KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
B-vanuseklassi turniiri võitis JK Tallinna Kalev

Reedene mängupäev algas juba kell 8 ning parima selgitasid B-vanuseklassi noormehed. 16 osalejat olid agatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudes esineliku lõpliku paremusjärjestuse.

Oma alagrupi võitsid FC Elva, JK Tallinna Kalev, Tallinna JK Legion ja SC Real. Poolfinaalides jäid peale FC Elva ja JK Tallinna Kalev.

Finaalis alistas JK Tallinna Kalev penaltiseeria järel FC Elva, kolmandaks tuli SC Real. Turniiri parimaks mängijaks nimetati Carl-Erik Sellenberg JK Tallinna Kalevist, parim väravavaht oli Christopher Toom FC Elvast. Edukamaks väravalööjaks sai German Ussov Tallinna JK Legionist.

B-klassi turniir 20. detsembril

Alagrupid

A: 1. FC Elva 6p, FC Nõmme United I 4p, Tartu JK Tammeka 4p, Tallinna FC Flora 3p
B: 1. JK Tallinna Kalev 7p, Kohtla-Järve JK Järve 7p, FC Nõmme United II 3p, Raplamaa JK 0p
C: 1. Tallinna JK Legion 7p, Tallinna FC Infonet 6p, Tallinna FC Levadia I 4p, Tallinna JK Puuma 0p
D: 1. Tallinna SC Real 6p, Pärnu JK 6p, Tallinna FC Levadia II 3p, FC Helios Võru 3p

Alagrupimängud:
8:00 A FC Nõmme United I - Tallinna FC Flora  2:1
Väravad: Marcus Suurväli, Raul Niit - Renno Soosaar
8:15 B JK Tallinna Kalev - FC Nõmme United II  1:0
Värav: Carl-Erik Sellenberg
8:30 C Tallinna FC Levadia I - Tallinna JK Legion  1:1
Väravad: Herman Koppel - Ander Ott Valge
8:45 D Tallinna SC Real - Tallinna FC Levadia II  2:1
Väravad: Randy Padar (2) - Kardo Koljal
9:00 A Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka  1:0
Värav: Künter Pajumägi
9:15 B JK Tallinna Kalev - Raplamaa JK  2:0
Väravad: Sten Üprus, Carl-Erik Sellenberg
9:30 C Tallinna FC Infonet - Tallinna JK Puuma  2:0
Väravad: ov. Aleksandr Belov, Martin Ananjev
9:45 D Tallinna FC Levadia II - Pärnu JK  0:2
Väravad: Anželo Kutepov, Kristjan Lenk
10:00 A FC Elva - Tartu JK Tammeka  1:2
Väravad: Ott Alekõrs - Eero Pärn, Andre Varusk
10:15 B Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev  0:0
Väravad: -
10:30 C Tallinna JK Legion - Tallinna JK Puuma  3:1
Väravad: German Ussov (3) - Arvidas Pankevitšjus
10:45 D Pärnu JK - FC Helios Võru  2:0
Väravad: Anželo Kutepov (2)
11:00 A FC Nõmme United I - FC Elva  0:1
Värav: Kristjan Kumberg
11:15 B Raplamaa JK - FC Nõmme United II  2:3
Väravad: Ken Kristen Maalinn, Markus Satsi - Henri Järvelaid (2), Igor Žarikov
11:30 C Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Infonet  0:1
Värav: Igor Filippov
11:45 D FC Helios Võru - Tallinna SC Real  2:0
Väravad: Karl Uiboleht, Sander Taan
12:00 A FC Elva - Tallinna FC Flora  1:0
Värav: Gero Mekk
12:15 B FC Nõmme United II - Kohtla-Järve JK Järve  1:2
Väravad: Marten Metsniit - Dmitri Belov, Kirill Davidenko
12:30 C Tallinna FC Infonet - Tallinna JK Legion  0:1
Värav: Ander Ott Valge
12:45 D Pärnu JK - Tallinna SC Real  1:2
Väravad: Anželo Kutepov - Randy Padar, Mathias Robin Lepp
13:00 A Tartu JK Tammeka - FC Nõmme United I  0:0
Väravad: -
13:15 B Kohtla-Järve JK Järve - Raplamaa JK  1:0
Värav: Dmitri Belov
13:30 C Tallinna JK Puuma - Tallinna FC Levadia I  0:1
Värav: Kristjan Prunn
13:45 D Tallinna FC Levadia II - FC Helios Võru  1:0
Värav: Ioan Jakovlev

