KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga Teise turniiri võitis FC Kose

Kolmanda liiga Teisel turniiril osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaalidesse pääsesid gruppide võitjad. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Poolfinaalides olid edukad FC Kose ja Tallinna FC Akhtamar, kes selgitasid omavahelises finaalis ka turniiri võitja, kelleks sai penaltiseeria järel FC Kose. Kolmandaks tuli EMÜ SK.

Alagrupid
A: 1. FC Kose 7, Võru JK 7, Navi Vutiselts 3, FC Hell Hunt 0
B: 1. Tallinna FC Akhtamar 7, FC Otepää 4, Tallinna JK Visadus 4, Suure-Jaani United 1
C: 1. EMÜ SK 7, SK Tääksi 5, Põlva FC Lootos 2, Tallinna FC Eston Villa 1
D: 1. FCF Järva-Jaani SK 5, Kehtna FC Flora 5, JK Kaitseliit Kalev II 5, Tallinna JK Piraaja 0

Alagrupimängud
15:00 A Võru JK - FC Kose  1:1
15:15 A Navi Vutiselts - FC Hell Hunt  1:0
15:30 C Põlva FC Lootos - SK Tääksi  2:2
15:45 C EMÜ SK - Tallinna FC Eston Villa  2:1
16:00 A FC Kose - FC Hell Hunt  6:1
16:15 A Võru JK - Navi Vutiselts  3:0
16:30 C SK Tääksi - Tallinna FC Eston Villa  3:2
16:45 C Põlva FC Lootos - EMÜ SK  0:1
17:00 A Navi Vutiselts - FC Kose  2:5
17:15 A FC Hell Hunt - Võru JK  0:3
17:30 C EMÜ SK - SK Tääksi  3:3
17:45 C Tallinna FC Eston Villa - Põlva FC Lootos  2:2
18:00 B Tallinna FC Akhtamar - Suure-Jaani United  2:0
18:15 B Tallinna JK Visadus - FC Otepää  0:1
18:30 D Kehtna FC Flora - Tallinna JK Piraaja  1:0
18:45 D JK Kaitseliit Kalev II - FCF Järva-Jaani SK  0:0
19:00 B Suure-Jaani United - FC Otepää  1:1
19:15 B Tallinna FC Akhtamar - Tallinna JK Visadus  1:1
19:30 D Tallinna JK Piraaja - FCF Järva-Jaani SK  0:2
19:45 D Kehtna FC Flora - JK Kaitseliit Kalev II  1:1
20:00 B Tallinna JK Visadus - Suure-Jaani United  2:1
20:15 B FC Otepää - Tallinna FC Akhtamar  0:2
20:30 D JK Kaitseliit Kalev II - Tallinna JK Piraaja  1:0
20:45 D FCF Järva-Jaani SK - Kehtna FC Flora  2:2
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 FC Kose - EMÜ SK  1:0
21:15 B1 - D1 Tallinna FC Akhtamar - FCF Järva-Jaani SK  3:0
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng EMÜ SK - FCF Järva-Jaani SK  2:1
21:45 FINAAL FC Kose - Tallinna FC Akhtamar  0:0, pen. 3:1

I koht: FC Kose - Sten Tomson, Lauri Mihkelson, Rene Aljas, Martin Bukin, Joonas Jaanovits, Kalle Mihkelson, Tõnis Tüli, Pelle Pohlak, Sven-August Tomson, Jarmo Niglos.

II koht: Tallinna FC Akhtamar - Batanov Vladimir, Gorbatov Vladimir, Grigorjev Dmitri, Brõtkin Juri, Šustrov Ilja, Slutski Eduard, Jagudin Ruslan, Korolenko Aleksei, Spiridonov Evgeny, Timošenko Mihhail, Vnukov Daniil, Larin Jevgeni.

III koht: EMÜ SK - Raido Kull, Martin Muttik, Andres Nõmme, Verner Priimäe, Mikko Elmik, Siim Remmelgas, Alari Kukk, Denis Serikov, Vadim Samulin, Timur Semjonov, Vahur Raigna, Viljar Arula, Märt Mägi.    

Parim väravalööja: Lauri Mihkelson (FC Kose)
Parim väravavaht: Raido Kull (EMÜ SK)
Parim mängija: Dmitri Grigorjev (FC Akhtamar)

Kõik väravalööjad:

3  Pohlak Pelle Kose
3  Mihkelson Lauri Kose
3  Artemkin Juri Võru JK
3  Alles Rasmus Tääksi
3  Grigorjev Dmitri Akhtamar
2  Matt Kristjan Eston Villa
2  Tomson Sven-August Kose
2  Bahmatšov Priit Võru JK
2  Elmik Mikko EMÜ
2  Altmäe Mihkel Eston Villa
2  Lassmann Taavi Otepää
2  Oeselg Tanel Kehtna FCF
2  Tomson Sten Kose
2  Gorbatov Vladimir Akhtamar
2  Arula Viljar EMÜ
1  Jaanovits Joonas Kose
1  Ansberg Marek Navi Vutiselts
1  Kaljula Kaido Tääksi
1  Orti Raigo Põlva Lootos
1  Tikas Ricki Tääksi
1  Nõmme Andres EMÜ
1  Kukk Alari EMÜ
1  Mihkelson Kalle Kose
1  Arumeel Ott Hell Hunt
1  Pilv Lauri Võru JK
1  Kunz Lauri Võru JK
1  Kalistratov Kristo Tääksi
1  Haugas Rando Tääksi
1  Aljas Rene Kose
1  Sutt Taavi Navi Vutiselts
1  Leies Kaspar Navi Vutiselts
1  Priimäe Verner EMÜ
1  Vingissar Mart Tääksi
1  Serikov Denis EMÜ
1  Kaldvee Tarvin Põlva Lootos
1  Listmann Erik Põlva Lootos
1  Larin Jevgeni Akhtamar
1  Reino Mihkel Kehtna FCF
1  Teppan Sergei Suure-Jaani Utd
1  Adusoo Marion Visadus
1  Remmelgas Siim Järva-Jaani FCF
1  Kõll Elgar Järva-Jaani FCF
1  Luks Priidik Kaitseliit Kalev II
1  Urbel Johan Suure-Jaani Utd
1  Jaakson Ants Visadus
1  Sillamaa Kaspar Visadus
1  Vnukov Daniil Akhtamar
1  Kuznetsov Anton Kaitseliit Kalev II
1  Põldmaa Priit Kehtna FCF
1  Idavain Taavi Järva-Jaani FCF
1  Pedius Siim Järva-Jaani FCF
1  Šustrov Ilja Akhtamar
1  Oja Marko Järva-Jaani FCF
ov   Juks Jürgen Põlva Lootos
ov   Aavasalu Taavi Tääksi



20.12.2012 20:19












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.