KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga Esimese turniiri Tallink Hotels auhindadele võitis Rakvere JK Tarvas
Täna õhtul selgitasid parema Teise liiga Esimesel turniiril osalenud 16 meeskonda. Kohamängudele nelja parema hulka jõudsid Rakvere JK Tarvas, Tallinna JK Dünamo, Tartu FC HaServ ja Kohtla-Järve JK Alko.

Finaalis Rakvere Tarvase ja HaServi vahel väravaid ei löödud, penaltiseerias jäi peale Tarvas 3:2. Kolmandale kohale tuli Tallinna JK Dünamo. Turniiri parimaks mängijaks nimetasti Joonas Ljaš Rakverest, parim väravavaht oli Sergei Serdjuk HaServist ja parim väravalööja Maksim Ristimägi Alkost.

Alagrupid:
A: 1. Rakvere JK Tarvas 7p, Viljandi JK Tulevik 4p, Sörve JK 4p, FC M.C.Tallinn 1p
B: 1. Tartu FC HaServ 9p, Jõhvi JK Orbiit 4p, JK Tallinna Kalev II 2p, HÜJK Emmaste 1p
C: 1. Tallinna JK Dünamo 7p, Paide Kumake 5p, Nõmme JK Kalju II 4p, JK Luunja 0p
D: 1. Kohtla-Järve JK Alko 7p, Tartu JK Tammeka II 6p, FC Infonet II 4p, FC Nõmme United 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Rakvere JK Tarvas - FC M.C.Tallinn  1:1 Jaanus Kaasik - Vitalis Mališauskas
15:15 A Viljandi JK Tulevik - Sörve JK  2:2 Rasmus Luhakooder, Karel Kübar - Pelle Pohlak, Theodor Kaljo
15:30 C Nõmme JK Kalju II - Tallinna JK Dünamo  1:3 Roland Samberk - Emil Gusseinov 2, Anatoli Bozko
15:45 C Paide Kumake - JK Luunja  1:0 Rauno Kööp
16:00 A FC M.C.Tallinn - Sörve JK  0:3 Pelle Pohlak, Mario Pruul, Margus Rajaver
16:15 A Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik  3:0 Alari Aunapuu, Reijo Kuusik, Tarmo Rebane
16:30 C Tallinna JK Dünamo - JK Luunja  1:0 Ruslan Jagudin
16:45 C Nõmme JK Kalju II - Paide Kumake  3:3 Ranner Pak, Gerth Kaas, Rauno Nõmmiko - Priit Raal, Keio Oja, Markus Mats Lellsaar
17:00 A Viljandi JK Tulevik - FC M.C.Tallinn  5:2 Martin Normann 2, Karel Kübar, Sander Loigo, Indrek Ilves - Aleksandr Borodinov, Vitalis Mališauskas
17:15 A Sörve JK - Rakvere JK Tarvas  0:5 Tarmo Rebane, Siim Rannamäe, Elar Tovstik, Joonas Ljaš, Henri Hang
17:30 C Paide Kumake - Tallinna JK Dünamo  0:0
17:45 C JK Luunja - Nõmme JK Kalju II  0:2 Roland Ramberk, Silvestr Belozjorov
18:00 B Tartu FC HaServ - HÜJK Emmaste  2:1 Olari Perlin, Aleksandr Pruttšenko - Janar Tükk
18:15 B Jõhvi JK Orbiit - JK Tallinna Kalev II  1:1 Artur Makarov - Kristjan Rõivassepp
18:30 D Tartu JK Tammeka II - FC Nõmme United  1:0 Chris Anderson
18:45 D Kohtla-Järve JK Alko - FC Infonet II  2:2 Maksim Ristimägi 2 - Artur Vladõntšenko, Maksim Novikov
19:00 B HÜJK Emmaste - JK Tallinna Kalev II  0:0
19:15 B Tartu FC HaServ - Jõhvi JK Orbiit  3:1 Olari Perlin, Sergei Starovoitov, ov. Vladislav Smolin - Aleksandr Uvarov
19:30 D FC Nõmme United - FC Infonet II  0:3 Evgeni Ginzburg 2, Konstantin Televinov
19:45 D Tartu JK Tammeka II - Kohtla-Järve JK Alko  0:2 Maksim Ristimägi 2
20:00 B Jõhvi JK Orbiit - HÜJK Emmaste  2:1 Kirill Kurenko, ov. Ergo Reinvald - Priit Raamat
20:15 B JK Tallinna Kalev II - Tartu FC HaServ  0:2 Aleksei Derjabin, Roman Daniljuk
20:30 D Kohtla-Järve JK Alko - FC Nõmme United  1:0 Maksim Ristimägi
20:45 D FC Infonet II - Tartu JK Tammeka II  0:2 Meelis Meisalu, Hardi Vilt
Kohamängud:
21:00 A1 Rakvere JK Tarvas - C1 Tallinna JK Dünamo  4:1 Tarmo Rebane, Joonas Ljaš, Alari Aunapuu, Jaanus Kaasik - Ruslan Jagudin
21:15 B1 Tartu FC HaServ - D1 Kohtla-Järve JK Alko  2:0 Aleksei Mamontov, Tanel Joosep
21:30 III - IV koha mäng Tallinna JK Dünamo - Kohtla-Järve JK Alko  2:1 Maksim Karpov, ov. Maksim Pozjabin - Grigori Tipukin
21:45 FINAAL Rakvere JK Tarvas - Tartu FC HaServ  0:0, pen. 3:2

