KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga teise turniiri Ramirendi auhindadele võitis EMÜ SK
Täna õhtul toimus III liiga Teine turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid kohamängudes turniiri võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Finaalis alistas EMÜ SK FC Štrommi 2:1. Kolmandaks tuli Valga FC Warrior II. Turniiri parimaks mängijaks valiti Karli Krigulson EMÜ SK-st. Võitjate hulgast oli ka parim väravavaht Ermo Ojaste. Parima väravalööja au läks jagamisele Štrommi mängijate Viktor Tolbuzovi ja Pavel Rubeli vahel.

Alagrupid:
A: 1. Valga FC Warrior II 7p, JK Tondi 4p, Kärdla Linnameeskond 3p, FC Balteco 3p
B: 1. Tallinna LiVal Sport 5p, JK Baltika Keskerakond 5p, Viljandi JK Tulevik II 5p, Pärnu FC Metropool 0p
C: 1. EMÜ SK 9p, FC Tabivere 4p, JK Kaitseliit Kalev II 4p, Saaremaa JK 0p
D: 1. FC Štrommi 9p, FC Hell Hunt 6p, FCF Järva-Jaani SK 3p, FC Kose 0p

Alagrupimängud:
15:00 A JK Tondi - Valga FC Warrior II  1:1
15:15 A FC Balteco - Kärdla Linnameeskond  0:3
15:30 C FC Tabivere - Saaremaa JK  2:0
15:45 C JK Kaitseliit Kalev II - EMÜ SK  0:1
16:00 A Valga FC Warrior II - Kärdla Linnameeskond  3:0
16:15 A JK Tondi - FC Balteco  0:1
16:30 C Saaremaa JK - EMÜ SK  1:2
16:45 C FC Tabivere - JK Kaitseliit Kalev II  0:0
17:00 A FC Balteco - Valga FC Warrior II  1:2
17:15 A Kärdla Linnameeskond - JK Tondi  0:2
17:30 C JK Kaitseliit Kalev II - Saaremaa JK  2:1
17:45 C EMÜ SK - FC Tabivere  2:1
18:00 B Tallinna LiVal Sport - Pärnu FC Metropool  4:0
18:15 B Viljandi JK Tulevik II - JK Baltika Keskerakond  1:1
18:30 D FC Štrommi - FCF Järva-Jaani SK  3:1
18:45 D FC Kose - FC Hell Hunt  2:3
19:00 B Pärnu FC Metropool - JK Baltika Keskerakond  0:3
19:15 B Tallinna LiVal Sport - Viljandi JK Tulevik II  2:2
19:30 D FCF Järva-Jaani SK - FC Hell Hunt  1:2
19:45 D FC Štrommi - FC Kose  6:4
20:00 B Viljandi JK Tulevik II - Pärnu FC Metropool  3:0
20:15 B JK Baltika Keskerakond - Tallinna LiVal Sport  1:1
20:30 D FC Kose - FCF Järva-Jaani SK  1:2
20:45 D FC Hell Hunt - FC Štrommi  2:3
Kohamängud:
21:00 A1 Valga FC Warrior II - C1 EMÜ SK  0:0, pen. 2:3
21:15 B1 Tallinna LiVal Sport - D1 FC Štrommi  1:2
21:30 III - IV koha mäng Valga FC Warrior II - Tallinna LiVal Sport  2:1
21:45 FINAAL EMÜ SK - FC Štrommi  2:1

I koht EMÜ SK - Mirko Elmik, Vahur Raigna, Siim Remmelgas, Karli Krigulson, Timur Semjonov, Martti Muttik, Gevin Kalm, Mihkel Mikheim, Joosep Raudsepp, Andres Nõmme, Tarvo Metsavas, Märt Mägi, Ermo Ojaste, Tanel Karu.

II koht FC Štrommi - Eduard Usikov, Viktor Tolbuzov, Aleksandr Boronenkov, Pavel Rubel, Vadim Bestšastnoi, E. Andreev, Sergei Krupa, Artjom Kalinin, Maksim Solomin, Igor Podoljan. Treener: Sergei Žakin

III koht Valga FC Warrior II - Andrei Kangro, Raiko Valk, Marek Naal, Mark Ivanov, Dmitri Andreitšuk, Giorgi Kurdgelia, Gergey Luketša, Martin Uusimaa, Ivo Malm, Sergei Pikaljon, Sergei Voovitsenko, Armans Ladcis, Viktor Haljaste.

Parim väravalööja: Viktor Tolbuzov ja Pavel Rubel, FC Štrommi 
Parim väravavaht: Ermo Ojaste, EMÜ SK 
Parim mängija: Karli Krigulson, EMÜ SK  

Kõik väravalööjad:
6 Pavel Rubel, FC Štrommi
6 Viktor Tolbuzov, FC Štrommi
4 Marek Naal, Warrior
4 Leonid Bondartšuk, LiVal Sport
4 Karli Krigulson, EMÜ SK
3 Mihkel Heinaste, FC Hell Hunt
3 Ilja Ivlev, JK Baltika Keskerakond
3 Aron Kristjan Kovru, Viljandi Tulevik
2 Tõnis Koppel, Kärdla Linnameeskond
2 Madis Rebane, FC Tabivere
2 Mart Nael, Balteco
2 Mihkel Mikheim, EMÜ SK
2 Eduard Kuiv, LiVal Sport
2 Mark Kolosov, LiVal Sport
2 Sven-August Tomson, FC Kose
2 Joonas Jaanovits, FC Kose
2 Rando Polberg, FC Hell Hunt
2 Giorgi Kurdgelia, Warrior
1 Ilja Žigalov, JK Tondi
1 Steven Linkov, Kärdla Linnameeskond
1 Mark Ivanov, Warrior
1 Laur Vatsfeld, Saaremaa JK
1 Vitali Ivahnenko, JK Tondi
1 Igor Serednjak, JK Tondi
1 Eerik Heinpalu, Kaitseliit Kalev
1 Indrek Palm, Kaitseliit Kalev
1 Martin Bukin, Saaremaa JK
1 Even Aruoja, FC Tabivere
1 Juri Katšan, JK Baltika Keskerakond
1 Artjom Kalinin, FC Štrommi
1 Taavi Idavain, FCF Järva-Jaani
1 Roman Agruzov, JK Baltika Keskerakond
1 Maario Laansoo, Viljandi Tulevik
1 Raiko Mutle, Viljandi Tulevik
1 Andres Aunap, FC Hell Hunt
1 Arto Saar, FCF Järva-Jaani
1 Ott Arumeel, FC Hell Hunt
1 Maksim Solomin, FC Štrommi
1 Siim Suurkask, FC Kose
1 Aleksandr Boronenkov, FC Štrommi
1 Aivo Stern, Viljandi Tulevik
1 Sten Tomson, FC Kose
1 Raido Vespere, FCF Järva-Jaani
1 Marko Mitt, FCF Järva-Jaani
1 Alo Pähn, LiVal Sport
1 Raiko Valk, Warrior
1 Mikko Elmik, EMÜ SK
ov. Vadim Bestšastnoi, FC Štrommi
22.12.2011 14:25













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.