KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga Esimese turniiri võitis JK Tondi

Reede õhtupoolikul toimus III liiga Esimene turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega turniiri võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis alistas Saue JK Laagri Rapla JK Atli 1:0, teises JK Tondi penaltidega Tartu JK Welco Elektri. Finaalis lõi penalteid täpsemalt JK Tondi ja pälvis Saue JK Laagri ees esikoha. Kolmandaks tuli JK Welco Elekter.

Alagrupid
A: 1. Saue JK Laagri 9, Kiviõli Tamme Auto II 4, Kärdla Linnameeskond 2, Koeru JK 1
B: 1. Tartu JK Welco Elekter 7, Jõgeva SK Noorus-96 7, JK Loo 1, JK RGR-Airon 1
C: 1. Rapla JK Atli 6, Tallinna FC Štrommi 6, Lasnamäe FC Ajax II 4, Viljandi JK Tulevik II 1
D: 1. JK Tondi 9, JK Tallinna Kalev III 4, Pärnu FC Metropool 4, Saaremaa JK aameraaS 0

Alagrupimängud
15:00 A Saue JK Laagri - Kiviõli Tamme Auto II  2:1
15:15 A Kärdla Linnameeskond - Koeru JK  0:0
15:30 C Lasnamäe FC Ajax II - Rapla JK Atli  2:0
15:45 C Viljandi JK Tulevik II - Tallinna FC Štrommi  0:1
16:00 A Kiviõli Tamme Auto II - Koeru JK  2:0
16:15 A Saue JK Laagri - Kärdla Linnameeskond  3:0
16:30 C Rapla JK Atli - Tallinna FC Štrommi  2:1
16:45 C Lasnamäe FC Ajax II - Viljandi JK Tulevik II  1:1
17:00 A Kärdla Linnameeskond - Kiviõli Tamme Auto II  2:2
17:15 A Koeru JK - Saue JK Laagri  0:2
17:30 C Viljandi JK Tulevik II - Rapla JK Atli  1:4
17:45 C Tallinna FC Štrommi - Lasnamäe FC Ajax II  3:0
18:00 B Jõgeva SK Noorus-96 - JK RGR-Airon  1:0
18:15 B JK Loo - Tartu JK Welco Elekter  0:3
18:30 D Pärnu FC Metropool - Saaremaa JK aameraaS  2:0
18:45 D JK Tallinna Kalev III - JK Tondi  1:2
19:00 B JK RGR-Airon - Tartu JK Welco Elekter  2:3
19:15 B Jõgeva SK Noorus-96 - JK Loo  2:0
19:30 D Saaremaa JK aameraaS - JK Tondi  1:2
19:45 D Pärnu FC Metropool - JK Tallinna Kalev III  1:1
20:00 B JK Loo - JK RGR-Airon  0:0
20:15 B Tartu JK Welco Elekter - Jõgeva SK Noorus-96  1:1
20:30 D JK Tallinna Kalev III - Saaremaa JK aameraaS  3:0
20:45 D JK Tondi - Pärnu FC Metropool  1:0
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Saue JK Laagri - Rapla JK Atli  1:0
21:15 B1 - D1 Tartu JK Welco Elekter - JK Tondi  0:0, pen. 5:6
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng  JK Welco Elekter - Rapla JK Atli  3:1
21:45 FINAAL JK Tondi - Saue JK Laagri  0:0, pen. 3:1

I koht: JK Tondi - Aleksei Kulakovski, Viktor Tepljašin, Dmitri Židkov, Maksim Židkov, Vitali Ivahnenko, Aleksei Pologih, Vartan Dovlabekjan, Igor Serednjak, Vladimir Zahharov, Juri Korotkov, Anton Freiman, Roman Kolpakov, Aleksandr Embrich, Andrei Kossarev, Danil Pavljuchenko.

