KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Meistriliiga turniiri võitis JK Tallinna Kalev

Laupäeval alanud Triobeti Aastalõputurniiri Meistriliiga turniir jõudis lõpule täna hilisõhtuks. Esikohale tuli seekord JK Tallinna Kalev, kes kogus 22 punkti. Teisele kohale jäänud Tallinna FC Flora kaotas neile 4 punktiga. Kolmas oli Tallinna FC Levadia. 

Nii Paide Linnameeskond, kes jäi neljandaks, kui ka Levadia kogusid võrdselt 16 punki, kuid Levadiat eelistas parem väravate vahe. Järgnesid Sillamäe Kalev, Nõmme Kalju, Narva Trans, Tartu Tammeka, Viljandi ja Kuressaare.

Parimaks mängijaks tunnistati Andre Frolov Tallinna FC Florast, parim väravakütt oli Kirill Nesterov JK Tallinna Kalevist, parim väravavaht Priit Pikker Tallinna FC Levadiast.

Turniiri lõplik tabel:
1. JK Tallinna Kalev       9  7 1 1 22:8  22
2. Tallinna FC Flora       9  6 0 3 16:7  18
3. Tallinna FC Levadia     9  4 4 1 16:8  16
4. Paide Linnameeskond     9  5 1 3 20:14 16
5. JK Sillamäe Kalev       9  4 2 3 13:13 14
6. Nõmme JK Kalju          9  3 3 3 15:13 12
7. Narva JK Trans          9  3 2 4 12:15 11
8. Tartu JK Tammeka        9  2 3 4 12:22  9
9. FC Viljandi             9  1 2 6  5:12  5
10. FC Kuressaare          9  0 2 7  4:23  2

Esimese võistluspäeva tulemused ja meeskondade koosseisud leiab SIIT.

Avapäeva järel juhtis teatavasti tabelit Tallinna FC Levadia, tiheda rivina järgnesid neile JK Tallinna Kalev, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Flora, JK Sillamäe Kalev, Nõmme JK Kalju ja Narva JK Trans. FC Viljandi, Tartu JK Tammeka ja FC Kuressaare lootused auhinnalisele kohale olid avapäeva järel kustunud.

Pühapäev, 30. detsember

V voor
15:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond  0:2
Väravad: 12:20 Ervin Kõll, 16:55 Martin Ustaal
15:20 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  3:3
Väravad: 3:33, 11:15 Artur Rättel, 4:47 Andero Pebre - 6:50 Kristjan Tiirik, 15:01 Mikk Valtna, 16:28 Ando Hausenberg
Tabeliseis pärast 5. vooru: Paide Linnameeskond 12, Tallinna FC Levadia 11, JK Tallinna Kalev 10, Tallinna FC Flora 9, JK Sillamäe Kalev 8, Nõmme JK Kalju 7, Narva JK Trans 7, FC Viljandi 3, Tartu JK Tammeka 2, FC Kuressaare 1.

VI voor
15:40 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev  0:4
Väravad: 2:50 Kirill Nesterov, 12:15 Risto Kägo, 16:10 Rasmus Tomson, 16:40 Elvis Liivamägi
6:50 Grigori Ošomkov tõrjus Andre Ilvese löödud penalti
16:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev  2:0
Väravad: 11:50, 14:39 Rauno Alliku
16:20 Narva JK Trans - FC Viljandi  2:2
Väravad: 8:58 Maksim Krichanov, 16.52 Vladislav Ivanov - 6:50 Rasmus Munskind, 9:40 Joel Indermitte
16:40 Nmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka  1:1  
Väravad: 3:03 Alo Dupikov - 13:55 Mikk Valtna
17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia  1:1  
Väravad: 13:12 Eerik Reinsoo - 11:52 Artur Rättel
Tabeliseis pärast 6. vooru: JK Tallinna Kalev 13, Paide Linnameeskond 13, Tallinna FC Flora 12, Tallinna FC Levadia 12, JK Sillamäe Kalev 8, Narva JK Trans 8, Nõmme JK Kalju 8, FC Viljandi 4, Tartu JK Tammeka 3, FC Kuressaare 1.

VII voor
17:20 FC Viljandi - JK Tallinna Kalev  0:2 
Väravad: 6:01 Marten Mütt, 14:32 Ats Sillaste
17:40 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev  2:1 
Väravad: 0:09, 1:07 Kristjan Tiirik - 10:21 Kassim Aidara
18:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare  4:2  
Väravad: 6:24 Martin Ustaal, 10:01 Jaan Leimann, 13:20 Tengiz Eteria, 16:30 Ervin Kõll - 3:50 Sander Laht, 15:21 Elari Valmas
18:20 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans  2:0
Väravad: 8:31 Alo Dupikov, 14:37 Andres Koogas
18:40 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  0:1
Värav: 4:21 Albert Prosa
Tabeliseis pärast 7. vooru: JK Tallinna Kalev 16, Paide Linnameeskond 16, Tallinna FC Flora 15, Tallinna FC Levadia 12, Nõmme JK Kalju 11, JK Sillamäe Kalev 8, Narva JK Trans 8, Tartu JK Tammeka 6, FC Viljandi 4, FC Kuressaare 1.