I koht: Rakvere JK Tarvas
II koht: Tartu FC HaServ
III koht: Tallinna JK Dünamo

Parim väravalööja: Maksim Ristimägi, K-Järve JK Alko
Parim väravavaht: Sergei Serdjuk, Tartu FC HaServ
Parim mängija: Joonas Ljaš, Rakvere JK Tarvas

Kõik väravalööjad:
5 Ristimägi, Maksim  JK Alko
3 Rebane, Tarmo  JK Tarvas
2 Pohlak, Pelle  JK Sörve
2 Gusseinov, Emil  JK Dünamo
2 Malisauskas, Vitalis  M.C. Tallinn
2 Kübar, Karel  Viljandi JK Tulevik
2 Normann, Martin  Viljandi JK Tulevik
2 Samberk, Roland  JK Kalju II
2 Perlin, Olari  HaServ
2 Ginzburg, Evgeni  Infonet II
2 Kaasik, Jaanus  JK Tarvas
2 Jagudin, Ruslan  JK Dünamo
2 Ljaš, Joonas  JK Tarvas
2 Aunapuu, Alari  JK Tarvas
1 Luhakooder, Rasmus  Viljandi JK Tulevik
1 Kaljo, Theodor  JK Sörve
1 Bozko, Anatoli  JK Dünamo
1 Kööp, Rauno  Paide Kumake
1 Pruul, Mario  JK Sörve
1 Rajaver, Margus  JK Sörve
1 Kuusik, Reijo  JK Tarvas
1 Raal, Priit  Paide Kumake
1 Pak, Ranner  JK Kalju II
1 Kaas, Gerth  JK Kalju II
1 Oja, Keio Paide  Kumake
1 Nõmmiko, Rauno  JK Kalju II
1 Lellsaar, Markus Mats  Paide Kumake
1 Loigo, Sander  Viljandi JK Tulevik
1 Ilves, Indrek  Viljandi JK Tulevik
1 Borodinov, Aleksandr  M.C. Tallinn
1 Rannamäe, Siim  JK Tarvas
1 Tovstik, Elar  JK Tarvas
1 Hang, Henri  JK Tarvas
1 Belozjorov, Silvestr  JK Kalju II
1 Tükk, Janar  HÜJK Emmaste
1 Pruttšenko, Aleksandr  HaServ
1 Makarov, Artur  Orbiit
1 Rõivassepp, Kristjan  Kalev II
1 Anderson, Chris  Tammeka II
1 Vladõntšenko, Artur  Infonet II
1 Novikov, Maksim  Infonet II
1 Starovoitov, Sergei  HaServ
1 Uvarov, Aleksandr  Orbiit
1 Televinov, Konstantin  Infonet II
1 Kurenko, Kirill  Orbiit
1 Raamat, Priit  HÜJK Emmaste
1 Derjabin, Aleksei  HaServ
1 Daniljuk, Roman  HaServ
1 Meisalu, Meelis  Tammeka II
1 Vilt, Hardi  Tammeka II
1 Mamontov, Aleksei  HaServ
1 Joosep, Tanel  HaServ
1 Tipukin, Grigori  JK Alko
1 Karpov, Maksim  JK Dünamo 
ov Smolin, Vladislav  Orbiit
ov Reinvald, Ergo  HÜJK Emmaste
ov Pozjabin, Maksim  JK Alko
27.12.2011 13:14












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.