Kohamängud:
14:00 A1 FC Elva* - C1 Tallinna JK Legion  2:1
Väravad: Gero Mekk, Paul-Feliks Frei - German Ussov
14:15 B1 JK Tallinna Kalev* - D1 SC Real  2:0
Väravad: Nikita Umov, Andree Porila
14:30 III - IV koha mäng Tallinna JK Legion - SC Real*  0:3
Väravad: Ricko Tamm, Kaspar Tilga, Michael Sander
14:45 FINAAL FC Elva - JK Tallinna Kalev*  0:0, pen. 2:3
Väravad: -

I koht - JK Tallinna Kalev: 1-Karl Andre Vallner, 17-Vaidar Vatman, 2-Sten Üprus, 32-Nikita Umov, 21-Herlent Krik, 99-Carl-Erik Sellenberg, 6-Julius-Mihkel Hiie, 29-Kerth Aun, 25-Andree Porila, 10-Erik Toomet, 15-Henri Liiver, 25-Richie Kaljulaid.
Treenerid: Ander Aaviku, Daniel Meijel

II koht - FC Elva: 1/7-Artur Lõhmus, 1/45-Christopher Toom, 17-Gero Mekk, 49-Paul-Feliks Frei, 42-Anti Ivaste, 16-Ott Alekõrs, 4-Kristjan Kumberg, 36-Markus Sikk, 44-Oliver Kütt.
Treener: Laur Nurme

III koht - Tallinna SC Real: 5-Bert Borterevitš, 10-Mathias Robin Lepp, 14-Hendrik Keltman, 7-Kristofer Kartau, 11-Kaspar Tilga, 17-Randy Padar, 12-Karl Abro, 4-Aron Liiva, 21-Michael Sander, 9-Ricko Tamm, 18-Daniel Liesment, 8-Dominik Albert Skljarov, 16-Sergei Zakusilo, 6-Tristan Krass, 1-Andre Jasson, 13-Kirill Kostikov.
Treener: Aivar Tiidus.

IV koht - Tallinna JK Legion: 22-Aleks Savirand, 3-Gleb Slivin, 37-Alex Renin, 4-Nikita Rog, 20-German Ussov, 99-Anton Lyubeev, 1-Jevgeni Maslov, 17-Ander Ott Valge, 23-Sergei Baibakov, 26-Artjom Zaskalita, 21-Sergei Tolbuzov.
Treenerid: Vladmir Tšistjakov, Mihhail Artyukhov, Viktor Passikuta.

Parim mängija: Carl-Erik Sellenberg (JK Tallinna Kalev)
Parim väravavaht: Christopher Toom (FC Elva)
Parim väravalööja: German Ussov (Tallinna JK Legion) - 4 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

FC Nõmme United I: 13 Sten-Marten Vahi, 8 Raul Niit, 10 Ralf Pütsepp, 27 Robert Matthias Mägi, 14 Marcus Suurväli, 6 Michael Lilander, 19 Martin Jantson, 12 Andre Saareli, 11 Algis Roog, 21 Harli Õun, 24 Harri Heinamets, 32 Kert Krusel, 16 Johan Tõugjas.
Treener: Erki Kesküla

Tartu JK Tammeka: 92 Jakob Päll, 27 Karlo Korss, 19 Kristofer Kaasik, 11 Andre Varusk, 10 Siim Humal, 22 Hendrik Põhjala, 0 Eero Pärn, 5 Johannes Theodor Kollist, 99 Rain Näkk, 9 Mart Bern.

Tallinna FC Flora: 11 Georg Lepik, 17 Andre Stender, 4 Künter Pajumägi, 12 Matthias Sikut, 22 Renno Soosaar, 1 Kevin Saluste, 5 Romet Ridamäe, 27 Kristjan Kask, 25 Kaspar Ait, 9 Oskar Haak, 24 Karl Radik, 13 Kevin Tõnts.
Treener: Marko Kuusik.


