KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Meistriliiga turniiri võitis JK Sillamäe Kalev
Aastalõputurniir 2011 viimasel, Meistriliiga turniiril võidutses JK Sillamäe Kalev. Pikka aega tipus trooninud FC Viljandi pidi leppima teise kohaga. Kolmandaks tõusis lõpuks Tallinna FC Levadia.

Järgnesid Nõmme JK Kalju, Tallinna FC Flora, Paide Linnameeskond, Tartu JK Tammeka, Narva JK Trans, Lasnamäe FC Ajax ja FC Kuressaare.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Tanel Melts Nõmme JK Kaljust, parim väravavaht oli Siim-Sten Palm FC Viljandist ning parim väravalööja Nikita Andreev Tallinna FC Levadiast.

Reede, 30. detsember - II mängupäev

V vooru viimased mängud
15:00 Narva JK Trans - Paide linnameeskond  2:1 
Väravad: 2:46 Aleksandr Petuhhov, 11:32 Kirill Nesterov - 10:00 Krister-Kaspar Rannamaa
15:20 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax  0:1 
Värav: 3:39 Miroslav Rõškevitš
Pärast viiendat vooru juhib turniiri endiselt FC Viljandi 12 punktiga, järgnevad FC Levadia ja JK Sillamäe Kalev 10 punktiga. Vooru lõpetuseks tuli selline tulemus, et Ajax võitis Kaljut 1:0. Saalis ikka juhtub ühtteist.

VI voor
15:40 FC Viljandi - FC Kuressaare  2:0 
Väravad: 1:39 Jaan Leimann, 16:20 Elvis Liivamägi
16:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev  1:2 
Väravad: 5:50 Vladislav Kisseljov - 13:35 Maksim Paponov, 14:26 Igor Aleksandrov
16:20 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  1:2 
Väravad: 12:28 Nikita Andreev - 1:32 Mikk Laas, 5:59 Kaarel Kiidron
16:40 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax  0:2 
Väravad: 1:56 Vladimir Gerassimov, 8:48 Aleksandr Starodub
17:00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju  2:4 
Väravad: 1:34 Tiit Tikenberg, 2:18 Tengiz Eteria - 6:38 Kristen Viikmäel, 7:19 Tanel Melts, 8:38 Damiano Quintieri, 9:21 Ken Kallaste
Liider ei jäta midagi juhuse hooleks, 6. vooru alustas FC Viljandi järjekordse võiduga ja jõudis 15 kogutud punktini! Sillamäe sai kirja 13 punkti ja omab samuti reaalseid esikohavõimalusi. Kolmas on Levadia 10 punktiga. Ajax on nüüdseks aga võitnud Kaljut, Florat ja viigistanud Transiga!

VII voor
17:20 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare  1:1 
Väravad: 2:48 Kaarel Kallandi - 1:26 Kristen Mere
17:40 Lasnamäe FC Ajax - JK Sillamäe Kalev  0:1 
Värav: 10:27 Sergei Vihrov
18:00 Paide linnameeskond - FC Viljandi  2:1 
Väravad: 6:31 Tambet Anso, 13:15 Lauri Varendi - 10.04 Marten Mütt
18:20 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia  0:2 
Väravad: 0:18 Nikita Andreev, 15:04 Aleksandr Kulinitš
18:40 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans  1:1 
Väravad: 9:52 Tarmo Neemelo - 15:04 Aleksandr Petuhhov
7. vooru järel vahetus liider, Sillamäe Kalev alistas Ajaxi ja asus 16 punktiga tabelijuhiks, sest järgmises mängus kaotas FC Viljandi Paidele 1:2 ja omab endiselt 15 punkti. Levadia kerkis 13 punktile ja on endiselt kolmandal kohal. 

