KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga Kolmanda turniiri võitis Tallinna JK Visadus
Kolmapäeva, 21. detsembri õhtul toimus III liiga Kolmas turniir. Osales 16 meeskonda, kes oli jagatud 4 alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudes turniiri võitja. Mängu pikkuseks oli 12 minutit. 

Finaalis alistas Tallinna JK Visadus Tabasalu JK II 1:0. Kolmandale kohale jõudis välja Märjamaa Kompanii. Turniiri parimaks mängijaks nimetati Raimo Leosk, parim väravalööja oli Vallo Goroško, mõlemad Visadusest. Parim väravavaht oli Tiit Kriiska Tabasalust.

Alagrupid:
A: 1. Tallinna JK Visadus 7p, Suure-Jaani United 5p, Trummi SK 4p, JK Loo 0p
B: 1. Märjamaa Kompanii 5p, Tallinna  FC Levadia III 5p, Navi Vutiselts 3p, Tallinna SK Mercury 2p
C: 1. FC Ühinenud Depood 7p, FCF Tallinna Ülikool 5p, Rapla JK Atli 4p, Tallinna FC Twister 0p
D: 1. Tabasalu JK II 7p, TÜ Fauna 6p, PSK Alexela 2p, FC Eston Villa 1p

Alagrupimängud:
15:00 A Trummi SK - JK Loo  2:1 Kristjan Lainjärv, Erko Kookla - Marcus Pruuli
15:15 A Tallinna JK Visadus - Suure-Jaani United  1:1 Vallo Goroško - Juhan Urbel
15:30 C FC Ühinenud Depood - FCF Tallinna Ülikool  2:2 Valeri Protsenko, Juri Gaidajenko - Kristjan Tüür 2
15:45 C Rapla JK Atli - Tallinna FC Twister 3:0 Veiko Mõtsnik, Raimo Saadi, Sander Niit
16:00 A JK Loo - Suure-Jaani United  2:3 Marcus Pruuli, Eerik Elenurm - Harri Kullassepp 2, Kaido Heinsalu
16:15 A Trummi SK - Tallinna JK Visadus  0:4 Vallo Goroško, Raimo Leosk, Esko Brandt, Silver Hang
16:30 C FCF Tallinna Ülikool - Tallinna FC Twister  2:0 Roman Minlibajev, Taavi Puuorg
16:45 C FC Ühinenud Depood - Rapla JK Atli  1:0 Ivan Tšistjakov
17:00 A Tallinna JK Visadus - JK Loo  3:0 Vallo Goroško, Raimo Leosk, Martin Gerndorf
17:15 A Suure-Jaani United - Trummi SK  1:1 Harri Kullassepp - Raimo Teesaar
17:30 C Rapla JK Atli - FCF Tallinna Ülikool  3:3 Mihkel Maltsar 2, Sander Niit - Mihkel-Matteus Luik, Martin Klasen, Roman Minlibajev
17:45 C Tallinna FC Twister - FC Ühinenud Depood  0:1 Grigori Šumilin
18:00 B Navi Vutiselts - Tallinna FC Levadia III  0:2 Mauri Levandi, Rasmus Raidla
18:15 B Tallinna SK Mercury - Märjamaa Kompanii  0:0
18:30 D PSK Alexela - FC Eston Villa  0:0
18:45 D TÜ Fauna - Tabasalu JK II  0:2 Timo Krumm, Risto Tämmo
19:00 B Tallinna FC Levadia III - Märjamaa Kompanii  1:1 Gregor Aru - Daniel Kosubenko
19:15 B Navi Vutiselts - Tallinna SK Mercury  3:1 Raul Juur, Eleri Jürisaar, ov. Hellart Ankipov - Sander Jenk
19:30 D FC Eston Villa - Tabasalu JK II  0:1 Pertti Laanemäe
19:45 D PSK Alexela - TÜ Fauna  0:1 Taavi Vaasma
20:00 B Tallinna SK Mercury - Tallinna FC Levadia III  1:1 Taavi Trasberg - Norman Põder
20:15 B Märjamaa Kompanii - Navi Vutiselts  5:0 Daniel Kosubenko 2, Kaupo Kautsik 2, Taavi Ainsaar
20:30 D TÜ Fauna - FC Eston Villa  2:1 Sander Jürjens, Karl-Kristjan Kivisto - Mati Pari
20:45 D Tabasalu JK II - PSK Alexela  0:0
Kohamängud:
21:00 A1 Tallinna JK Visadus - C1 FC Ühinenud Depood  2:1 Vallo Goroško, Silver Hang - Juri Gaidajenko
21:15 B1 Märjamaa Kompanii - D1 Tabasalu JK II  0:1 Timo Krumm
21:30 III - IV koha mäng FC Ühinenud Depood - Märjamaa Kompanii  1:1, pen. 2:3 Roman Brjuhhovetski - Kaupo Kantsik
21:45 FINAAL Tallinna JK Visadus - Tabasalu JK II  1:0 Vallo Goroško

