KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United

Täna alanud Aastalõputurniiril läksid esimestena võistlustulle 1997/98. aastal sündinud mängijatega U-17 Eliitliiga meeskonnad. Kokku osales 10 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, kust pääsesid edasi kaks edukamat.

Esimeses poolfinaalis oli Tallinna FC Infonet II 5:1 üle FC Kuressaarest, teises alistas FC Nõmme United pärast väravateta normaalaega penaltidega 3:2 Tallinna FC Levadia I meeskonna.

Finaalis alistas FC Nõmme United 3:0 Tallinna FC Infonet II. Kolmandaks tuli Tallinna FC Levadia I. Turniiri parimaks mängijaks valiti Mart Paul Preiman võitjameeskonnast, parim väravavaht oli Vladislav Tsvetkov FC Levadia I-st ja resultatiivseim mängija Eduard Golovljov FC Infonet II-st.

U-17 Eliitliiga turniir 17. detsembril:

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Infonet II 7p, 2. FC Nõmme United 6p, Tartu JK Tammeka 6p, Tallinna FC Levadia II 6p, Eesti U-15 4p
B: 1. Tallinna FC Levadia I 9p, 2. FC Kuressaare 7p, Tallinna FC Flora 7p, Tallinna FC Infonet I 3p, Tallinna JK Legion 3p

Alagrupimängud:
9:00 A Tallinna FC Infonet II - FC Nõmme United  3:2
Väravad: Timur Bulavkin, Eduard Golovljov (2) - Andre Saareli, Henri Järvelaid
9:15 A Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka  0:3
Väravad: Rasmus Linde (3)
9:30 B Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora  0:2
Väravad: Herol Riiberg (2)
9:45 B Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Infonet I  2:1
Väravad: Kristjan Prunn, Henri Reinvald - Igor Filippov
10:00 A FC Nõmme United - Tallinna FC Levadia II  0:2
Väravad: Martin Käos, Magnar Vainumäe
10:15 A Tartu JK Tammeka - Eesti U-15  0:6
Väravad: Markus Lokk, Erik Sorga, Heger Olviste, Uku Õunapuu, Markus Poom, Gregory Piiber
10:30 B Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia I  0:2
Väravad: Kristjan Prunn, Henri Reinvald
10:45 A Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Infonet II  0:1
Värav: Eduard Golovljov
11:00 B FC Kuressaare - Tallinna JK Legion  2:3
Väravad: Mario Stern, Danel Tiirats - German Ussov, Andrei Sadovoi, ov. Kert Mandel
11:15 A Eesti U-15 - FC Nõmme United  1:2
Väravad: Markus Lokk - Algis Roog, Peeter Klein
11:30 B Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Flora  0:1
Värav: Egert Urva
11:45 B Tallinna FC Levadia I - FC Kuressaare  1:2 
Väravad: Uku Altnurme - Maarek Suursaar, Mario Stern
12:00 A FC Nõmme United - Tartu JK Tammeka  5:1
Väravad: Mart Paul Preiman (2), Peeter Klein, Michael Lilander, Andre Saareli - Karlo Korss
12:15 A Tallinna FC Infonet II - Eesti U-15  0:0 
Väravad: -
12:30 B FC Kuressaare - Tallinna FC Infonet I  2:0 
Väravad: Mario Stern (2)
12:45 B Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia I  1:2 
Väravad: Sergei Tolbuzov - Henri Reinvald, Kristjan Prunn
13:00 A Eesti U-15 - Tallinna FC Levadia II  0:1 
Värav: Martin Käos
13:15 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet II  3:1 
Väravad: Jakov Päll, Rain Näkk (2) - Eduard Golovljov
13:30 B Tallinna FC Infonet I - Tallinna JK Legion  3:1 
Väravad: Aleksandr Ossipov, Alan Mones (2) - German Ussov
13:45 B Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  1:1  
Väravad: Karl Eric Oja - Mario Stern

Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Infonet II - B2 FC Kuressaare  5:1
Väravad: Artjom Badjuk, Eduard Golovljov (4) - Mario Stern
14:15 A2 FC Nõmme United - B1 Tallinna FC Levadia I  0:0, pen. 3:2
Väravad: -
14:30 III-IV koha mäng: FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia I  0:2 
Väravad: Henri Reinvald, Kristjan Prunn
14:45 FINAAL: Tallinna FC Infonet II - FC Nõmme United  0:3
Väravad: Mart Paul Preiman (2), Peeter Klein

I koht FC Nõmme United: 13-Sten-Marten Vahi, 7-Henri Järvelaid, 32-Kert Krusel, 5-Randin Rande, 31-Mart Paul Preiman, 6-Michael Lilander, 4-Henrik Kummer, 12-Andre Saareli, 27-Robert Matthias Mägi, 11-Algis Roog, 18-Peeter Klein.