VIII voor
19:00 Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax  0:0 
Väravad: -
19:20 FC Kuressaare - Paide linnameeskond  0:0 
Väravad: -
19:40 JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi  3:0 
Väravad: 5:45, 15:45 Vladislav Ivanov, 14:34 Aleksandr Volodin
20:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora  3:3 
Väravad: 1:41 Stanislav Kitto, 9:45 Stanislav Pihodskis, 15:02 Erik Grigorjev - 3:43 Rauno Alliku, 4:58 Eron Krillo, 16:15 Karl-Eerik Luigend
20:20 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  1:2 
Väravad: 14:06 Andreas Raudsepp - 8:22 Damiano Quintieri, 16:54 Ken Kallaste
Selgus selleaastase turniiri võitjameeskond, kelleks sai JK Sillamäe Kalev.

IX voor
20:40 FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax  1:3 
Väravad: 16:10 Endrik Jäger - 3.59 Šahriar Abdullajev, 6:00 Vladislav Tšurilkin, 14:48 Šamil Mussajev
21:00 FC Viljandi - Tartu JK Tammeka  0:1 
Värav: 8:05 Mikk Laas
21:20 Paide linnameeskond - JK Sillamäe Kalev  2:1 
Väravad: 6:33 Tiit Tikenberg, 12:40 Ats Sillaste - 1:05 Maksim Paponov
21:40 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia  3:3 
Väravad: 12:11 Aleksandr Petuhhov, 15:52 Erik Grigorjev, 16:40 Lumbadh Salinu - 0:08 Trevor Elhi, 10:38 Artjom Artjunin, 11:38 Marek Kaljumäe
22:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  3:1
Väravad: 0:06 Karl-Eerik Luigend, 7:06, 16:34 Aleksei Belov - 16:45 Juri Jevdokimov

Turniiri paremusjärjestus:
1. JK Sillamäe Kalev    9  6 1 2  13:6   19
2. FC Viljandi          9  5 0 4  12:9   15
3. Tallinna FC Levadia  9  4 2 3  14:11  14
4. Nõmme JK Kalju       9  4 1 4  16:14  13
5. Tallinna FC Flora    9  3 3 3  10:11  12
6. Paide Linnameeskond  9  3 3 3  12:12  12
7. Tartu JK Tammeka     9  3 3 3   9:11  12
8. Narva JK Trans       9  2 5 2  17:15  11
9. Lasnamäe FC Ajax     9  3 2 4   8:11  11
10.FC Kuressaare        9  0 4 5   6:17   4

