KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C2-klassi turniiri võitis TJK Legion

Neljapäeval, 27. detsembril toimus esmalt C2 vanuseklassi turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid turniiri lõpliku paremusjärjestuse. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis alistas Pärnu JK Pärnu JK Vapruse 2:1, teises TJK Legion Tartu JK Tammeka 3:0. Finaalis jäi TJK Legion peale 3:1, teiseks tuli Pärnu JK ja kolmandaks Pärnu JK Vaprus.

Alagrupid
A: 1. Pärnu JK 9, FC Levadia 4, JK Tallinna Kalev 4, Tabasalu JK 0
B: 1. JK Tammeka 7, FCF M.Reimi JK 6, FC Infonet 4, Türi Ganvix 0
C: 1. Pärnu JK Vaprus 7, JK Kotkad 6, FC Maardu 4, Haapsalu FC Flora 0
D: 1. TJK Legion 7, Keila JK 5, FC Elva 3, FC Kuressaare 1

Alagrupimängud
08:00 A FC Levadia - JK Tallinna Kalev  0:0
08:15 B FCF M.Reimi JK - FC Infonet  1:0
08:30 C FC Maardu - JK Kotkad  1:4
08:45 D TJK Legion - Keila JK  1:1
09:00 A Pärnu JK - Tabasalu JK  5:1
09:15 B Türi Ganvix - JK Tammeka  1:2
09:30 C Pärnu JK Vaprus - Haapsalu FC Flora  4:0
09:45 D TJK Legion - FC Elva  2:1
10:00 A Pärnu JK - FC Levadia  2:0
10:15 B JK Tammeka - FC Infonet  1:1
10:30 C JK Kotkad - Pärnu JK Vaprus  1:2
10:45 D Keila JK - FC Kuressaare  1:1
11:00 A Tabasalu JK - JK Tallinna Kalev  0:3
11:15 B FCF M.Reimi JK - Türi Ganvix  1:0
11:30 C Haapsalu FC Flora - FC Maardu  1:2
11:45 D FC Elva - FC Kuressaare  2:0
12:00 A JK Tallinna Kalev - Pärnu JK  0:4
12:15 B FC Infonet - Türi Ganvix  3:0
12:30 C Pärnu JK Vaprus - FC Maardu  2:2
12:45 D FC Elva - Keila JK  0:3
13:00 A FC Levadia - Tabasalu JK  7:0
13:15 B JK Tammeka - FCF M.Reimi JK  1:0
13:30 C JK Kotkad - Haapsalu FC Flora  4:0
13:45 D FC Kuressaare - TJK Legion  0:6
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Pärnu JK - Pärnu JK Vaprus  2:1
14:15 B1 - D1 JK Tammeka - TJK Legion  0:3
Kohamängu
14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK Vaprus - JK Tammeka  2:0
14:45 FINAAL TJK Legion - Pärnu JK  3:1

I koht: TJK Legion - Maksim Nesterenko, Erik Holland, Gabriel Põllumaa, Gleb Poljakov, Aleksei Rusak, Erik Sorga, Vladislav Kreida, Andrei Antipenko, Andrei Lomov, Aleksandr Cuidin, Vladislav Gultjajev, Devid Press, Emil Skiba, Artur Šarnin, Aleksei Tarassov, Mark Gridnev.

II koht: Pärnu JK - Karl-Lembit Usta, Mirko Mardiste, Tenar Liiv, Käner Häidesk, Uku Kõrre, Kevin Saar, Artus Šalda, Maikl Avloi, Aleksander Algo, Kaarel Usta, Kevin Makovei, Reigo Tamm.

III koht: Pärnu JK Vaprus - Roberto Aavamägi, Sander Arusalu, Karl Birnbaum, Robyn Hallmere, Rasmus Ilves, Eiko Kuningas, Oskar Lepik, Gert Milistver, Karl Mäesep, Raido Ott, Aleksander Rebane, Reiko Soom, Märt Tammearu, Siim Tammearu, Markus Teesalu, Karl Tulmin.

IV koht: Tartu JK Tammeka - Rudolf Saluoks, Artur Bõstrov, Artur Uljanov, Madis Kasemaa, Arko Narits, Mirko Nõmmsalu, Richard Päll, Kristofer Reinberg, Rait Läll, Jakob Mägi, Markus Tiik.

Parim väravalööja: Erik Sorga, TJK Legion
Parim väravavaht: Rudolf Saluoks, JK Tammeka
Parim mängija: Mirko Mardiste, Pärnu JK

Kõik väravalööjad

5  Erik Sorga TJK Legion
4  Daniil Lebedev FC Maardu
4  Vladislav Kreida TJK Legion
3  Kevin Mätas JK Kotkad
3  Aleksander Algo Pärnu JK
3  Markus Vaherna FC Levadia
3  Kevin Saar Pärnu JK
3  Mirko Mardiste Pärnu JK
2  Kasper Karl Epner Keila JK
2  Markus Lokk FC Elva
2  Kaarel Usta Pärnu JK
2  Andrei Grigorjev FC Infonet
2  Gert Milistver Pärnu JK Vaprus
2  Eiko Kuningas Pärnu JK Vaprus
2  Karl Markus Veiberg Keila JK
2  Lisette Tammik JK Kotkad
2  Andrei Lomov TJK Legion
2  Devid Press TJK Legion
2  Aleksander Rebane Pärnu JK Vaprus
2  Robyn Hallmere Pärnu JK Vaprus
1  Robert Vahe FCF M. Reimi JK
1  Pavel Fedorenko JK Kotkad
1  Lucas Liiva Tabasalu JK
1  Maikl Avloi Pärnu JK
1  Aldo Lenger Türi JK Ganvix
1  Markus Tiik JK Tammeka
1  Jakob Mägi JK Tammeka
1  Markus Teesalu Pärnu JK Vaprus
1  Roberto Aavamägi Pärnu JK Vaprus
1  Roland Liinar FC Elva
1  Artur Uljanov JK Tammeka
1  Gregory Piiber JK Kotkad
1  Keneth Parbus FC Kuressaare
1  Ott Kangur JK Tallinna Kalev
1  Kristjan Jürisalu JK Tallinna Kalev
1  Gregor Annuk JK Tallinna Kalev
1  Oskar Tänna FCF M. Reimi JK
1  Karmo Einman Haapsalu FC Flora
1  Artjom Lugovoi FC Infonet
1  Kirill Leontjev FC Infonet
1  Dmitri Vassilenko FC Maardu
1  Alex-Sander Puhm Keila JK
1  Vladislav Zanfirov FC Levadia
1  Karl Roomet Randvee FC Levadia
1  Alex Roosalu FC Levadia
1  Kert Pärkna FC Levadia
1  Rait Läll JK Tammeka
1  Jürgen Orumaa JK Kotkad
1  Sebastian Raudsepp JK Kotkad
1  Aleksei Tarassov TJK Legion
1  Aleksandr Cuidin TJK Legion
1  Märt Tammearu Pärnu JK Vaprus
1  Uku Kõrre Pärnu JK
ov  Martin Ermann Tabasalu JK
27.12.2012 12:33













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.