KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Esimene turniir lõppes Reimi JK võiduga

Triobeti Aastalõputurniiri teise mängupäeva lõpetasid IV liiga Esimesel turniiril osalenud 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaalidesse pääses iga alagrupi võitja. Ühe mängu pikkus oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis võitis Viimsi MRJK JK Suema Cargobusi ja teises Taebla JK FC Haiba võrdse tulemusega 1:0. Kolmandaks tuli lõpuks FC Haiba 1:0 võiduga JK Suema Cargobusi üle, esikohamängus alistas aga Viimsi MRJK Taebla JK 2:0.

Alagrupid:
A: 1. Viimsi MRJK 9, FC Hansa United 4, Kristiine JK 3, Pirita JK Reliikvia 1
B: 1. Taebla JK 6, Võru JK II 4, FC Kiiu 4, Tõrva FC Warrior 3
C: 1. JK Suema Cargobus 7, Viimsi FC Igiliikur 7, Ambla Vallameeskond 3, Kärdla LM Dagöplast 0
D: 1. FC Haiba 7, SK Imavere Forss 7, FC Lelle 3, FC Soccernet 0

Alagrupimängud
15:00 A Kristiine JK - Viimsi MRJK  0:1
15:15 A Pirita JK Reliikvia - FC Hansa United  1:1
15:30 C Ambla Vallameeskond - Kärdla LM Dagöplast  2:0
15:45 C Viimsi FC Igiliikur - JK Suema Cargobus  1:1
16:00 A Viimsi MRJK - FC Hansa United  3:1
16:15 A Kristiine JK - Pirita JK Reliikvia  3:0
16:30 C Kärdla LM Dagöplast - JK Suema Cargobus  0:1
16:45 C Ambla Vallameeskond - Viimsi FC Igiliikur  0:1
17:00 A Pirita JK Reliikvia - Viimsi MRJK  0:3
17:15 A FC Hansa United - Kristiine JK  3:0
17:30 C Viimsi FC Igiliikur - Kärdla LM Dagöplast  1:0
17:45 C JK Suema Cargobus - Ambla Vallameeskond  3:0
18:00 B Tõrva FC Warrior - FC Kiiu  0:2
18:15 B Taebla JK - Võru JK II  1:3
18:30 D FC Haiba - FC Soccernet  5:2
18:45 D SK Imavere Forss - FC Lelle  3:2
19:00 B FC Kiiu - Võru JK II  0:0
19:15 B Tõrva FC Warrior - Taebla JK  1:2
19:30 D FC Soccernet - FC Lelle  1:2
19:45 D FC Haiba - SK Imavere Forss  3:3
20:00 B Taebla JK - FC Kiiu  1:0
20:15 B Võru JK II - Tõrva FC Warrior  1:2
20:30 D SK Imavere Forss - FC Soccernet  4:1
20:45 D FC Lelle - FC Haiba  1:5
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Viimsi MRJK - JK Suema Cargobus  1:0
21:15 B1 - D1 Taebla JK - FC Haiba  1:0
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng FC Haiba - JK Suema Cargobus  1:0
21:45 FINAAL Viimsi MRJK - Taebla JK  2:0

I koht: Viimsi MRJK - Martin Kaalma, Enn Toomas Veikesaar, Karl Normak, Ivo Lehtmets, Karl Erik Lõhmus, Silver Mägi, Andri Kaljumäe, Ken Marten Tammeveski, Martin Reim, Karl Kane, Kristjan Lääne, Ivari Rebane, Mark Piliste, Karl Sõerde.
 
II koht: Taebla JK - Kristjan Koppel, Kert Lillemets, Tanel Kruuspan, Targo Kruuspan, Taago Kruuspan, Tarvi Kruuspan, Marek Tapper, Ken Sinkevicius, Marek Korpe, Kenno Vaatmaa.
 
III koht: FC Haiba - Kristjan Jägel, Priit Zoova, Markko Kivi, Kristen Viikmäe, Margus Tammsaar, Rene Spitz, Silver Palu, Siim Palu, Allan Saarma, Timo Paltsep, Alar Tõugjas, Jako Känd.  

Parim väravalööja: Priit Zoova (FC Haiba)
Parim väravavaht: Alar Tõugjas (FC Haiba)
Parim mängija: Ken Marten Tammeveski (Viimsi MRJK)

Kõik väravalööjad:
5 Priit Zoova FC Haiba
4 Kristen Viikmäe FC Haiba
3 Ken Marten Tammeveski Viimsi MRJK
2 Reio Sinka FC Hansa United
2 Taavi Viik Viimsi FC Igiliikur
2 Evert Einroos JK Suema Cargobus
2 Jüri Lipsik JK Suema Cargobus
2 Kert Joakit Võru JK II
2 Kert Lillemets Taebla JK
2 Lauri Kipper FC Soccernet
2 Allan Einamaa FC Lelle
2 Mikk Pärt FC Lelle
2 Heins Vallimägi FC Soccernet
2 Kristjan Hõbemägi SK Imavere Forss
2 Oliver Suur Tõrva FC Warrior
2 Ken Sinkevicius Taebla JK
2 Martin Reim Viimsi MRJK
1 Rasmus Sinivee JK Suema Cargobus
1 Kardo Kutan Pirita JK Reliikvia
1 Ruslan Tihhomirov FC Hansa United
1 Urmas Raaper Ambla Vallameeskond
1 Volodja Erdei Ambla Vallameeskond
1 Mark Piliste Viimsi MRJK
1 Ivari Rebane Viimsi MRJK
1 Silver Mägi Viimsi MRJK
1 Markus Seppam FC Hansa United
1 Hendrik Põldoja Kristiine JK
1 Atsushi Kurosawa Kristiine JK
1 Tanel Tomson Kristiine JK
1 Märt Mere Viimsi FC Igiliikur
1 Karl Sõerde Viimsi MRJK
1 Margus Reinaru FC Hansa United
1 Karl Kuuseoja FC Kiiu
1 Lauri Sigur FC Kiiu
1 Mattias Oja Võru JK II
1 Markko Kivi FC Haiba
1 Kristjan Jägel FC Haiba
1 Siim Imsi SK Imavere Forss
1 Marek Tapper Taebla JK
1 Martin Ellram SK Imavere Forss
1 Siim Palu FC Haiba
1 Risto Liiv SK Imavere Forss
1 Siim Lepp Võru JK II
1 Karl Hansson Tõrva FC Warrior
1 Alar Arula SK Imavere Forss
1 Jaanus Kirilov SK Imavere Forss
1 Roland Kulli FC Lelle
1 Timo Paltsep FC Haiba
ov Ott Madisson FC Lelle
ov Martin Maltsar FC Lelle
ov Margus Tammsaar FC Haiba
ov Tõnis Lõhmus FC Soccernet
ov Rasmus Sinivee JK Suema Cargobus

18.12.2012 20:22













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.