Kõik väravalööjad:
5 Nikita Andreev, FC Levadia
4 Tanel Melts, JK Kalju
4 Tarmo Neemelo, JK Kalju
4 Damiano Quintieri, JK Kalju
4 Aleksandr Petuhhov, JK Trans
3 Igor Dudarev, JK Sillamäe Kalev
3 Kirill Nesterov, Narva JK Trans
3 Jaan Leimann, FC Viljandi
3 Kristen Mere, FC Kuressaare
3 Šahrijar Abdulajev, FC Ajax
3 Mikk Laas, JK Tammeka
3 Maksim Paponov, JK Sillamäe Kalev
3 Erik Grigorjev, JK Trans
2 Rasmus Munskind, FC Viljandi
2 Heiko Tamm, JK Tammeka
2 Elvis Liivamägi, FC Viljandi
2 Tengiz Eteria, Paide Linnameeskond
2 Lauri Varendi, Paide Linnameeskond
2 Aleksandr Volodin, JK Sillamäe Kalev
2 Vladislav Ivanov, JK Sillamäe Kalev
2 Stanislav Kitto, Narva JK Trans
2 Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia
2 Ken Kallaste, JK Kalju
2 Tiit Tikenberg, Paide Linnameeskond
2 Trevor Elhi, FC Levadia
2 Karl-Eerik Luigend, FC Flora
2 Aleksei Belov, FC Flora
1 Sander Sinilaid, FC Viljandi
1 Ott Ottis, FC Viljandi
1 Andrei Veis, Paide Linnameeskond
1 Raido Reinsalu, FC Kuressaare
1 Markus Jürgenson, Tallinna Fc Flora
1 Andre Frolov, Tallinna FC Flora
1 Bert Klemmer, FC Viljandi
1 Sami-Sander Kivi, FC Kuressaare
1 Andre Mägi, Paide Linnameeskond
1 Ervin Kõll, Paide Linnameeskond
1 Aleksandr Kulik, JK Trans
1 Siim Tenno, JK Tammeka
1 Vitaly Kutuzov, JK Trans
1 Erkki Junolainen, FC Viljandi
1 Marko Sonn, JK Tammeka
1 Janar Toomet, FC Levadia
1 Igor Morozov, FC Levadia
1 Meelis Peitre, FC Flora
1 Sander Laht, FC Flora
1 Kaspar Rannamaa, Paide Linnameeskond
1 Miroslav Rõškevitš, FC Ajax
1 Vladislav Kiseljov, JK Trans
1 Igor Aleksandrov, JK Sillamäe Kalev
1 Kaarel Kiidron, JK Tammeka
1 Vladimir Gerasimov, FC Ajax
1 Aleksandr Starodub, FC Ajax
1 Kristen Viikmäe, JK Kalju
1 Sergei Vihrov, JK Sillamäe Kalev
1 Tambet Anso, Paide Linnameeskond
1 Marten Mütt, FC Viljandi
1 Aleksandr Kulinitš, FC Levadia
1 Rauno Alliku, FC Flora
1 Eron Krillo, FC Flora
1 Stanislav Pihodskis, JK Trans
1 Šamil Mussajev, FC Ajax
1 Endrik Jäger, FC Kuressaare
1 Ats Sillaste, Paide Linnameeskond
1 Artjom Artjunin, FC Levadia
1 Marek Kaljumäe, FC Levadia
1 Lumbadh Salinu, JK Trans
1 Jüri Jevdokimov, JK Kalju

Meeskondade koosseisud:

Tallinna FC Flora
: 1-Mait Toom; 4-Aleksei Jahhimovitš; 13-Karl Mööl; 5-Meelis Peitre; 16-Markus Jürgenson; 11/15-Karl-Erik Luigend; 10/25-Andre Frolov; 18/30-Eron Krillo; 3/34-Aleksei Belov; 6/22-Kaarel Torop; 8-Johannes Kukebal; 17/26-Märten Pajunurm; 19/31-Andre Ilves; 12/21-Roman Dmitrijev; 2-Nikita Baranov; 9-Rauno Alliku; 14-Hannes Anier; 20/33-Sander Laht.

Nõmme JK Kalju: 69-Kert Kütt; 15-Juri Jevdokimov; 14-Ken Kallaste; 99-Tarmo Neemelo; 11-Kristen Vikmäe; 18-Sergei Terehhov; 6-Denis Vnukov; 4-Alain Garcia Gutierrez; 3-Marco Bianchi; 7-Eino Puri; 12-Martin Tšegodajev; 16-Tanel Melts; 13-Christian Kõrtsmik; 8-Allan Arruda; 10-Lobo Baruch; 9-Damiano Quintieri; 5-Alo Bärengrub.

Narva JK Trans: 1-Georgi Tšižov; 5-Sergei Kazakov; 14-Erik Grigorjev; 22-Vitaly Kutuzov; 15-Stanislav Kitto; 9-Vitali Gusev (ei mängi kaasa); 17-Aleksei Kuplov; 2-Aleksandr Ivanov; 12-Stanislav Pihodskis; 3-Dmitri Plukatis; 13-Dmitri Borisov; 18-Dmitri Meditskis; 4-Igor Ovsjannikov; 20-Aleksandr Petuhhov; 10-Vladislav Kiseljov; 11-Aleksandr Dronov; 21-Lumbadh Salinu; 7-Kirill Nesterov; 19-Aleksandr Kulik.

