KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste II liiga ja Rahvaliiga turniiri võitis Kohtla-Järve FC Lootus

Pühapäeva  hommikupoolel toimunud naiste II liiga ja naiste Rahvaliiga ühise turniiri võitis Kohtla-Järve FC Lootus. Turniiril osales 11 naiskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Alagruppide 2 paremat pääsesid kohamängudele ja selgitasid turniiri võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 8 minutit.

Alagrupid
A: 1. Valga FC Warrior 8, 2. Tallinna FC Levadia II 7, Rakvere JK Tarvas 5, FC Infonet 4, Tartu JK Tammeka II 2
B: 1. FC Kuressaare 11, 2. K-Järve FC Lootus 11, JK Tallinna Kalev II 10, Viljandi JK Tulevik 5, FC Fauna Female 2, Paide Linnanaiskond 1

Alagrupimängud
08:30 A Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II  1:1
08:41 A Tartu JK Tammeka II - FC Infonet  0:2
08:52 B Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev II  0:2
09:03 B FC Fauna Female - Viljandi JK Tulevik  1:1
09:14 B K-Järve FC Lootus - FC Kuressaare  1:1
09:25 A Tallinna FC Levadia II - Valga FC Warrior  0:1
09:36 A FC Infonet - Rakvere JK Tarvas  0:1
09:47 B Viljandi JK Tulevik - K-Järve FC Lootus  0:0
09:58 B FC Kuressaare - Paide Linnameeskond  1:0
10:09 B JK Tallinna Kalev II - FC Fauna Female  2:0
10:20 A Valga FC Warrior - FC Infonet  0:0
10:31 A Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka II  0:0
10:42 B K-Järve FC Lootus - JK Tallinna Kalev II  1:0
10:53 B FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik  3:0
11:04 B Paide Linnameeskond - FC Fauna Female  0:0
11:15 A FC Infonet - Tallinna FC Levadia II  0:1
11:26 A Tartu JK Tammeka II - Valga FC Warrior  0:0
11:37 B FC Fauna Female - K-Järve FC Lootus  1:3
11:48 B JK Tallinna Kalev II - FC Kuressaare  0:0
11:59 B Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond  2:0
12:10 A Valga FC Warrior - Rakvere JK Tarvas  1:0
12:21 A Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka II  2:1
12:32 B K-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond  2:0
12:43 B FC Kuressaare - FC Fauna Female  2:0
12:54 B Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev II  0:1
Poolfinaalid
13:05 FC Warrior - FC Lootus  0:1 
13:16 FC Levadia II - FC Kuressaare  0:0, pen. 3:1
Kohamängud
13:27 III-IV koha mäng FC Kuressaare - FC Warrior 0:0, pen. 2:1
13:38 FINAAL K-Järve FC Lootus - FC Levadia II  1:0

I koht: Kohtla-Järve FC Lootus
II koht: Tallinna FC Levadia II
III koht: FC Kuressaare

Parim väravalööja: Nadežda Polkovnikova (FC Lootus)
Parim väravavaht: Katrin Veerme (FC Levadia II)
Parim mängija: Kateriin Pani (FC Kuressaare)

Kõik väravalööjad:

3  Nadežda Polkovnikova K.-Järve FC Lootus
2  Gerda Nelis FC Kuressaare
2  Anne Mari Pruul FC Kuressaare
2  Katrina Narusk JK Tallinna Kalev II
2  Marge Puru Viljandi JK Tulevik
2  Anu Hark FC Levadia II
2  Viktorija Draguntseva K.-Järve FC Lootus
2  Helen Elias Valga FC Warrior
2  Pille Plakk JK Tallinna Kalev II
1  Elin Madli Peets FC Fauna Female
1  Jelena Bulõnina FC Infonet
1  Kristina Matvejeva FC Infonet
1  Liisa Mere FC Kuressaare
1  Tatjana Zivatova FC Levadia II
1  Reesi Kuslap JK Tallinna Kalev II
1  Irina Snjatkovskaja K.-Järve FC Lootus
1  Carina Adolfsson Rakvere JK Tarvas
1  Birjo Rasmussen Rakvere JK Tarvas
1  Kadre Päri FC Levadia II
1  Tiina Tasa JK Tammeka II
1  Darja Karhanina K.-Järve FC Lootus
1  Kateriin Pani FC Kuressaare
1  Anastassia Leppelja K.-Järve FC Lootus
             ov  Karin Piiri FC Fauna Female
             ov  Jana Kesvatera Valga FC Warrior
23.12.2012 09:30













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.