II koht: Saue JK Laagri - Ervin Sternfeld, Jaan Koit, Urmo Timusk, Erkki Liiv, Janar Pajo, Argo Alaväli, Roland Tammela, Kalmar Liiv, Mart Jõesaar, Henri Heinsalu, Lauri Esko, Kristjan Suurjärv, Reigo Vatsk, Jano Järvelaid, Ranon Kriisa.

III koht: Tartu JK Welco Elekter - Lauri Särak, Jura Avdonin, Timo Kuus, Veiko Seliste, Marten Kihho, Hans C. Maasikmäe, Villem Lõbu, Laur Nurme, Eldar Rassulov, Risko Majas, Werko Pihor, Jürgen Masing, Marti Pähn, Martin Raiste.

IV koht: Rapla JK Atli - Sander Kirs, Mihkel Maltsar, Oleg Glivenko, Egon Rinaldo, Teet Kallaste, Gert Voomets, Kert Soitu, Lauri Mõttus, Kaur Tuurma, Taavi Tüvist, Raimo Saadi, Sander Niit.

Parim väravalööja: Veiko Seliste (Tartu JK Welcko Elekter)
Parim väravavaht: Ervin Sternfeld (Saue JK Laagri)
Parim mängija: Teet Kallaste (Rapla JK Atli)

Kõik väravalööjad:

5  Veiko Seliste Tartu JK Welco Elekter
3  Sander Niit Rapla JK Atli
2  Andrei Moskaljov Kiviõli Tamme Auto II
2  Kristjan Suurjärv Saue JK Laagri
2  Jaan Koit Saue JK Laagri
2  Roman Andrejev Kiviõli Tamme Auto II
2  Sergei Dõmov Tallinna FC Štrommi
2  Aleksei Naariste JK Tallinna Kalev III
2  Janar Pajo Saue JK Laagri
2  Aleksandr Embrich JK Tondi
2  Teet Kallaste Rapla JK Atli
2  Juri Avdonin Tartu JK Welco Elekter
1  Maksim Židkov JK Tondi
1  Andrei Mjagkov Lasnamäe FC Ajax II
1  Konstantin Televinov Lasnamäe FC Ajax II
1  Erik Gornostajev Viljandi JK Tulevik II
1  Oleg Klivenko Rapla JK Atli
1  Tanel Olev Viljandi JK Tulevik II
1  Sergei Polišnin Lasnamäe FC Ajax II
1  Guido Kutser Kärdla Linnameeskond
1  Erik Šteinberg Kiviõli Tamme Auto II
1  Argo Alaväli Saue JK Laagri
1  Mart Jõesaar Saue JK Laagri
1  Aron-Kristjan Kovru Viljandi JK Tulevik II
1  Maksim Solomin Tallinna FC Štrommi
1  Viktor Tolbuzov Tallinna FC Štrommi
1  Mario Tikerberi Jõgeva SK Noorus-96
1  Ivo Kuter Pärnu FC Metropool
1  Toomas Pent Pärnu FC Metropool
1  Dmitri Židkov JK Tondi
1  Eldar Rassulov Tartu JK Welco Elekter
1  Anatoli Beregovski JK RGR-Airon
1  Nikolai Roop Jõgeva SK Noorus-96
1  Siim Tali Jõgeva SK Noorus-96
1  Vitali Ivahnenko JK Tondi
1  Reio Alt Saaremaa JK aameraaS
1  Priit Pästlane JK Tallinna Kalev III
1  Tiit Margus Pärnu FC Metropool
1  Eigo Loorius Jõgeva SK Noorus-96
1  Marti Pähn Tartu JK Welco Elekter
1  Kert Jõeäär JK Tallinna Kalev III
1  Garry Väiku JK Tallinna Kalev III
ov   Kiviõli Tamme Auto II
ov  Maxim Medvedev Tallinna FC Štrommi
ov  Aare Kiin JK Loo
21.12.2012 20:22













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.