Valeri Dobrovolski, Mart Saarnik - Andi Mark, Urmas Niklus
21:45 FINAAL JK Tallinna Kalev Juunior - Ambla Vallameeskond  1:0 Kenneth Tomingas

Parim väravalööja: Robert Otto, JK Tallinna Kalev Juunior
Parim väravavaht: Silver Joa, JK Tallinna Kalev Juunior
Parim mängija: Volodja Erdei, Ambla Vallameeskond

I koht JK Tallinna Kalev Juunior: Silver Joa, Karl Kangur, Tõnu Kalev, Sten Tammik, Ted Edward Õunap, Andreas Koit, Ander Aaviku, Rihard Küttis, Enrico Vahter, Innar Paal, Rasmus Sinivee, Kenneth Tomingas, Rain-Toomas Madisson, Robert Otto, Gert Heinala.

II koht Ambla Vallameeskond: Aeles Laul, Lenno Küttismaa, Aron Küttismaa, Margus Porkveli, Volodja Erdei, Marko Tammik, Jan-Are Nursi, Marko Kõiv, Taavi Neier, Mikk Tuisk, Urmas Raaper.

III koht FC Otepää II: Mihkel Teder, Martin Raid, Mihkel Kivimäe, Karl-Tõnis Laks, Lauri Raev, Taavi Lassmann, Ardi Mark, Urmas Niklus, Robi Männiste.

IV koht Võru JK II: Vjatšeslav Vassilenko, Kert Joakit, Mark Saarnik, Valeri Dobrovolski, Siim Lepp, Kristjan Kimmel, Raul Rebane, Averi Ots, Mattias Oja, Tanel Kilch, Riho Ruusamäe, Andrei Kiš, Rait Kooser.

Kõik väravalööjad:
2 Andreas Solom, Saku Sporting
2 Robert Otto, JK Tallinna Kalev Juunior
2 Martin Viilma, Läänemaa Jalgpalliklubi
2 Andro Aavik, Lihula JK
2 Martin Laanus, FC Soccernet
2 Madis Sibul, Lihula JK
2 Volodja Erdei, Ambla Vallameeskond
2 Mihkel Kivimäe, FC Otepää II
1 Rihard Küttis, JK Tallinna Kalev Juunior
1 Kaupo Heinma, Kristiine JK
1 Sergei Aniskin, SK Tapa
1 Rainer Kongas, SK Tääksi
1 Azeez Ibisomi, Nõmme JK Kalju III
1 Mart Vingissar, SK Tääksi
1 Sander Talviste, Nõmme JK Kalju III
1 Kert Joakit, Võru JK II
1 Vjatšeslav Vassilenko, Võru JK II
1 Andres Märso, Saku Sporting
1 Jaanus Kaiva, Saku Sporting
1 Karl Arulaid, Nõmme JK Kalju III
1 Kaido Kaljula, SK Tääksi
1 Rasmus Alles, SK Tääksi
1 Andrei Kiš, Võru JK II
1 Andrei Demidjuk, SK Tapa
1 Ingmar Sau, Kristiine JK
1 Taavi Neier, Ambla Vallameeskond
1 Veiko Kampura, FC Soccernet
1 Taavi Lassmann, FC Otepää II
1 Andres Berens, Viimsi FC Igiliikur
1 Bert Jõeveer, FC Haiba
1 Rasmus Paulus, Lihula JK
1 Martin Raid, FC Otepää II
1 Märt Mere, Viimsi FC Igiliikur
1 Oliver Suur, Tõrva FC Warrior
1 Urmas Raaper, Ambla Vallameeskond
1 Marko Kõiv, Ambla Vallameeskond
1 Juhan Kondike, Tõrva FC Warrior
1 Jaanus Rannit, JK Jalgpallihaigla
1 Marko Narits, FC Haiba
1 Aleksandr Vassiljev, Viimsi FC Igiliikur
1 Arli Salm, Viimsi FC Igiliikur
1 Margus Porkveli, Ambla Vallameeskond
1 Ardi Mark, FC Otepää II
1 Valeri Dobrovolski, Võru JK II
1 Urmas Niklus, FC Otepää II
1 Mark Saarnik, Võru JK II
1 Kenneth Tomingas, JK Tallinna Kalev Juunior


20.12.2011 14:33













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.