KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
B klassi turniiri võitis FC Levadia

Täna hommikul toimunud B-klassi turniiril osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis alistas Nõmme United turniiri üllataja JK Vasalemma 2:0, teises oli FC Levadia mängujärgsete penaltide järel üle Tartu JK Tammeka esinduskoosseisust.

Ka finaalis ei selgitanud normaalaeg võitjat, pärast penaltiseeriat pälvis esikoha FC Levadia, teiseks jäi Nõmme United, kolmandaks tuli JK Vasalemma.

Alagrupid
A: 1. Nõmme United 9, Tallinna FC Flora II 6, TJK Legion 3, Haapsalu FC Flora 0
B: 1. FC Levadia 7, Põltsamaa/Jõgeva LM 7, JK Tallinna Kalev 3, Saku Sporting
C: 1. JK Vasalemma 7, JK Tammeka II 4, FC Valga Warrior 3p, Tallinna FC Flora I 3
D: 1. JK Tammeka I 9, JK Viljandi Tulevik 2, Puuma Jalgpallikool 2, Võru JK 2

Alagrupimängud
08:00 A TJK Legion - Tallinna FC Flora II  0:1
08:15 B JK Tallinna Kalev - FC Levadia  0:4
08:30 C JK Vasalemma - Tallinna FC Flora I  2:0
08:45 D Puuma Jalgpallikool - JK Tammeka I  0:3
09:00 A Nõmme United - Haapsalu FC Flora  3:0
09:15 B Põltsamaa/Jõgeva LM - Saku Sporting  3:1
09:30 C JK Tammeka II - FC Valga Warrior  4:0
09:45 D JK Viljandi Tulevik - Võru JK  0:0
10:00 A Nõmme United - TJK Legion  3:0
10:15 B FC Levadia - Põltsamaa/Jõgeva LM  0:0
10:30 C Tallinna FC Flora I - JK Tammeka II  2:1
10:45 D JK Tammeka I - JK Viljandi Tulevik  3:0
11:00 A Haapsalu FC Flora - Tallinna FC Flora II  1:8
11:15 B Saku Sporting - JK Tallinna Kalev  0:2
11:30 C FC Valga Warrior - JK Vasalemma  0:3
11:45 D Võru JK - Puuma Jalgpallikool  1:1
12:00 A Tallinna FC Flora II - Nõmme United  0:2
12:15 B Põltsamaa/Jõgeva LM - JK Tallinna Kalev  2:1
12:30 C JK Tammeka II - JK Vasalemma  0:0
12:45 D JK Viljandi Tulevik - Puuma Jalgpallikool  1:1
13:00 A TJK Legion - Haapsalu FC Flora  4:1
13:15 B FC Levadia - Saku Sporting  5:1
13:30 C Tallinna FC Flora I - FC Valga Warrior  2:3
13:45 D JK Tammeka I - Võru JK 7:0
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Nõmme United - JK Vasalemma  2:0
14:15 B1 - D1 FC Levadia - Tartu JK Tammeka I  0:0, pen. 4:3
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng JK Vasalemma - Tartu JK Tammeka I  2:1
14:45 FINAAL FC Levadia - Nõmme United  1:1, pen. 4:3

I koht: FC Levadia - Heinola Henry, Kotli Silver, Kaldoja Braien, Altnurme Uku, Adler Janar, Koppel Herman, Aksiim Oskar, Makarov Valeri, Niilop Marten, Koljal Kert, Koljal Kardo, Väljas Ralf, Käit Mattias, Prunn Kristjan, Saar Marken, Tsvetkov Vladislav

II koht: FC Nõmme United - Kert Krusel, Taavi Martoja, Henrik Kummer, Jan Kokla, Randin Rande, Mark Oliver Roosnupp, Marcus Suurväli, Andre-Martin Ilves, Kennet Kukk, Andre Saareli, Johan Tõugjas, Harli Õun, Robert Matthias Mägi, Tanel Tarro

III koht: JK Vasalemma - Gorlov Aleksandre, Rabkov Mark, Sui Dmitri, Zamašnoi Nikita, Smirnov Aleksei, Vaiknurme Arvi, Mihhailov Valeri, Džumadil Alger, Rabkov Jevgeni, Ivanov Jevgeni, Iljn Dmitri, Borovikov Vitali, Smirnov Dmitri, Gontšarov Martin, Raig Karl-Indrek, Adamtau Aimar, Koslov Jaan

Parim väravalööja: Mark Oliver Roosnupp, Nõmme United
Parim väravavaht: Karl Johan Pechter, Tammeka I
Parim mängija: Mattias Käit, FC Levadia

Kõik väravalööjad:

6  Mark Oliver Roosnupp Nõmme United
6  Rasmus Tauts Tammeka I
5  Morrone Martino Flora II
5  Karu Sven Tammeka I
5  Džumadil Alger Vasalemma
4  Käit Mattias Levadia
2  Zevakin Andrei Põltsamaa/Jõgeva LM
2  Kaasik Kristofer Tammeka II
2  Riiberg Herol Flora I
2  Alizade Azad Flora II
2  Martoja Taavi Nõmme United
2  Salf Martin Haapsalu FCF
2  Vähi Taavi Sven Warrior
1  Kotli Silver Levadia
1  Pruun Kristjan Levadia
1  Rabkov Mark Vasalemma
1  Kukk Kennet Nõmme United
1  Parkala Margo Põltsamaa/Jõgeva LM
1  Puström Bernhard Saku Sporting
1  Miller Martin Tammeka II
1  Mõttus Erki Tammeka II
1  Ilves Andre-Martin Nõmme United
1  Ehrenberg Jan-Erik Tammeka II
1  Naaber Paul Tammeka I
1  Purru Frederik Flora II
1  Jürgenson Kristjan Flora II
1  Purru Kristjan Kalev
1  Parts Kairo Kalev
1  Tšvertko Vladimir Puuma
1  Taaber Margus Võru
1  Lepp Andro Põltsamaa/Jõgeva LM
1  Hanson Janek Kalev
1  Parkala Targo Põltsamaa/Jõgeva LM
1  Reimaa Rihard Viljandi Tulevik
1  Helaja Šalva Puuma
1  Klemenok Sergei Legion
1  Borodin Stanislav Legion
1  Uvarov Anatoli Legion
1  Ivanov Aleksei Legion
1  Makarov Valeri Levadia
1  Kruuser Ken Saku Sporting
1  Niilop Marten Levadia
1  Koppel Herman Levadia
1  Väljas Ralf Levadia
1  Aaviste Jarmo Warrior
1  Oja Eerik Flora I
1  Kaasik Teet Flora I
1  Koskor Tristan Tammeka I
1  Rande Randin Nõmme United
1  Dmitri Sui Vasalemma
20.12.2012 08:48













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.