KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 klassi võistkondade turniiri võitis Tallinna FC Levadia II
Neljapäeva hommikul toimus D2 meeskondade turniir. Osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid kohamängudes turniiri võitja.

Finaalis võitis Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Flora 1:0. Kolmanda koha mängus alistas FC Infonet II Tartu JK Tammeka II 3:2. Turniiri parimaks mängijaks nimetati Otto-Robert Lipp FC Florast, parimaks väravavahiks Vitali Šved FC Infonetist. Resultatiivseim mängija oli Igor Andrejev FC Levadia II-st.

Alagrupid:
A: 1. Tallinna FC Flora 9p, JK Kotkad 6p, FC Infonet I 3p, TJK Legion IG 0p
B: 1. Tallinna FC Levadia II 7p, Saku Sporting 4p, Lütseum 3p, JK Tallinna Kalev 1p
C: 1. Tartu JK Tammeka II 7p, Nõmme JK Kalju 6p, Tallinna FC Levadia I 2p, Pärnu JK 1p
D: 1. FC Infonet II 9p, JK Tammeka I 6p, FC Kuressaare 3p, FC Ajax Lasnamäe 0p

Alagrupimängud:
08:00 A TJK Legion IG - JK Kotkad  2:3
08:15 B FC Levadia II - Lütseum  2:2
08:30 C FC Levadia I - Nõmme JK Kalju  0:1
08:45 D FC Ajax Lasnamäe - FC Infonet II  0:4
09:00 A Tallinna FC Flora - FC Infonet I  1:0
09:15 B Saku Sporting - JK Tallinna Kalev  2:1
09:30 C JK Tammeka II - Pärnu JK  1:0
09:45 D FC Infonet II - JK Tammeka I  2:0
10:00 A JK Kotkad - FC Infonet I  2:0
10:15 B Saku Sporting - FC Levadia II  1:5
10:30 C Nõmme JK Kalju - Pärnu JK  3:1
10:45 D FC Kuressaare - FC Ajax Lasnamäe  4:0
11:00 A TJK Legion IG - Tallinna FC Flora  0:1
11:15 B JK Tallinna Kalev - Lütseum  0:0
11:30 C FC Levadia I - JK Tammeka II  1:1
11:45 D JK Tammeka I - FC Kuressaare  1:0
12:00 A Tallinna FC Flora - JK Kotkad  2:0
12:15 B Lütseum - Saku Sporting  0:0
12:30 C JK Tammeka II - Nõmme JK Kalju  1:0
12:45 D JK Tammeka I - FC Ajax Lasnamäe  7:0
13:00 A FC Infonet I - TJK Legion IG  2:0
13:15 B FC Levadia II - JK Tallinna Kalev  2:0
13:30 C Pärnu JK - FC Levadia I  3:3
13:45 D FC Kuressaare - FC Infonet II  0:1
Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Flora - C1 Tartu JK Tammeka II  1:0
14:15 B1 Tallinna FC Levadia II - D1 FC Infonet II  1:0
14:30 III - IV koha mäng Tartu JK Tammeka II - FC Infonet II  2:3
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia II  0:1

I koht: Tallinna FC Levadia II
II koht: Tallinna FC FC Flora
III koht: Tallinna FC Infonet II

Parim väravalööja: Igor Andrejev, FC Levadia II  
Parim väravavaht: Vitali Šved, FC Infonet II
Parim mängija: Otto-Robert Lipp, FC Flora

Kõik väravalööjad:
5 Igor Andrejev FC Levadia II
3 Renee Püvi JK Tammeka I
3 Sander Künnapuu JK Tammeka I
3 Artjom Ostrovski Infonet II
3 Oskar Põldmaa JK Tammeka II
2 Nikita Grankin Infonet II
2 Karl Konrad Valtin Nõmme JK Kalju
2 Rode Robert Tedrema Nõmme JK Kalju
2 Rasmus Saar FC Kuressaare
2 Otto-Robert Lipp FC Flora Tallinn
2 Nikita Savin FC Levadia II
2  Ruslan Kolesnikov FC Levadia I
2 Nikita Makarov Infonet II
2 Marcus Must FC Flora Tallinn
2 Karl Karlson PJK-2000
2 Edgar Krõžanovski FC Levadia II
2 Nikita Kashenko Infonet II
2 Aleksei Jetskalo FC Levadia II
1 Maksim Serhovets Lütseum
1 Vadim Hõppe Lütseum
1 Tanel Neubauer JK Kotkad
1 Oliver Rass JK Kotkad
1 Raiko Tolli JK Kotkad
1 Aleksander Jänes JK Kotkad
1 Dmitri Paranin TJK Legion
1 Jon Allar Velt Saku Sporting
1 Raimond Eino Saku Sporting
1 Kaspar Kasemaa JK Tallinna Kalev
1 Ilja Makarašev Infonet II
1 Mark-Rene Väljas JK Kotkad
1 Tanel Neubauer JK Kotkad
1 Raul Arestegui FC Levadia II
1 Artti Tõrv Saku Sporting
1 Kevin Vahter FC Kuressaare
1 Saimon Moondu FC Kuressaare
1 Taavi Pärt Tammaru JK Tammeka II
1 Ben Nõukas FC Flora Tallinn
1 Robert Paju JK Tammeka II
1 Rode Raja JK Tammeka I
1 Hardi Häelme JK Tammeka I
1 Artjom Sell Infonet I
1 Nikita Solomatov Infonet I
1 Timo Kund PJK-2000
1 Sergei Paništšev FC Levadia II
ov Edvard Sedlinski Levadia I
29.12.2011 08:21













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.