KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rahvaliiga turniiri võitjaks tuli JK Brumik

Laupäeva hommikust toimetasid Kalevi Spordihallis oma turniiril 16 Rahvaliiga meeskonda, kes olid traditsiooniliselt jagatud nelja alagruppi.

Alagrupivõitjad moodustasid nn. final fouri, et selgitada isekeskis lõplik paremusjärjestus. Esimeses poolfinaalis alistas JK Brumik JK Nirvaana 2:0, teises Narva Elektrijaamad Värska Originaali 2:1.

Finaalis alistas FC Brumik turniiri parima väravaküti Karl Henri Rebase väravast 1:0 Narva Elektrijaamad. Kolmandale kohale tuli JK Nirvaana. Narvalane Andrei Belonenkov tunnistati parimaks mängijaks, Rannar Edovald JK Brumikust aga parimaks väravavahiks.

Rahvaliiga turniir 21. detsembril:

Alagrupid
A: 1. JK Brumik 9p, Õismäe Torm 6p, Sompa Jääkarud 3p, Viimsi 0p
B: 1. Narva Elektrijaamad 7p, Saarde Vald 6p, Äksi JK 4p, FC Tartu 0p
C: 1. JK Nirvaana 7p, FC Paidelona 6p, Rakvere Wiswald 3p, Kiili JK 1p
D: 1. Värska Originaal 7p, FC Taritu 7p, FC Tartu Tehased 3p, FC Valgu 0p

Alagrupimängud:
8:00 A Viimsi - Õismäe Torm  1:2
Väravad: Boriss Šipunov - Tõnis Sildaru (2)
8:15 A JK Brumik - Sompa Jääkarud  4:1
Väravad: Karl Henri Rebane, Dan Tõnus (2), Tom Gregory Blazier - Rene Teresk
8:30 C JK Nirvaana - Kiili JK  0:0
Väravad: -
8:45 C FC Paidelona - Rakvere Wiswald  3:0
Väravad: Erki Põldmaa, Robert Piho, Tõnn Luts
9:00 A JK Brumik - Viimsi  5:0
Väravad: Karl Henri Rebane (3), Karl Saar, Theodor Tabor
9:15 A Sompa Jääkarud - Õismäe Torm  0:1
Värav: Tõnis Sildaru
9:30 C FC Paidelona - JK Nirvaana  1:2
Väravad: Elar Luht - Kevin Piperal (2)
9:45 C Rakvere Wiswald - Kiili JK  2:0
Väravad: Eric Tiimus, Sander Moks
10:00 A Õismäe Torm - JK Brumik  0:1
Väravad: Theodor Tabor
10:15 A Viimsi - Sompa Jääkarud  2:3
Väravad: Boriss Šipunov - Anders Koppel, Silver Raudsepp, Mikk Maimann
10:30 C Kiili JK - FC Paidelona  1:3
Väravad: Sven Haas - Tõnn Luts (2), Arles Laul
10:45 C JK Nirvaana - Rakvere Wiswald  3:0
Väravad: Oliver Stimmer, ov. Joel Kongi, Silver Lulla
11:00 B Äksi JK - Saarde Vald  0:1
Värav: Ranet Leets
11:15 B Narva Elektrijaamad - FC Tartu  2:0
Väravad: Andrei Bolonenkov, Aleksandr Venska
11:30 D FC Tartu Tehased - FC Taritu  0:2
Väravad: Mikk Rajaver (2)
11:45 D FC Valgu - Värska Originaal  0:5
Väravad: Egon Kasuk, Alari Kukk (2), Temari Nuuma (2)
12:00 B FC Tartu - Äksi JK  0:1
Värav: Even Aruoja
12:15 B Saarde Vald - Narva Elektrijaamad  1:4
Väravad: Ranet Leets - Kiril Andrejev, Nikolai Kotljarov, Andrei Sokkojev (2)
12:30 D FC Valgu - FC Tartu Tehased  0:3
Väravad: Karl Enar Ilves, Taago Tamm (2)
12:45 D Värksa Originaal - FC Taritu  0:0
Väravad: -
13:00 B Saarde Vald - FC Tartu  3:0
Väravad: Jason Platas, Ranet Leets (2)
13:15 B Äksi JK - Narva Elektrijaamad  2:2
Väravad: Mihkel Kaasik, Tanel Tammet - Andrei Bolonenkov (2)
13:30 D FC Taritu - FC Valgu  4:2
Väravad: Kristo Salumaa (2), Mikk Rajaver (2) - Siim Salgu, Luis Stranberg
13:45 D FC Tartu Tehased - Värska Originaal  1:2
Väravad: Marek Taru - Temari Nuuma, Egon Kasuk

Kohamängud:
14:00 A1 JK Brumik - C1 JK Nirvaana  2:0
Väravad: Theodor Tabor (2)
14:15 B1 Narva Elektrijaamad - D1 Värska Originaal  2:1
Väravad: Kiril Andrejev (2) - Alari Kukk
I - IV koha mäng JK Nirvaana* - Värska Originaal  1:1, pen. 3:2
Väravad: Andrias Niklus - Egon Kasuk
14:45 FINAAL JK Brumik* - Narva Elektrijaamad  1:0
Värav: Karl Henri Rebane

I koht - JK Brumik: 1-Rannar Edovald, 0-Karl Henri Rebane, 12-Tom Gregori Brazier, 15-Karl Saar, 10-Dan Tõnus, 9-Janek Remmelgas, 14-Teet Järv, 15-Gustav Kopelmaa, 5-Taavi Kaarmaa, 7-Theodor Tabor.

II koht - Narva Elektrijaamad: 5-Oleg Uljev, 17-Andrei Bolonenkov, 19-Valeri Nichik, 7-Nikolai Kotljarov, 18-Aleksandr Venska, 9-Kiril Andrejev, 11-Andrei Sokkojev, 24-Aleksandr Dmitrijev, 1-Aleksandr Gorbunov, 10-Alexandr Anishenko, 8-Ramaz Kapanadze.

III koht - JK Nirvaana: 1-Joonas Einfeld, 2-Kaspar Põldemaa, 3-Martin Kuldmägi, 9-Aron Tanel Niin, 11-Silver Lulla, 13-Mikk Raud, 15-Ott Kangur, 16-Alo Rand, 17-Oliver Stimmer, 21-Ott Nauts, 77-Kevin Piperal, 22-Andrias Niklus.

IV koht - Värska Originaal: 16-Egon Kasuk, 17-Rauno Jõgeva, 9-Taavi Tigasson, 22-Ervin Vasser, 21-Alari Kukk, 20-Oliver Jõgeva, 23-Rünno Villemson, 10-Temari Nuuma, 12-Mihhail Važnõi.

Parim mängija: Andrei Belonenkov (Narva Elektrijaamad)
Parim väravavaht: Rannar Edovald (JK Brumik)
Parim väravalööja: Karl Henri Rebane (JK Brumik) - 5 väravat



21.12.2013 09:58












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.