KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga Esimese turniiri Ramirendi auhindadele võitis FC Otepää
Reede, 23. detsembri õhtul oli Kalevi Spordihall III liiga Esimese turniiri päralt. Osalenud 16 meeskonda olid jällegi jagatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid kohamängudes turniiri võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esikoha võitis FC Otepää, kes alistas finaalis Võru JK 2:1. Kolmandaks tuli JK Welco Elekter. Resultatiivseim mängija oli otepäälane Norbert Hurt. Parim väravavaht oli Lauri Särak Welco Elektrist ja parim mängija Ott Meerits FC Otepäält.

Alagrupid:
A: 1. JK Welco Elekter 9p, Kehtna FC Flora 4p, Kuusalu JK Rada 3p, Kiviõli Tamme Auto II 1p
B: 1. Eesti Koondis 9p, JK Tallinna Kalev III 6p, Põlva FC Lootos 3p, Raasiku FC Joker 1993 0p
C: 1. Võru SK 7p, Kernu JK Kadakas 4p, JK RGR Airon 2p, Koeru SK 2p
D: 1. FC Otepää 7p, Rakvere JK Tarvas II 6p, Tallinna JK Piraaja 4p, Saaremaa JK aameraaS 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Kuusalu JK Rada - Kiviõli Tamme Auto II  2:1 Joonas Kröönström, Tauno Pajula - Jevgeni Afonin
15:15 A JK Welco Elekter - Kehtna FC Flora  1:0 Eldar Rassulov
15:30 C Võru SK - Kernu JK Kadakas  2:1 Kristo Rämson, Priit Bahmatšov - Toomas Tohver
15:45 C Koeru SK - JK RGR Airon  1:1 Marion Adusoo - Artjom Kolkin
16:00 A Kiviõli Tamme Auto II - Kehtna FC Flora  1:1 Andrei Moskalov - Tanel Oeselg
16:15 A Kuusalu JK Rada - JK Welco Elekter  0:2 Vadim Samulin, Laur Nurme
16:30 C Kernu JK Kadakas - JK RGR Airon  1:0  Raigo Abel
16:45 C Võru SK - Koeru SK  2:0 Jüri Artemkin 2
17:00 A JK Welco Elekter - Kiviõli Tamme Auto II  2:1 Mikk Valtna 2 - Ari Gorjanov
17:15 A Kehtna FC Flora - Kuusalu JK Rada  4:0 Tanel Oeselg 2, Siim Linamäe, Teet Kallaste
17:30 C Koeru SK - Kernu JK Kadakas  2:2 Silver Kruusalu, Marion Adusoo - Artur Nüüd 2
17:45 C JK RGR Airon - Võru SK  2:2 Oleg Sarantšin, ov. - Jüri Artemkin, Kristo Rämson
18:00 B JK Tallinna Kalev III - Eesti Koondis  0:1 Kauri Siim
18:15 B Raasiku FC Joker 1993 - Põlva FC Lootos  1:2 Rando Randjõe - Marek Puik, Andre Kõiv
18:30 D Rakvere JK Tarvas II - FC Otepää  0:1 Norbert Hurt
18:45 D Saaremaa JK aameraaS - Tallinna JK Piraaja  0:2 Kristjan Loorits, Leo Kuuse
19:00 B Eesti Koondis - Põlva FC Lootos  4:1 Tõnis Kalde 2, Alari Lell, Dmitri Skiperski - Andre Kukk
19:15 B JK Tallinna Kalev III - Raasiku FC Joker 1993 2:1 Priit Pästlane, Risto Kivisikk - Priit Betlem
19:30 D FC Otepää - Tallinna JK Piraaja  0:0
19:45 D Rakvere JK Tarvas II - Saaremaa JK aameraaS  3:0 Mikk Mehike, Mihkel Lõhe, Mart Kiis
20:00 B Raasiku FC Joker 1993 - Eesti Koondis  1:3 Vaikko Eggert - Alari Lell, Marko Arge, Jan Õun
20:15 B Põlva FC Lootos JK - Tallinna Kalev III  0:2 Aleksei Savitski, Risto Kivisikk
20:30 D Saaremaa JK aameraaS - FC Otepää  2:4 Tõnis Azarov, Janek Meet - Norbert Hurt, Ott Meerits, Indrek Koser, Jaak Prints
20:45 D Tallinna JK Piraaja - Rakvere JK Tarvas II  0:1 Kristo Remmelgas
Kohamängud:
21:00 A1 JK Welco Elekter - C1 Võru JK  0:1 Jüri Artemkin
21:15 B1 Eesti Koondis - D1 FC Otepää  2:4 Dmitri Skiperski 2 - Norbert Hurt 2, Ott Meerits, Rainer Laes
21:30 III - IV koha mäng JK Welco Elekter - Eesti Koondis  4:3 Priit Raamat, Veiko Eliste, Vadim Samulin, Mikk Valtna - Jan Õun 3 
21:45 FINAAL FC Otepää - Võru JK  2:1 Norbert Hurt, Ott Meerits - Priit Bahmatšov

