KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D1 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Flora

Täna, 28. detsembri hommikupoolel toimus Triobeti Aastalõputurniiril D1 vanuseklassi turniir, kus osalenud 16 meeskonnast edenesid poolfinaali Tallinna FC Flora, TJK Legion, FC Infonet I ja Tartu JK Tammeka I.

Esimeses poolfinaalis alistas Tallinna FC Flora FC Infonet I 3:0, teises Tammeka I TJK Legioni 2:0. Finaalis võitis FC Flora penaltidega Tammekat, kolmandale kohale tuli TJK Legion.

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Flora 9, FC Infonet II 6, FC Kuressaare 3, JK Tammeka II 0
B: 1. TJK Legion 6, JK Merkuur-Juunior I 6, JK Alko 4, Everest 1
C: 1. FC Infonet I 7, JK Tallinna Kalev 4, JK Merkuur-Juunior II 3, FC Levadia 2
D: 1. JK Tammeka I 9, Saku Sporting 6, FC Tartu 3, Pärnu JK 0

Alagrupimängud
08:00 A Tallinna FC Flora - FC Infonet II  2:1 Oliver Rass 2 - Vitali Šved
08:15 B TJK Legion - Everest  4:1 Dmitri Paranin 2, Dmitri Belov, Mihhail Vinogradov - Daniel Fedotov
08:30 C FC Infonet I - JK Tallinna Kalev  2:1 Artjom Sell, Nikita Vashenko - Kaspar Kasemaa
08:45 D Pärnu JK - Saku Sporting  1:2 Enrico Veensalu - Mark Anders Lepik, Jon-Allar Velt
09:00 A Tallinna FC Flora - JK Tammeka II  6:1 Oliver Rass 3, Otto-Robert Lipp, Mark Rene Väljas, Mattias Männilaan - ov. Tanel Neubauer
09:15 B JK Merkuur-Juunior I - JK Alko  2:0 Marek Kovbenja, Dominic Laaneots
09:30 C JK Merkuur-Juunior II - FC Levadia  0:-
09:45 D JK Tammeka I - FC Tartu  5:0 Ken Krister Uuspalu 3, Sander Künnapuu, Marcus Saksing
10:00 A JK Tammeka II - FC Infonet II  0:3 Roman Majakov, Nikita Solomatov, Bogdan Kosarev
10:15 B Everest - Alko  0:0
10:30 C JK Tallinna Kalev - FC Levadia  0:0
10:45 D Saku Sporting - JK Tammeka I  0:1 Sander Künnapuu
11:00 A JK Tammeka II - FC Kuressaare  0:2 Rasmus Saar, Mairo Miil
11:15 B TJK Legion - JK Merkuur-Juunior I  2:1 Erik Tselenko 2 - Dominic Laaneots
11:30 C FC Infonet I - JK Merkuur-Juunior II  1:0 Artjom Ostrovski
11:45 D FC Tartu - Pärnu JK  1:0 Karl Kõiv
12:00 A FC Infonet II - FC Kuressaare  2:1 Renat Kovšikov, Roman Majakov - Rasmus Saar
12:15 B JK Merkuur-Juunior I - Everest  3:0 Vadim Avramenko 2, Devid Lehter
12:30 C JK Merkuur-Juunior II - JK Tallinna Kalev  0:2 Artjom Krõšanovski, Aksel Costa
12:45 D JK Tammeka I - Pärnu JK  4:1 Renee Püvi 4 - Enrico Veensalu
13:00 A FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  1:3 Henri Paomees - Oliver Rass 2, Marcus Must
13:15 B JK Alko - TJK Legion  1:0 Anton Popov
13:30 C FC Levadia - FC Infonet I  1:1 Raul Arestegui - Nikita Grankin
13:45 D Saku Sporting - FC Tartu  3:0 Raimond Eino 2, Antti Tõrv
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Tallinna FC Flora - FC Infonet I  3:0 Oliver Rass, Otto-Robert Lipp, Mark Rene Väljas
14:15 B1 - D1 TJK Legion - JK Tammeka I  0:2 Renee Püvi, Marcus Saksing
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng TJK Legion - FC Infonet I  0:0, pen. 3:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka I  1:1, pen. 3:1 Otto-Robert Lipp - Ken Krister Uuspalu

I koht: Tallinna FC Flora - Andreas Pauri, Evert Grünvald, Rio Rando Kallaste, Henri Lehtmets, Otto-Robert Lipp, Karl Altraja, Marcus Must, Oliver Rass, Mark Rene Väljas, Tanel Neubauer, Mattias Männilaan.
 
II koht: Tartu JK Tammeka I - Renee Püvi, Joonas Raidvee, Rasmus Enno, Marcus Saksing, Ken Krister Uuspalu, Sander Künnapuu, Frederik Mathias Helm.

III koht: TJK Legion - Leonid Jeršov, Dmitri Belov, Dmitri Paranin, Eduard Uratšov, Aleksandr Novikov, Ivan Filippov, Nikita Komissarov, Jevgeni Bondar, Aleksei Urlik, Erik Tselenko, Mihhail Vinogradov.

Parim väravalööja: Oliver Rass (Tallinna FC Flora)
Parim väravavaht: Leon Morris (FC Infonet I)
Parim mängija: Renee Püvi (Tartu JK Tammeka I)

Kõik väravalööjad:

8  Oliver Rass Tallinna FC Flora
5  Renee Püvi JK Tammeka I
4  Ken Krister Uuspalu JK Tammeka I
3  Otto-Robert Lipp Tallinna FC Flora
2  Dmitri Paranin TJK Legion
2  Sander Künnapuu JK Tammeka I
2  Dominic Laaneots JK Merkuur-Juunior I
2  Erik Tselenko TJK Legion
2  Rasmus Saar FC Kuressaare
2  Roman Majakov FC Infonet II
2  Vadim Avramenko JK Merkuur-Juunior I
2  Enrico Veensalu Pärnu JK
2  Raimond Eino Saku Sporting
2  Mark Rene Väljas Tallinna FC Flora
2  Marcus Saksing JK Tammeka I
1  Vitali Šved FC Infonet II
1  Daniel Fedotov Everest
1  Dmitri Belov TJK Legion
1  Mihhail Vinogradov TJK Legion
1  Artjem Sell FC Infonet I
1  Kaspar Kasemaa JK Tallinna Kalev
1  Nikita Vashenko FC Infonet I
1  Mark Anders Lepik Saku Sporting
1  Jon-Allar Velt Saku Sporting
1  Mattias Männilaan Tallinna FC Flora
1  Marek Kovbenja JK Merkuur-Juunior I
1  Nikita Solomatov FC Infonet II
1  Bogdan Kosarev FC Infonet II
1  Mairo Miil FC Kuressaare
1  Artjom Ostrovski FC Infonet I
1  Karl Kõiv FC Tartu
1  Renat Kovšikov FC Infonet II
1  Devid Lehter JK Merkuur-Juunior I
1  Artjom Krõšanovski JK Tallinna Kalev
1  Aksel Costa JK Tallinna Kalev
1  Marcus Must Tallinna FC Flora
1  Henri Paomees FC Kuressaare
1  Anton Popov JK Alko
1  Raul Arestegui FC Levadia
1  Nikita Grankin FC Infonet I
1  Artti Tõrv Saku Sporting
ov  Tanel Neubauer Tallinna FC Flora

 

28.12.2012 14:10












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.