Tallinna FC Levadia: 3-Artjom Artjunin; 4-Igor Morozov; 6-Martin Ustaal; 9-Artur Rättel; 11-Nikita Andreev; 15-Janar Toomet; 17-Maksim Podholjuzin; 19-Aleksandr Kulinitš; 21-Markus Holst; 23-Marek Kaljumäe; 25-Trevor Elhi; 27-Andreas Raudsepp; 2-Ola Lennart Hagberg; 28-Igor Subbotin; 7-Stefan Järv; 30-Priit Pikker; 24-Taavi Laurits.

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev; 16-Mihhail Kolesnikov; 17-Sergei Vihrov; 18-Roman Nesterovski; 25-Romans Gladilins; 22-Tanel Tamberg: 9-Maksim Paponov; 27-Pavel Aleksejev; 12-Igor Dudarev; 2-Alexey Cherkasov; 13-Igor Aleksandrov; 14-Aleksandr Volkov; 11-Stanislav Andrejev; 3-Aleksandr Volodin; 10-Vladislav Ivanov; 8-Artjom Dmitrijev.

Paide Linnameeskond: 24/19-Kaspar Rannamaa; 8-Ervin Kõll; 16-Janno Roosimets; 13-Andre Mägi; 9-Lauri Ellram; 12-Andrei Veis; 7-Rauno Kald; 10-Tiit Tikenberg; 20/77-Alen Stepanjan; 6-Lauri Varendi; 3-Carl Tubarik; 1-Rauno Uusküla; 11-Tenqiz Eteria; 17-Eerik Reinsoo; 23-Janek Kalda; 18-Ats Sillaste; 21-Allar Toom; 4-Tambet Anso.

Tartu JK Tammeka: 31-Ats Kutter; 33-Andrus Lukjanov; 22-Ando Hausenberg; 14-Georgi Ivanov; 5-Kaspar Kaldoja; 10-Kaarel Kallandi; 3-Kaarel Kiidron; 17-Mikk Laas; 7-Siim Tenno; 23-Siim Valtna; 6-Jürgen Lorenz; 8-Simo Tenno; 77-Rauno Tutk; 32/9-Heiko Tamm; 11-Marko Sonn.

FC Viljandi: 1-Alan Ventsel; 12-Siim Palm; 5-Kaarel Karlimäe; 6-Mihkel Gull; 4-Joel Indermitte; 17-Sander Karu; 77-Silver Lätt; 10-Mikk Metsa (ei mängi kaasa); 11-Elton Brauer; 15-Elvis Liivamägi; 45-Rasmus Munskind; 7-Jaan Leimann; 18-Sander Lepik; 16-Ott Ottis; 8-Sander Sinilaid; 22-Marten Mütt; 23-Bert Klemmer; 21-Erkki Junolainen.

FC Kuressaare: 1-Aiko Orgla; 12-Riido Reiman; 26-Sami-Sander Kivi; 13-Rauno Reiman; 23-Amor Luup; 25-Sander Viira; 39-Elari Valmas; 11-Laurits Randmann; 14-Endrik Jäger; 5-Thorwald-Eirik Kaljo; 7-Algis Kelder; 2-Raido Reinsalu; 8-Greger Könninge; 10-Albert Anissimov; 19-Tauno Laja; 15-Kristen Mere.

Lasnamäe FC Ajax: 16-Aleksander Boldõrev; 15-Jevgeni Romanov; 91-Vladimir Gerasimov; 10-Sergei Tasso; 2-Deniss Kovtun; 22-Dzmitry Papichyts; 9-Šahriar Abdullajev; 3-Aleksandr Kirpu; 4-Evgeni Kirpu; 19-Samil Mussajev; 11-Aleksandr Starodub; 37-Vitali Mihhasev; 17-Miroslav Rõškevits; 18-Vladislav Tšurilkin; 1-Maksim Mamutov.

30.12.2011 20:46













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.