I koht Tallinna JK Visadus - Urmas Kangur, Janer Gorohhov, Martin Gerndorf, Raimo Leosk, Vallo Goroško, Silver Hang, Priit Jalasto, Urmo Einard, Roman Karcha, Esko Brant, Margus Raag, Lauri London. Treener: Priit Simson

II koht Tabasalu JK II - Riho Pill, Lennart Lundve, Rivo Reinson, Risto Tämmo, Rene Peekmann, Tiit Kriiska, Rainer Sutt, Oliver Nääs, Martti Sten Merilai, Villy Kägo, Marek Lahne, Jüri Talu, Kent Männik, Timo Krumm, Gerd Tammist, Pertti Laanemäe, Rasmus Värk.

III koht Märjamaa Kompanii - Gert Remmel, Taavi Ainsaar, Jesper Puusepp, Oliver Raudnagel, Raul Laansoo, Alar Siiber, Kalev Kungla, Rainis Šahkna, Kaupo Kautsik, Daniel Kosubenko, Karl-Martin Marrandi, Revo Sirel, Aivar Metsmaa, Erki Müür.

Parim väravalööja: Vallo Goroško, Tallinna JK Visadus 
Parim väravavaht: Tiit Kriiska, Tabasalu JK II
Parim mängija: Raimo Leosk, Tallinna JK Visadus

Kõik väravalööjad:
5 Vallo Goroško, JK Visadus
3 Harri Kullassepp, Suure-Jaani
3 Daniel Kosubenko, Märjamaa Kompanii
3 Kaupo Kautsik, Märjamaa Kompanii
2 Kristjan Tüür, FCF Tallinna Ülikool
2 Marcus Pruuli, JK Loo
2 Raimo Leosk, JK Visadus
2 Roman Minlibajev, FCF Tallinna Ülikool
2 Mihkel Maltsar, Rapla JK Atli
2 Sander Niit, Rapla JK Atli
2 Juri Gaidajenko, FC Üh. Depood
2 Silver Hang, JK Visadus
2 Timo Krumm, Tabasalu JK II
1 Kristjan Lainjärv, SK Trummi
1 Erko Kookla, SK Trummi
1 Johan Urbel, Suure-Jaani
1 Valeri Protsenko, FC Üh. Depood
1 Veiko Mõtsnik, Rapla JK Atli
1 Raimo Saadi, Rapla JK Atli
1 Eerik Elenurm, JK Loo
1 Kaido Heinsalu, Suure-Jaani
1 Esko Brant, JK Visadus
1 Taavi Puuorg, FCF Tallinna Ülikool
1 Ivan Tšistjakov, FC Üh. Depood
1 Martin Gerndorf, JK Visadus
1 Raimo Teesaar, SK Trummi
1 Mihkel-Matteus Luik, FCF Tallinna Ülikool
1 Martin Klasen, FCF Tallinna Ülikool
1 Grigori Šumilin, FC Üh. Depood
1 Mauri Levandi, Levadia III
1 Rasmus Raidla, Levadia III
1 Risto Tämmo, Tabasalu JK II
1 Gregor Aru, Levadia III
1 Sander Jenk, SK Mercury
1 Raul Juur, Navi Vutiselts
1 Eleri Jürisaar, Navi Vutiselts
1 Pertti Laanemäe, Tabasalu JK II
1 Taavi Vaasma, TÜ Fauna
1 Norman Põder, Levadia III
1 Taavi Trasberg, SK Mercury
1 Taavi Ainsaar, Märjamaa Kompanii
1 Mati Pari, Eston Villa
1 Sander Jürjens, TÜ Fauna
1 Karl-Kristjan Kivisto, TÜ Fauna
1 Brjuhhovetski Roman, FC Üh. Depood
OV Hellart Ankipov, SK Mercury
21.12.2011 14:08













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.