II koht Tallinna FC Infonet II: 1-Mark Fokin, 8-Nikita Horuži, 19-Nikita Tjumentsev, 6-Nikita Filonenko, 13-Timur Bulavkin, 23-Eduard Golovljov, 7-Artjom Badjuk, 20-Denis Butt, 34-Daniil Šumilin.

III koht Tallinna FC Levadia I: 30-Vladislav Tsvetkov, 1-Henry William Heinola, 3-Aleksandr Lazarev, 5-Braien Kaldoja, 14-Silver Kotli, 20-Oskar Aksiim, 28-Herman Koppel, 17-Sten Kuks, 11-Uku Altnurme, 15-Valeri Makarov, 9-Henri Reinvald, 27-Kristjan Prunn, 19-Marken Saar, 18-Marcus Methusalem.

IV koht FC Kuressaare: 25-Tanel Noot, 9-Mario Stern, 13-Eduard Salong, 7-Danel Tiirats, 16-Kert Mandel, 69-Marko Namm, 4-Karl Arge, 10-Maarek Suursaar, 17-Reivo Vinter.

Parim mängija: Mart Paul Preiman (FC Nõmme United)
Parim väravavaht: Vladislav Tsvetkov (Tallinna FC Levadia I)
Parim väravalööja: Eduard Golovljov (Tallinna FC Infonet II) - 8 väravat


Ülejäänud meeskondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia II: 2-Jesper Juha, 77-Raido Kannel, 11-Vitali Kirillov, 9-Cristofer Kuusma, 7-Martin Käos, 19-Martin Nõukas, 14-Kaspar Mutso, 12-Evert Priisaar, 1-Pavel Spiridonov, 10-Magnar Vainumäe, 6-Vladislav Mazakov, 8-Mark Edur.

Tartu JK Tammeka: 92-Jakov Päll, 99-Rain Näkk, 27-Karlo Korss, 14-Erki Mõttus, 9-Rasmus Linde, 5-Johannes Theodor Kollist, 10-Martin Miller, 1-Karl Vaabel, 98-Mihkel Ustav.

Eesti U-15 koondis (sünniaastaga 1999): 1-Ingmar Paplavskis, 2-Uku Õunapuu, 3-Mirko Mardiste, 4-Alex Roosalu, 5-Gregory Piiber, 6-Heger Olviste, 7-Markus Lokk, 8-Erik Sorga, 9-Markus Vaherna, 10-Markus Poom, 11-Aleks Savirand, 12-Rasmus Kriisa.

Tallinna FC Infonet I: 11-Maxim Kuzmin, 21-Denis Maksimenko, 11-Vladislav Paškevitš, 23-Nikita Bogdanov, 18-Filipp Obolonin, 10-Alan Mones, 9-Aleksandr Ossipov, 4-Igor Filippov, 27-Boris Stavitski.

Tallinna FC Flora: 13-Andreas Holst, 11-Georg Lepik, 17-Brent Pere, 18-Andry Kahr, 10-Herol Riiberg, 1-Karl Vallner, 3-Karl Raimond Tamm, 9-Andres Dzestelov, 8-Kaur Karjane, 4-Künter Pajumägi, 6-Andre Stender, 5-Egert Urva, 16-Romet Ridamäe, 15-Karl Eric Oja, 14-Oskar Haak.

Tallinna JK Legion: 24-Mark Artjuhhov, 23-Sergei Baibakov, 21-Sergei Tolbuzov, 3-Gleb Slivin, 14-Mark Tarõkin, 99-Anton Lyubeev, 9-Andrei Sadovoi, 20-German Ussov, 17-Ander Ott Valge, 26-Artjom Zaskaleta, 32-Ilja Lihotin, 10-Alexander Davydov, 13-Edvard Borovkov.

17.12.2013 13:37













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.