B-alagrupp:

Kohtla-Järve JK Järve: 1 Maksim Suhomjatnikov, 5 Martin Juhanson, 10 Kirill Davidenko, 9 Dmitri Belov, 14 Roman Lebedev, 4 Nikolai Martšuk, 2 German Narnicki, 20 Ilja Jazev, 22 Vsevolod Zasuhin, 13 Aleksei Olievski, 7 Maksim Erjemenko.
Treenerid: Sergei Serednitski, Pjotr Soroka

FC Nõmme United II: 1 Oliver Ani, 30 Rasmus Kriisa, 17 Paul Lees, 23 Marten Metsniit, 22 Mark Rõõmussaar, 25 Igor Žarikov, 10 Henri Järvelaid, 88 Rasmus Kurušev, 15 Heger Olviste, 99 Kristen Niilop, 11 Markus Poom, 27 Max Armin Miljan, 8 Kevin Koppel.
Treenerid: Priit Tomingas, Rainis Maasing

Raplamaa JK: 1 Hendrik Väli, 32 Uku Burmeister, 31 Kristjan Erik Ruubel, 8 Karl Sassian, 99 Ken Kristen Maalinn, 18 Kardo Linna, 29 Markus Satsi, 16 Artur Lindegron, 25 Mario Kuum, 6 Martin Matsalu, 4 Kristjan Kõuts.
Treener: Mati Püü


C-alagrupp:

Tallinna FC Levadia I: 24 Henry Heinola, 25 Oskar Aksiim, 1 Braien Kaldoja, 12 Valeri Makarov, 18 Sten Kuks, 14 Herman Koppel, 11 Karmo Kase, 17 Kristjan Prunn, 41 Marken Saar, Marcus Methusalem.
Treener: Urmas Hepner.

Tallinna FC Infonet: 12 Viktor Avilov, 1 Maxim Kuzmin, 21 Denis Maksimenko, 8 Nikita Horuži, 23 Nikita Bogdanov, 6 Nikita Filonenko, 11 Vladislav Paškevitš, 13 Timur Bulavkin, 10 Alan Mones, 7 Artjom Badjuk, 34 Daniil Sumilin, 4 Igor Filippov, 2 Pavel Ivanov, 19 Nikita Tjumentsev, 9 Aleksandr Ossipov, 25 Martin Ananjev.
Treenerid: Sergei Bragin, Aleksandr Puštov, Oleg Andrejev

Tallinna JK Puuma: 50 Nikita Stepanov, 12 Vlasiy Sinyavskiy, 2 Aleksandr Fadejev, 5 German Sokolov, 9 Arvidas Pankevitšjus, 18 Aleksandr Belov.
Treener: Vitali Kobašov


D-alagrupp:

Tallinna FC Levadia II: 4 Markus Arak, 25 Villjam Gavriljuk, 70 Ioan Jakovlev, 18 Kevin Kaljumäe, 3 Ilja Karunas, 99 Marek Kraav , 30 Silver Nõukas, 12 Evert Priisaar, 1 Pavel Spiridonov, 88 Ernest Tšernikov, 8 Mark Edur, 29 Kardo Koljal, 20 Kert Koljal, 27 Eduard Boiko.
Treenerid: Liivo Leetma, Argo Arbeiter

Pärnu JK: 1 Kermo Hunt, 20 Martin Mardiste, 2 Magnus Villota, 4 Kris Antsmaa, 3 Sander Kangur, 17 Karmo Valk, 15 Rasmus Roosaar, 11 Jako Kanter, 12 Anželo Kutepov, 14 Siim Malm, 18 Karl-Louis Laasmäe, 10 Henry Laurson, 7 Kristjan Lenk.
Treener: Jüri Ivanov

FC Helios Võru: 1 Mihkel Liping, 44 Indrek Nummert, 2 Andre Ojala, 22 Tauri Laanesaar, 20 Margus Taaber, 17 Timo Thal, 10 Tarmo Kullas, 14 Egert Pedasaar, 23 Karl Uiboleht, 13 Georg-Mattias, 11 Jürgen Kolk, 9 Sander Taan.

 

20.12.2013 08:49













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.