I koht: FC Otepää
II koht: Võru JK
III koht: JK Welco Elekter

Parim väravalööja: Norbert Hurt, FC Otepää
Parim väravavaht: Lauri Särak, JK Welco Elekter
Parim mängija: Ott Meerits, FC Otepää   

Kõik väravalööjad:
5 Norbert Hurt, FC Otepää
4 Dmitri Skiperski, Eesti Koondis
4 Jan Õun, Eesti Koondis
4 Jüri Artemkin, JK VÕRU
3 Tanel Oeselg, Kehtna FCF
3 Mikk Valtna, Tartu Welco Elekter
3 Ott Meerits, FC Otepää
2 Marion Adusoo, KOERU SK
2 Artur Nüüd, JK Kernu Kadakas
2 Kristo Rämson, JK VÕRU
2 Tõnis Kalde, Eesti Koondis
2 Risto Kivisikk, JK Tallinna Kalev III
2 Priit Bahmatšov, JK VÕRU
2 Vadim Samulin, Tartu Welco Elekter
1 Joonas Kröönström, Kuusalu JK RADA
1 Tauno Pajula, Kuusalu JK RADA
1 Jevgeni Afonin, Kiviõli Tamme-Auto II
1 Eldor Rassulov, Tartu Welgo Elekter
1 Toomas Tohver, JK Kernu Kadakas
1 Artjom Kolkin, JK RGR AIRON
1 Andrei Moskaljov, Kiviõli Tamme-Auto II
1 Laur Nurme, Tartu Welco Elekter
1 Raigo Abel, JK Kernu Kadakas
1 Ari Gorjainov, Kiviõli Tamme-Auto II
1 Siim Linamäe, Kehtna FCF
1 Teet Kallaste, Kehtna FCF
1 Silver Kruusaru, KOERU SK
1 Oleg Sarantšin, JK RGR AIRON
1 Kauri Siim, Eesti Koondis
1 Marek Puik, Põlva FC Lootos
1 Rando Randjõe, Raasiku FC Joker
1 Andre Kõiv, Põlva FC Lootos
1 Kristjan Loorits, Tallinna JK Piraaja
1 Leo Kuuse, Tallinna JK Piraaja
1 Alari Lell, Eesti Koondis
1 Andre Kukk, Põlva FC Lootos
1 Priit Pästlane, JK Tallinna Kalev III
1 Priit Betlem, Raasiku FC Joker
1 Mikk Mehike, Rakvere JK Tarvas II
1 Mihkel Lõhe, Rakvere JK Tarvas II
1 Mart Kiis, Rakvere JK Tarvas II
1 Marko Arge, Eesti Koondis
1 Vaiko Eggert, Raasiku FC Joker
1 Aleksei Savitski, JK Tallinna Kalev III
1 Tõnis Azarov, Saaremaa JK aameraaS
1 Indrek Koser, FC Otepää
1 Jaak Prints, FC Otepää
1 Janek Meet, Saaremaa JK aameraaS
1 Kristo Remmelgas, Rakvere JK Tarvas II
1 Rainar Laes, FC Otepää
1 Priit Raamat, Tartu Welco Elekter
1 Veiko Seliste, Tartu Welco Elekter

23.12.2011 13:30












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.