VIII voor
19:00 FC Viljandi - Tartu JK Tammeka  0:1  
Värav: 14:45 Siim Tenno
19:20 JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond  4:0  
Väravad: 11.25 Risto Kägo, 12:54 Marten Mütt, 13:50, 16:30 Kirill Nesterov
19:40 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare  2:0 
Väravad: 8:50, 15:03 Kassim Aidara
13:20 lõi Sillamäe penalti mööda
20:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  3:0  
Väravad: 8.28 Maksim Gussev, 12.38 Andre Frolov, 16:35 Markus Jürgenson
20:20 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia  0:2
Väravad: 7:30 Artur Pikk, 8.58 Andero Pebre
Tabeliseis pärast 8. vooru: JK Tallinna Kalev 19, Tallinna FC Flora 18, Paide Linnameeskond 16, Tallinna FC Levadia 15, Nõmme JK Kalju 11, JK Sillamäe Kalev 11, Tartu JK Tammeka 9, Narva JK Trans 8, FC Viljandi 4, FC Kuressaare 1.

IX voor
20:40 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka  3:1  
Väravad: 0:16, 2:33, 16.00 Kirill Nesterov - 1:20 Maido Pakk
21:00 FC Kuressaare - FC Viljandi  1:1 
Väravad: 12.19 Andre Ilves - 10:20 Rasmus Munskind
21:20 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev  1:2 
Väravad: 8.18 Lauri Ellram - 3.17 Irakli Torinava, 7.55 Kassim Aidara
21:40 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans  1:2
Väravad: 16:54 Andre Frolov - 7:44 Maksim Krichanov, 14:24 Vladislav Ivanov
22:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia  2:2
Väravad: 7:30, 13:11 Kosuki Usami - 1:01 Artur Rättel, 16:40 Artjom Artjunin
Lõplik tabeliseis: JK Tallinna Kalev 22, Tallinna FC Flora 18, Tallinna FC Levadia 16, Paide Linnameeskond 16, JK Sillamäe Kalev 14, Nõmme JK Kalju 12, Narva JK Trans 11, Tartu JK Tammeka 9, FC Viljandi 5, FC Kuressaare 2.

Kõik väravalööjad:

10  Kirill Nesterov Tal.Kalev
8  Kassim Aidara Sil.Kalev
6  Ervin Kõll Paide
4  Maksim Paponov Tal.Kalev
4  Rauno Alliku FC Flora
4  Kristjan Tiirik JK Tammeka
4  Martin Ustaal Paide
4  Jaan Leimann Paide
4  Andre Frolov FC Flora
4  Artur Rättel FC Levadia
3  Igor Subbotin FC Levadia
3  Artur Pikk FC Levadia
3  Viktor Plotnikov JK Trans
3  Ken Kallaste JK Kalju
3  Kosuke Usami JK Kalju
3  Marten Mütt Tal.Kalev
2  Aleksandr Dubõkin JK Trans
2  Karl Mööl FC Flora
2  Tiit Tikenberg Paide
2  Alan Kimbaloula JK Kalju
2  Alo Dupikov JK Kalju
2  Andres Koogas JK Kalju
2  Mikk Valtna JK Tammeka
2  Eerik Reinsoo Paide
2  Risto Kägo Tal.Kalev
2  Andero Pebre FC Levadia
2  Rasmus Munskind FC Viljandi
2  Maksim Krichanov JK Trans
2  Vladislav Ivanov JK Trans
1  Mairo Tikerberi FC Kuressaare
1  Sander Laht FC Kuressaare
1  Elari Valmas FC Kuressaare
1  Andre Ilves FC Kuressaare
1  Jürgen Lorenz JK Tammeka
1  Ander Paabut JK Tammeka
1  Tanel Vanaveski JK Tammeka
1  Ando Hausenberg JK Tammeka
1  Siim Tenno JK Tammeka
1  Maido Pakk JK Tammeka
1  Irie JK Trans
1  Vitali Kutuzov JK Trans
1  Deniss Vnukov JK Trans
1  Ragnar Piir FC Flora
1  Karl-Eerik Luigend FC Flora
2  Maksim Gussev FC Flora
1  Albert Prosa FC Flora
1  Markus Järgenson FC Flora
     
1  Taavi Laurits FC Viljandi
1  Ott Ottis FC Viljandi
1  Joel Indermitte FC Viljandi
1  Ilja Antonov FC Levadia
1  Trevor Elhi FC Levadia
1  Nikita Koger FC Levadia
1  Artjom Artjunin FC Levadia
1  Sergei Vihrov Sil.Kalev
1  Ivan Lihhatšov Sil.Kalev
1  Isa Drboev Sil.Kalev
1  Irakli Torinava Sil.Kalev
1  Adis Hadžanovitš JK Kalju
1  Tanel Melts JK Kalju
1  Sander Sinilaid JK Kalju
1  Rasmus Tomson Tal.Kalev
1  Elvis Liivamägi Tal.Kalev
1  Ats Sillaste Tal.Kalev
1  Tengiz Eteria Paide
1  Lauri Ellram Paide
ov  Marco Bianchi JK Kalju
30.12.2012 13:12












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.