KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kuup3 veteranide turniiri võitis Norma

Laupäeva hommikul toimus veteranide turniir Kuup3 auhindadele, kus osales 7 meeskonda, kuhu kuulusid üle 40 aasta vanused jalgpallurid. Meeskonnad olid jagatud kahte alagruppi, kohamängudele pääsesid mõlema alagrupi 2 paremat. Ühe mängu pikkus oli 10 minutit.

Turniiri võitis Tallinna Norma, järgnesid Lasnamäe Ajax ja Infonet.

Alagrupid
A: 1. Lasnamäe Ajax 3, 2. Tallinna Norma 3, Kohtla-Järve 3, JK Tallinna Kalev (loobus)
B: 1. Infonet 7, 2. FC Ühinenud Depood 5, Augur 4, Märjamaa Kompanii 0

Alagrupimängud
07:43 B Infonet - Augur  2:0
08:09 B Augur - FC Ühinenud Depood  1:1
08:22 A Lasnamäe Ajax - Tallinna Norma  0:1
08:35 B FC Ühinenud Depood - Infonet  0:0
08:48 A Tallinna Norma - Kohtla-Järve  1:2
09:01 B Märjamaa Kompanii - Infonet  0:3
09:27 B FC Ühinenud Depood - Märjamaa Kompanii  2:1
09:40 A Kohtla-Järve - Lasnamäe Ajax  0:2
09:53 B Augur - Märjamaa Kompanii  2:1
Poolfinaalid
10:06 A1 - B2 Lasnamäe Ajax - FC Ühinenud Depood  1:0 
10:19 B1 - A2 Infonet - Tallinna Norma  2:3
Kohamängud
10:32 III-IV koha mäng Infonet - FC Ühinenud Depood  1:0
10:45 FINAAL  Tallinna Norma - Lasnamäe FC Ajax  1:0

I koht: Tallinna Norma - Andrei Šapovalov, Enn Läänmäe, Viktor Passikuta, Fjodor Voronin, Andrei Borissov, Igor Koval, Andrei Kreida, Risto Sarapik, Aleksandr Žurkin, Vladimir Urjupin, Jüri Volkov, Sepo Vilderson, Andrei Belohvostov, Mihhail Martšenko, Oleg Ignatov, Nikolai Dolinenko, Jüri Garifulin.

II koht: Lasnamäe Ajax - Boris Dugan, Dmitri Pastuhov, Juri Grabtšuk, Vladislav Ivanov, Pavel Kazakov, Sergej Meškov, Andrej Pavlov, Igor Bratšuk.

III koht: FC Infonet - Sergei Markovitš, Oleg Andrejev, Igor Andrejev, Šandor Mandi, Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Eduard Vinogradov, Aleksei Kapustin.

Parim väravalööja: Andrei Borissov (Norma)
Parim väravavaht: Oleg Andrejev (Infonet)
Parim mängija: Sergei Bragin (Infonet)

Kõik väravalööjad:

4  Andrei Borissov Tallinna Norma
3  Sergei Bragin FC Infonet
2  Heigo Väljas SK Augur
1  Sergei Markovitš FC Infonet
1  Grigori Shumilin FC Ühinenud Depood
1  Martin Reim SK Augur
1  Enn Läänmäe Tallinna Norma
1  Sergei Melnikov Kohtla-Järve
1  Paul Kirsipuu Kohtla-Järve
1  Eduard Vinogradov FC Infonet
1  Valeri Protsenko FC Ühinenud Depood
1  Eduard Demidenko FC Ühinenud Depood
1  Erki Keskküla Märjamaa Kompanii
1  Boris Dugan Lasnamäe Ajax
1  Sergej Meškov Lasnamäe Ajax
1  Ralf Närep Märjamaa Kompanii
1  Andrei Pavlov Lasnamäe Ajax
1  Šandor Mandi FC Infonet
1  Fjodor Voronin Tallinna Norma
1  Igor Andrejev FC Infonet
             ov  Andrei Borissov Tallinna Norma



22.12.2012 08:41












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.